Bu görümceler gerçekten kıskanç....

ben de görümceyim ama ne kıskancam onların yeri ayrı benim yerim ayrı..hatta evlendiklerinden beri daha çok dikkat ediyorum annemin evinde bi araya geldiğimizde bile yengemlere öncelik veriyorum yardımım gerekirse yapıyorum yoksa onların işine hiç karışmıyorum..annem de karışmaz..abilerime de benim eşime de evde tıkılıp kalmayın alın karılarınızı dışarı çıkın gezin tatiliniz ne kadar zaten der..hergün bugün bişey yapacakmısınız planınız vaar mı diye sorar yok dersek yapmak istediği bişey varsa öyle söyler..herkes kendi arasında mutlu olsun yeterki der hep..evin bütün kontrolünü yengemlere ve bize bırakır.

benimde görümcem var 2 de çocuğu var hele ilk evlendiğimiz zaman yalnız dışarı bile çıkamazdık alışveriş merkezine gidecek olsak 2 çocuğuyla takılırdı peşimize misafirliğe gitsek arkamızdan damlarlardı..zaten az bi süreliğine gidiyoruz kayınvalidemlerin evi küçücük ordan hiç çıkmazlar..çocuklar herşeyi karıştırır..neyseki sürekli görüşmüyoz uzağız yani 10 saat var araamızda..tatillerde burnumdan getiriyorlar şimdilik...benim kayınvalidem öyle vıcık vıcık kadın..eşim ona 1 bardak su verse 10m saat anlatır .......ım bana hiç kıyamaz çok sever anacığını anacığı onun bitanesi der..65 yaşında kadın ya çocuk gibi.. diğer oğullarına karşı görümcemde kaynanamda böyle değiller kocam bana sevgisini göstermekten çekinmez birde ben çalışıyorum ya ondan heralde bi yarış içindeler benimle ...komik gelir bana da gülerim..

*bize geldiklerinde 3 günde bir gelirler(buna lafın yok tabii)eşim işten geldiği zaman benim yerime koşa koşa kapıyı açar öper hoşgeldin der ben de orda misafir gibi bakarım üstünü değiştrmeye yatak odasına gidecek benden önce yatak odasına gider hemen mutfağa geçer yemekleri ısıtır yani bunlar bi anda oluyo yemek yiyene kadar da eşimin başında durur şimdibana sen git kapıyı aç diyeceksniz ama şimdi kapı için 30 yaşındaki insanla tartışım mi

Yaşım 16.Abim yakında nişanlanacak.Abim ilk beni tanıştırdı kızla.Ya kapıyı açmasında sarılıp öpmesinde sorun yok gibi görüyorum çünkü bende öyle yaparım heralde.(gerçi abim öpmeyide mptürmeyide sarılmayıda sevmez)O üstünü değiştirirken yemek ısıtılacaksa ısıtırım ama başında bostan korkuluğu gibi durmam abim kovar zaten ohaoldumsmile eşinizle konuşsanız biraz tepki gösterse bir adım geri çekilir gibime geliyor

*eşim yemeğni yer benden önce o yanında oturur çalışma odasına bilgisayarın başına geçer görümcemle kayınvalidem hemen bi sandalye çekerler eşmin yanına benle kayınpederim de oturma odasında kalırız ya adamın işi var rahat bırakın...

Burada bence rahatsız olmayın.Nasılsa onlar gidecekler ve akşam eşiniz sizinle.Burada rahatsız olacak olan eşiniz.Koskoca adam bu kadar didiklenmemeli ama eşiniz bir şey demiyorsa seviyor demekki ilgiyi....

*eşim çorabını çıkarır kirli sepetine atar yine yere atmıyosun evelnmeden önce hiç kirli sepetine atmazdın karını düşünyosun bizi düşünümyosun der ama bunu her geldiklerinde ve çorabı çıkarsşında söyler....

Yorum yapamıyorum.Bu olmaz heralde lmaz:

*meyve soyup elleriyle verir eşim ben kendim yerim desede dinlemez
*bana habire biz sana bi oğlan verdik onun içn bize iyi davranıcaksın der sanki ben insan değilim...

