Bu görümceler gerçekten kıskanç....

neden bir de şöyle düşünmüyorsunuz..

abimizle biz kardeşler birlikte büyüdük......o zaman siz yoktunuz....
aile içerisinde bir sürü şeyi birlikte atlattık.........o zaman siz yoktunuz.....
zor günlerimizde abimize sıgındık........o zaman siz yoktunuz.......
dogdugumuz andan evlendigi ana kadar birlikte olduk acısıyla tatlısıyla......o zaman siz yoktunuz....
dogdugumuz andan ölücegimiz ana kadarda birlikte olucagız.........belki siz olmuyacaksınız......

siz evlendiginiz andan bu yana abilerle birliktesiniz evet eşsiniz sevdigi kadınsınız.......ama siz evlilik yıllarınızı kutlarker biz abilerimizle çok çok seneleri devirmiş oluyoruz..

siz 5. yada 10. yılınızda olsanız ....biz 30. 20. yılımızda oluyoruz....

hiç bide böyle düşündünüzmü.....evlendiler diye abi kardeş ilişkisi kesilip artık yabancımı olucaz anlamdım ki....

belki sizler abilerimizi terk edicek yada ayrılacaksınız hayat bu olabilir..........ama biz her ne olursa olsun abimizle bir ömür boyu birlikte olucagız.......

çok güzel açıklamışsın tamamen katılıyorum alkisalkisalkisalkisalkisalkis.benim annem çalışıyodu beni abim büyüttü ben şimdi evlenince abimi öpmeden sarılmadan nasıl durabilirim yaa ne saçma-tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

ayol sen kıskanç görümce görmemişsin:kahve:
düğünün ertesi günü elinde bir pastayla iki görümcem kapıdan girer girmez destursuz yatak odasına dalıp abisinin koynuna ''abi,abicim seni çok özledik'' diye dalmışlardı.:1shok:
şimdi düşünüyorum benim abimde evli.ya ben sevgimi,özlediğimi hiç gösteremiyorum.
yada abimi gerçekten sevmiyorumdelikafadulden

düğünün ertesi günü elinde bir pastayla iki görümcem kapıdan girer girmez destursuz yatak odasına dalıp abisinin koynuna ''abi,abicim seni çok özledik'' diye dalmışlardı.:1shok:
şimdi düşünüyorum benim abimde evli.ya ben sevgimi,özlediğimi hiç gösteremiyorum.

öhh afedersiniz. canım o sevgi değil görmemişlik. siz de oturup yeseydiniz bari pastayı o sinirle :nazar:

yuh ya ayıp ayıp aklinialirimsmile

Hönnk kafamçokkarıştı

Arkadaşın konusu geride kalır sanırım bu okundukdan sonra :delphin
:

valla arkadaşlar benim görümcelerden çektiklerimi buraya yazsam roman olur yani abartı hiç yok yemin ederimmafoldumben
zaten açtığım bir yada iki konuda dertli olduğumu yazmıştım.
ama anlattıklarım devede kulak kalır yanikötükedihüso
ben tabi cahil o zamanlar sesimi hiç çıkartmadan yaş 18.afiyetle yemiştim o pastayı onların önüne sunarak:bbo:
ama artık akıllandım hiç görüşmüyorum.
sonrada saygısız geline çıkıyor adımızbayanssulusmile

çok üzerinde durmayın derim
belkide sizi kıskandırmak için yapıyordur
belkide abisine olan sevgisinden
sizin evliliğiniz iyi olsun yeter
inan takılacak şeyler değil.

görümcende bir evlensin bak ozaman sen.

sizin yerinize onlar eşinize hizmet ettiği için siz kıskanmışsınız bence.:nazar:
bu kadar kadının da bir erkeğe hizmet etmek için birbirlerine düşman olmalarını anlamıyorum.
sz hp yanındasınız eşinizin.
kardeşleri de çok istiyorlar madem, sarılsınlar.ne var bunda?

ayy herkeste var mı bu durum yaaa :KK43: bende kaynanamla tartışmıstım nısanlımla aram bozuktu o dönem aynı ortamda olmak zorunda olduğumuzda habire nişanlımı kenra çekiyyolardı. fısır fısır konuşuyolar , öpüp sarılıyolardı. allahım kumam sanki :)) eninde sonunda benm yanıma gelecek neyı ıspatlıyorlarsa

ayy yazılanları okuyorumda kendimi hiç görümce gibi hissetmedim ben...ne kadar meraklı insanlar müdehale edip karışmaya:eek:klava: kardeşim iki yıllık evli ama ben toplasanız on kere bile gitmedim evine..herkesin kendine göre bir yaşamı var..burda gelin,görümce,kaynana diye ayrımak çok saçma,çünkü hayatta rolleri hep eşit oynuyoruz.gelin olan görümce de olabiliyor yeri gelince kaynana da ..insanların kişilikleriyle lakalı olsa gerek..bana yapılmasını istemediğim şeyi ben kardeşim bile olsa yapmam,yapamam...