İkinizinde sesini yükseltmesi gerek.Aralarında kaç yaş var bilmiyorum ama bizde 6 yaş var.İlk başlarda çok kıskanıyordum kızın üstüne bilerek bembeyaz pantolonuna ne ketçapı dökmediğim nede kahveyi bilerek üstüne boşaltmadığım kaldı.Ama abimde beni lafla bir güzel dövdü evde ve 1 hafta konuşmadı.Benim evleneceğim kızı üzersen ve saygı göstermezsen banada aynısını yaparsın dedi ve ondan sonra düzelmeye başladı aramız.Tabi kızda yakınlık gösterdi çünkü abimin ilk ciddi kız arkadaşı

*aldığımz her kıyafete bunu kaça aldın niye bu kadarpara verdiniz der....

lmaz: Sizene kardeşim ya.Abim yan odamda daha evlenmedi ne ben nede annem sormayız ki daha öğrenci kendiside çalışıp kazanmıyor.Çok yoğun çalışıyoruz hatırlamıyorum falan diye biraz terslemelisiniz bence

görümcelerin gerçekten çok çocukça davranıyor,kıskanç oldukları belli.zaten 3 güne bir geliyorlar şehir dışında olsalar anlarımda sık sık gelip de bu davranışları yapmalarıda bi tuhaf.ama yatak odasına girmeleride hiç hoş değil.lmaz:ama suçun büyüğü eşinde kızkardeşine söylemesi lazım yatak odasına kadar girmemesini,bu kadar abartı davranışlar sergilememesini.eşinden yüz buluyor bunlar zaten.

Yorumların hepsini şimdi okudum.Şu dakikadan itibaren tek bir şımarıklık ve kıskançlık yapmayacağım eyvahedigeldismile Ama hepsi dayımın eşi yüzündendi eskiden yaptıklarım.Anneannemi gelin kanser etti 60 yaşında öldü annem hala psikolojik tedavi görüyor.Haklı olduğumu düşünüyorum abimin kız arkadaşına karşı aldığım tavırla...Kuzenlerimle ve dayımlada aram berbat.Ama gördüm ki eşler açısından bakınca onlarda haklı.Bundan sonra kıza laf sokmamaya karar verdim.Ablacım falan dicem hatta.Ama kesinlikle ve kesinlikle annem ve anneannemin yaptığı hatayı yapmıcam.Abimin hatrı var diyip sineye çekmicem.Sİneye çeke çeke hasta oldular.Sonuç dayım anneannemin vasiyetini çiğnedi öldüğü gün eşi cenazeye geldi 3 gün sonrada göceğe tatile gittiler.Abime hep söylüyorum zaten birinci hadsizliğinde önce dişimi gösteririm ikincisinde ısırırım üçüncüsünde ısırıp koparırım dördüncüsüne gıkın yine çıkmamışsa sileriz birbirimizi.Herkes haddini bilse birbirine saygı gösterse bu sorunlar olmayacak.Ama gelinlerdede var kıskançlık.Abim benim hadsizliğime saygısızlığıma çok zaman verdi kız bana bir sesini yükseltti kızla 1 ay konuşmadı.Haksızlık etme ben sınırımı çok aştım o bir kere tahammül edemedi dedim bana dediki O ELİMİN KİRİ YIKARIM GİDER AMA SEN BENİM KARDEŞİMSİN ATSAM ATAMAM SATSAM SATAMAM SEN BENİM CANIMSIN AYNI CANDAN AYNI KANDANIZ.
Hatta sanıım gelinlerde birazcık bu yüzden kıskanıyor :kedi:

valla benim müstakbel görümceme başta çok iyi niyetle yaklaşmıştım hatta arkadaş oluruz diye düşünürdüm ama bi gece çok geç ayrıldık arkadaşlarımızla o kadar geç eve dönmeyeyim diye sevgilimde kalmıştım ablası uyuyordu tabi ama tanışmışlığımız yemek yemişiliğimiz vardı önceden.
arkamdan ne hafif kızlığım kalmış ne başka bişey ki bu kız aşkım üniversiteyi kazanmadan önce tek başına evde kalan bi kız ve sevgilisi varmış o zamanlar 4 senelik birlikte kalıyorlarmış.
aynen sizin anlattıklarınız gibi sevgilimle çok kavga ettiler benim yüzümden hatta aşkım ablam sanıyordum meğerse annemmiş o benim arkadaş olamamışız fln diyip uzun süre konuşmadı vs
ben bunu öğrendikten sonra çok üzüldüm ve çok kırıldım açıkçası haketmedim çünkü ama yine de ona bişi belli etmedim yine de samimi olmaya içten olmaya çalıştım hatta ayrıldığımızda bile ablasıdır en iyi o bilir ona danışayım dedim ama o zaman kendi ağzıyla ben seni başta çok kıskanmıştım ama sonra çok sevdik biz seni ailecek fln dedi. şimdi de herşeyim iltifat edip duruyor ama hiç içten gelmiyor bana samimi olamıyorum artık bi kere ya.
ama gel gör ki ben artık o kadar soğudum ki içimden hiç bişi paylaşmak gelmiyor onla bi de zamanında yaptığı hırçınlıklara "benim sevgilim olmadığından böyleyim senin şanssızlığın" demiş aşkıma.
allah var ki çok koydu bana şimdiyse çıktığı çocuk istanbulda ve çocuk ablasıyla kalıyor diye yanına gidemiyor. allahın sopası yok..
ama gerçekten ilerde olur da evlenirsek planlarıma dahil etceğimi sanmıyorum o kızı..

Son düzenleme:
arkdaşalr bu benim eski konum şimdi bu yaptıklarını mumla arıyorum çünkü en sonkonumu okursanız görmüclerim eve gelip bana sadırdılar dövmeye kalkıştılar kaynanmda afedersiniz ama mal mal baktı hepsinden nefret ediyorum bunlar içn eşimden eşimn sülasesinden o şehirli olan herkesten nefret ediyorum son nefelerinde bile eşim dahil bir bardak su verenleri ben olmucamm.....

hadi yaaaa:1shok:
demek baştan belli etmişler onlar kendilerini ...ne kadar ayıp ya eşiniz de küssün konuşmasın ne demek karısına saldırmaları ya..

Nedir bu??? Anlayamadım?? Ben de bir görümceyim..ve kızkardeşi abisine yakın davranıyo diye mi bu görümce düşmanlığı anlayamadım..tabikide abisine yakın duracak, konuşacak, öpecek ve yeri gelince de senden gizli onunla sırlarını dertlerini paylaşacak ..onlar iki kardeş unutmaki sen yokken o iki kardeş yıllarca aynı evi paylaştı aynı sıkıntılara birlikte göğüs gerdi..haaa şimdi sen geldin diye birbirlerine el mi olacaklar bu ne küstahsızlık...pesss...

:hooray:
TEBRİKLER.....ÇOK AMA ÇOK HALLISIN CANIM..SENİ CANI GÖNÜLDEN KUTLUYORUM..
HEYYYYYYYYYYYY KENDİNİ BİLMEZ GELİNLER SİZE SESLENİYORUM;
OLAY İŞTE BU KADAR BASİTvereliniortak BENCE SİZ BU DURUMU KISKANIYOSUNUZ..:dance:

bence gelin olmakla ne görümcelikle alakası yok bunun. kıskanç bir kişiliği varsa insanın herkesi kıskanır. bizim gelinimizde beni kıskanıyordu ben ona ablalık yaptım çeyizi yoktu kendi çeyizimden böldüm koydum evine hala benim verdiklerimi kullanıyor ama ne fayda fesat işte. evlendim bu seferde eşimin tarafı kıskandı hep. eşimin gözmün içine bakmasını, çeyizimde herşeyimin olmasını herşeyi kıskandılar. hadi görümceyi kaynımı anlarımda dayısının gelini neden kıskandı hiç anlamıyorum.
ben kimseyi kıskanmam mevlam çalışınca banada herşeyi veriyor şükürler olsun. ama etrafım kıskançlarla dolu. kıskanç insandan uzak durmak lazım.