benim de tam tersi bazen eşim üvey kardeşleri mi die düşünüyorum kimse umursamaz zavallım en çok benden yüz bulur:)en güzeli ama böle çok huzurluyum arada kimsenin olmaması lazım..yemeğini hep ben hazırlarım meyveyi de o hazırlar bana yedirir cnm aşkım

canımne takıyosun meyveyı kocanın agzına verınce "he soyle ıyı bakın kocama" deyıver gul
odanamı gırdı kocanla sende gıt sunuda ben gıyecegım yardm ette banada gydır de.
bılgısayara bırlıktemı oturuyorlar yanlarına caylarını gotur ıyı seyırler de kayınpederle basla muhabbete cok takma yanı :))))) bırak yedırsenle ıcırsınler kocana

bende de var canim öyle salak bir görümce gözümün icine baka baka abisinin boyunlarini öpüyo. cok sinir oluyorum bende. heleki ben hamile kalinca kaynanamla görümcem dahada bir abartilar resmen esminin kazagini kaldirip benim yanimda sirtini falan oksuyolar:eek:lmaz:

Öhhh:1shok::1shok::1shok:

benim de görümcem var, kıskanç değil.
ya da benim eşime hizmet yarışına girecek kadar, görümcemin de eşimin ağzına meyve verecek kadar boş vakti olmamasından mı kaynaklanıyor acaba?
ruhumuzda var evimizin mutfağını kalemiz gibi, eşimizi de sadece, birtek bizimmiş gibi görmek...
bırak konu sahibi arkadaşım, meyveyi de görümcen yediriversin. her halükarda eşin şanslı çıkacak bu durumdan vesselam.

Bırakın elleri ile meyva yedirmeyi, daha bir kere abicim diye sarıldığını görmedim zaten kardeşlik ilişkisinin yarısından fazlası abisine küsmekle geçmiştir

bende de var canim öyle salak bir görümce gözümün icine baka baka abisinin boyunlarini öpüyo. cok sinir oluyorum bende. heleki ben hamile kalinca kaynanamla görümcem dahada bir abartilar resmen esminin kazagini kaldirip benim yanimda sirtini falan oksuyolar:eek:lmaz:
eee sonuç:nazar:ensestmi yani eşinin anası bacısı onumu demek istiyosunsengözlerimebaksanab
bu düşünceye sahip olan birinin ya kaynanası görümcesi ensesttir dolayısı ile kocası,yada içi sonnn derece fesattır!
nasıl yakıştırmalar anlam veremiyorum yazık bize yeminlen:kahve:
sevmek zorunda değilsiniz hareketlerinide tasvip etmessiniz ama buraya bu şekilde yazarak masumca bi kıskançlık olduğunu sakın söylemeyin..bu bambaşka bişey

başlığı benim görümcelerim kıskanç die açsaydın yaf
kızdım şimdi yapsınlar işte ne güzel sende otur dinlen bende görümceyim ama hiiçç sıkıntı yok gelinle aramda haftada 1gün görürüm abimi hatta bağırıp çağırırım abime gezdirsene gitsenize biyerlere ne bezginbekir biadamsın kadın akşama kadar evde çocuklardan nevri dönüyo annem baksın gidin sinemaya yemeğe özel günlerinde abimi ararım şunu al bunu yap die unutur çünkü benim abim tam bi uyuz
ben severim yengemi gerçi yenge demiyorum arada 1yaş var istersen yenge diyim diyorum bende sana abla derim hahaha diyo yavrum yaa 2tane aslan parçası verdi yaa nesini kıskancam onun kendime ne alsam onada alırım yeterki mutlu olsun ana babası uzakta kardeşleri uzakta aratmayalım onları die yerini tutmasakta
ama gerçekten seninkiler bunu sana yardım amaçlı değilde bilinçli hıhh o benim abim sende kimsin tavrında yapıyolarsa sende tavrını koy

kayınvalideyi kumaya benzeten arkadaşlarımızı da anlayamıyorum. öper de koklar da oğlunu, gözümün önünde de benden uzakta da, benimle konuşsa da konuşmasa da öper. öpmezse hataopuyorumnanaktan
benim de ALLAH nasip eder de bir çocuğum olursa ben de öpeceğim

X