Guluyorum sıze sadece.
Olayı carpıtmak buna dıyorlar sanırım.
Ben hem gelınım, hem de gorumce.
Abımle ne bagımı kopardım ne de esımın kardeslerı ıle bagını koparmasını ıstedım.
Sadece herkes durması gerektıgı yerı bılmelı dıye dusundum.
Evet, abımle cok yıllar devırdık.
Fakat sanmıyorum kı esının onu mutlu ettıgı kadar bende abımı mutlu etmıs olayım.
Bır de su acıdan bakın,
Abı-kardes ne kadar yakın olursa olsun, mahremlerını her zaman gızlı tutarlar.
Oyle olmalıdır cunku.
Fakat sızın o dıs kapının mandalı olarak nıtelendırdıgınız gelınler,
abınızın en mahrem sırlarını ve yerlerını bılıyor!
Evet, nufus kayıtlarında red edılmedıgı surece sız kardesı olarak goruneceksınız!
Abınızın esı ıse bır gun abınızden ayrılma durumunda eskı sıfatını alabılır.
Olene dek esı olarak kalmayabılır.
Fakat hıc bır zaman esıyle paylastıgı ozelı sızınle de paylasmaz!
Bu gercegı kabul edın.
Ben esımın, esımde benım en mahrem sırrımızı bılırız.
Bu sırları aılelerımız bılmez!
Bu durumda ben mı oncelıklıyım sızce, esımın kardesımı?
Onemlı olan kac yılı beraber devırdıgınız degıldır!
Onemlı olan gecen zamanı ne kadar etkın kullanabıldıgınızdır.
Benım 25 yıllık cok kadım bır dostum var, dusunun 25 yıl!
Ben henuz 30 yasındayım.
Sımdı bu dostumla esımı kıyaslamam mumkun mu?
Dostumla daha cok zaman gecırdım dıye, esımı ıkıncı plana atabılır mıyım?
Yazdıklarım sızı tatmın etmeyecektır muhtemelen.
Cunku sız abının sıze aıt oldugu dusuncesındesınız.
Hanı dedım ya bende gorumceyım dıye,
abımın esı yasca benden kucuktur.
Kımı zaman ben ona tuyolar verırdım, 'boyle yaparsan, daha mutlu olur' dıye.
Ya da gelınımız cılvelı davrandıgında,
'cok hosuma gıdıyor boyle yapman, cunku abımı mutlu ettıgını goruyorum' derdım
O cılvelerı ben yapabılır mıyım pekı abıme?
Ya da benım yaptıgım cılvelerı kardeslerı esıme?
Mumkun degıl, cunku bız ıkı ruhu bır bedende bırlestırırken,
onlar her ne kadar yılları devırmıs olsalar da ıkı ayrı beden olarak yasadılar her seyı!

sayın elefera..
Bu söylediklerinize kesinlikle katılıyorum..
Evet haklısınız..
zaten siz de benim hitap ettiğim kesimi dikkate alınız: KENDİNİ BİLMEZ GELİNLER...
KARDEŞ BU YAHUUU TABİ DE SARILIR, ÖPER, DERTLEŞİR,
HAA SADECE MAHREM SIRLARINI BİLMEK...GÜLDÜRMEYİN BENİ...
HERKESİN YERİ AYRIDIR..HERKES NE EŞ KARDEŞİN NE DE KARDEŞ EŞİN YERİNİ TUTABİLİR..
ANCAKKKKKKK EVLENDİM VAY EFENDİM BEN ONUN EN MAHREMİNİ BİLİRİM DEMEK SANA KARDEŞİNDEN UZAK DUR DEME HAKKININ VERMEZ..
ET TIRNAKTAN GEÇMEZ ASLA..
BU NE HADSİZLİKTİR...
ÇOK AFEDERSİNİZ AMA SADECE MAHREM OLAYI KİMSEYE BU HAKKI VERMEZ...

lmaz: SAYGILAR....

Sevgılı abukat,

O ornegı alıntılamıs oldugunuz mesajın, su cumlesıne ıstınaden yazdım.
Netıce de bu yorumu destekleyen kısısınız.

...

siz evlendiginiz andan bu yana abilerle birliktesiniz evet eşsiniz sevdigi kadınsınız.......ama siz evlilik yıllarınızı kutlarker biz abilerimizle çok çok seneleri devirmiş oluyoruz..

...

Bu cumle kız kardeslerın zaman bakımından oncelıklı oldugunu ıfade eder gorunsede,
yorumu butun olarak ele aldıgımızda her halukarda kız kardesler eslerden oncelıklıdır manasının cıktıgını gormemız pek de zor olmayacaktır.
Bakınız bende kız kardesım, esımın de kız kardeslerı var.
Makul olculerde herkes bırbırıne ılgısını, sevgısını elbette sunacak.
Evlılık buna bır engel degıldır, olmamalı.
Fakat kımı kendını bılmez! kız kardesler daha ılk gunden yengeyı kabullenemıyor.
Abısıne olan duskunlugunden zıyade,
yengesını cıldırtmak ıcın bır takım hareketlerde bulunuyor.
Benım tam 4 gorumcem vardır.
Bunlardan bılhassa bırı esımı cok sever.
Bastan berı boyle oldugunu bılırım,
yanı benı kıskandırmak ıcın yapmıyor bazı seylerı.
Fakat aynı zamanda kımı zaman benı asagılayıcı tavırları olur.
ıste o vakıt benı kıskandıgını dusunurum!

Mahremlerını paylasıyolar, oyleyse sız kardeslıkten cıkın demıyorum zaten.
Sız abınızın esının ıkıncı planda oldugunu ıma ettıgınız ıcın bende,
bunun aksını en ıyı bu sekılde ızah edebılecegımı dusundum.

Herkes yerını bıldıgı mudddetce emın olun sorun cıkmaz.
Sız ne kadar yıl devırmıs olursanız olun abınızle,
bılınız kı esının yerını tutmazsınız.
Evet, olene dek kardes kalacaksınız.
Fakat abınız evlendıgı gunden ıtıbaren bır baskası ıle aynı havayı soluyacak,
o kısı ıle aynı yatagı paylasacak.
Bırbırlerının en buyuk destekcılerı olacak.
ıkısının bır parcası olacak, onların bagını guclendırecek.
Ve zaman gelecek sızde evlendıgınız ıcın eskısı gıbı abınızı zıyaret edemeyeceksınız.
Dolayısı ıle ılerleyen yıllarda paylasımlarınız daha aza ınecek.
O zaman zarfı ıcındeyse abınızın ve esının paylasımları artacak.
Bu da sızın abınızle beraber devırdıgınız yılları denklestırmıs olacaktır muhtemelen.

ne saçmalık bu ayol ne işim var benim abimin yatak odasında
ben girmem, girersem yengem buna bi şekilde tepkisini belirtir, abim de hoş karşılamaz zaten
abimle aşırı içli dışlıyızdır da gidip kapıyı acıp boynuna falan atlamam aynı evde yaşamamıza ragmen, kapı caldıgında kim boştaysa o açar. aşşagdan zil çalınca hatta, yengeme takılırım, kalk kız kocan geldi, kapıyı bile biz açıoz aaa =) die. afedersiniz de yok ben kapı actım yok yemegini ben hazırladım diye sidik yarışına girmek nedir ya =)) o karısı ben kardeşiyim. o asla benim yerimi dolduramaz, ben de asla onun yerini dolduramam. kulvarımız farklı yani, ayrıca abime yemek hazırlasam abim beni karısından cok falan mı sevicek? valla anlamadım. yengemin işi falan varsa tabi ilgilenirim abimle ama, göz boyamak veya yengemi uyuz etmek icin deil, öle bişe yapsam sacma olur asıl. allah yardımcınız olsun, bana da böle bi görümce denk gelmez inş.

Ve zaman gelecek sızde evlendıgınız ıcın eskısı gıbı abınızı zıyaret edemeyeceksınız.
Dolayısı ıle ılerleyen yıllarda paylasımlarınız daha aza ınecek.
O zaman zarfı ıcındeyse abınızın ve esının paylasımları artacak.

Sayın Elefera;

Şimdi herkesin aile ilişkileri farklıdır.sizin ailenizde demekki kardeşler evlenince biribirinden kopuyo..benim ailem de ise tek bekar benim (4 kardeşiz) ve evli olanlar dahil kimse evlendi diye durum tersine dönmedi..Yine biz ailece her hafta sonlarını, özel günleri, bayramları birlikte geçiririz.
yani kullandığınız bu ifade aile bağlarıyla ilgili...

Tabiki de iyilik ya da kötülük kavramını geline veya görümceye indirgemek en büyük hata..bugün görümceyim ama ileri de benm de gelin olucam...

Aslında sorun kendini ve yerini bilmez insanlardan kaynaklanıyo..HERKESİN YERİ FARKLIDIR..Ne ben abimin eşinin yerini doldururum ne de o benim yerimi doldurur..Amaaa o da haddini aşıp abi kardeş ilişkisini kıskançlık haline dönüştürüse orda HOPPPP DURRR DERİM????
GEÇMİŞTE YAŞADIKLARIMIZ, ABİMLE ARAMDAKİ KAN BAĞI, SENELERİN VERDİĞİ DOSTLUK, ARKADAŞLIK, SIRDAŞLIK, ANNEMDEN VE BABAMDAN BİLE ÜSTÜNLÜĞÜ BANA ŞUNU DEMEK HAKKINI VERİR:

SEN KİMSİN???Bİ İMZA ATIM; MAHREMİ OLDUM DİYE BİZİM ARAMIZA GİRİP BENİM EN İYİ DOSTUMU,ANAMI, BABAMI, HERŞEYİMİ ELİMDEN ALACAĞIMI MI SANDIN....YOK ÖYLE YAĞMA..

TEKRARLIYORUM..HERKESİN YERİ FARKLI VE HERKES YERİNİ BİLECEK ...BU BEN OLSAM DAHİ AYNI DEĞİŞMEZ..BEN DE Bİ KARDEŞ OLARAK YERİMİ BİLECEĞİM..ZAMANI GELİNCE DE GELİN OLARAK, EŞ OLARAK YERİMİ BİLECEĞİM..

SAYGILAR,,

Evet önceden yoktuk ama şimdi varız...
Şimdiden sonrasındada varız...
Siz aibinizle günde 1 saat belki geçiriyorken, biz bütün günlerimizi gecelerimizi paylaşıyoruz.... ve eskiden sıkıntı atlatmışsanız, biz de şimdi birlikte bütün sıkıntılarımızı paylaşıyoruz...
Abi kardeş ilişkisi elbette ki bitmez, bitmesini isteyen de yok ta ben bu cümlelerde hiç abi-kardeş ilişkisi sezmedim...
daha çok abinin karısının yerini alma çabası gibi hissettim :)
Birbirlerinden ayrılan eşler olduğu gibi, birbirlerinden ayrılan biçok kardeş te vardır... bunu da unutmayınız...
ve abiniz eşinden ayrılınca daha mutlu olmayacak, bunu da aklınızın bi köşesine kazıyın ki daha büyük yanlışlar yapılmasın...

sevgılı abukat,

Benım aıle ılıskım dusundugunuz gıbı degıl.
Fakat sartlar bır nebze uzaklasmamıza neden oldu tabıı kı.
Aılem ıle aynı sehırde yasamıyor olmam,
aılemle eskısı gıbı paylasımlarım olmasını etkılıyor dogal olarak.
Bunun harıcınde telefon ıle ıdare edıyoruz,
fırsat buldukca ben onlara gıdıyorum.
Onlarda bana.
Hatta bıraz once abımın esı ıle gorustum ve
sıtem ettım, 'bana gelmezsen kuserım sana' dıye.
Bakınız denge cok onemlıdır.
Ben kardes oldugumu unutmuyorum.
Fakat unutanlar var!
Evet, bır muddet abımle turlu sıkıntılara katlanmıs olabılırız,
fakat bundan sonrakı sıkıntılarını o esıyle paylasacak bende kendı esımle.
Aslında ıkımızın anlatmak ıstedıgı aynı sey, farkındayım.
Fakat sız sanırım su anda bekar oldugunuz ıcın bıraz daha duygusal yaklasıyorsunuz olaya.
Ben ıse evlı oldugum ve bu durumun ıcınde oldugum ıcın daha mantıksal yaklasıyorum.

abukat,büyük harfle yazmayın,sizi şikayet etmek zorunda kalacağım.
Zaten üslubunuz çirkin,büyük harfle yazınca ne oluyor anlamıyorum daha kaba oluyorsunuz sadece..

SEN KİMSİN???Bİ İMZA ATIM; MAHREMİ OLDUM DİYE BİZİM ARAMIZA GİRİP BENİM EN İYİ DOSTUMU,ANAMI, BABAMI, HERŞEYİMİ ELİMDEN ALACAĞIMI MI SANDIN....YOK ÖYLE YAĞMA..

Allah size sizin gibi görümce versin,3-5 tane kaydirigubbakcemile3
Ancak o paklar bu üslubu..
Bu tip karakterleri okudukça burada Allah'a binlerce kez şükür ediyorum görümcem olmadığı için.

Abukat,

sıze yazdıgım bır ıfade var, bekar oldugunuz ıcın duygusal davranıyorsunuz... dıye.
Buna bır ornek vermek ısterım.
Abım ve aılemın daıresı karsılıklıdır.
Bılgısayar abımın daıresındedır.
Ben bır tatıl donusu nısanlandım, sonrasında bır kac ay evımde kaldım ve evlendım.
Nısanlımla ınternette gorusebılmek ıcın kımı zaman abımın daıresıne olur-olmaz vakıtte gıderdım.
Hatta kamerayı actıgım ıcın abımın esını uyarırdım, hanı uygunsuz vazıyette gecmesın dıye.
Sımdı dıyorum kı, 'ben olsam kızardım belkıde'
Kımı zaman kızcagız benım ıcın pc.nın basından bıle kalkardı.
Ama o vakıtler umursamazdım.
Bır sey demezdı bana, yuzu daıma gulumserdı, hala da oyledır.
Ama belkıde ıcten ıce ofkelenıyordu bana.
Daıresıne olur olmaz vakıtlerde gıttıgım ıcın belkıde kızıyordu.
Ben bunu evlendıkten sadece bır kac ay sonra anladım.
Emın olun, sızde evlendıgınızce bır cok gercegı fark edeceksınız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…