bu evlilik,insanlığımı çaldı!!!

şuan kendi dükkanımda çalışıyorum onunla birlikte eğer bırakıp gidersem aldığım ücretle o borçları ödeweyemem sen eter ki git ben öderim borçlarını diyor ama inanmıyorum tabiki.fakat ben burda kaldığım sürece mecburen ödüyor

arkadaşım ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN.İnşallah bu senin için büyük bir sınavdır ve bundan sonraki hayatın renkli ve güzel geçer.Ben derdim çok derdim ama senin derdini okuyunca hamd olsun dedim.

canım yazdıklarını okuyunca çok uzuldum..ama şu durumdan ne kadar az yara alırsan senin için iyidir..
hiç ferri hareket etme. planlı ol.o seni nasıl uzup nasıl kırdıysa hatasının bedelını kendısı odesın.. ve kurtul şu adamdan..

korkuyorum ya ve korkmakta haklıyım galiba neler oluyor nasıl adamalr var?nasıl seçicez biz evlenicemiz adamı ya..3yıl çıkmışsınız ve sonuç fiyasko size iğrenç laflar ediyor kovuyor,yapışma diyor ,insan eşine der mi kahrındam ölürüdm ya...bu evlilik kumar derler ya doğruymuş..ben size tek bi şey söylicem umutsuz olmayın geleceginiz güzel olur inş...allah sorar merak etmeyin onun da psikolojii normal değil bence ki size böyle adice davranmış.

allah yardımcın olsun inşallah bundan sonra herşey istediğin gibi olur canım

allah yardimcin olsun.sana bu kötülükleri yapanida allah yanina kar birakmaz.eninde sonunda veriir allah onun cezasini.allah büyük.

icim acidi yeni evliyken olur bazi tatsizliklar ama zamanla düzelir.Hepimize olmustur.hemen ayrilmayi düsünmeyin bence

Allah yardimcin olsun gercekten

inan ağzım açık okudum yazını..allah yardımcın olsun...kendini ne olursa olsun asla ezdirme...çok üzüldüm...hemen duamı ettim senin için...herşey gönlünce olsun arkadaşım.

canımmm ahhh gönlü güzel kadın! bütün dualarım seninle biraz sabret geçecek eminim.Allah derdin dermanınıda verir.herşey güzel olacak sağlam dur lütfen.bir bakacaksın herşey düzelmiş unutacaksın inşallah inşallah

En akıllı kararı sen vermişsin zaten arkadaşım.Borçları ödetmeden sakın ayrılma.Sıkmışsın dişini sık biraz daha borçlar bitince de arkana bile bakma.Allah yardımcın olsun gerçekten .Dualarımız seninlea.s.

Hayatim yasadiklarin cok zor seyler rabbim yar ve yardimcin olsun
Ama yinede o hala kocan sifatini tasiyan adamin seni insanligindan etmesine müsade etme....

En tehlikeli insan kaybedecek hicbirseyi olmayan insandir!!:1closedeyes:

Gecmiste yasananlari artik degistiremessin olan olmus onlari düsünme ilersini düsün hayatini düzeltecegin yinede herseye ragmen mutlu olacagin günleri düsün, inanki böyle ben ne yaptim ben nasil bu adami cektim diyerek kendini yipratmaktan baska birsey yapmiyorsun.....:çok üzgünüm:

Gelecege bak allahin izini ile herseye yoluna girer canim yeterki sen umudunu ve insanligni kaybetme...ona inat kaybetme

Allah yardimcin olsun canim..inşaAllah tez zamanda hepsi biter gider..borclar ödenene kadar geçen sürede mümkün oldugu kadar muhatap olmamaya,yüzyüze gelmemeye bak,hayatini yasamaya bak..

hepinize gerçekten çok teşekkür ederim ALLAH hepinizden razı olsun.biliyorum geçecek bitecek bu kabus inşallah o zamanda mutluluğumu paylaşırım sizinle ALLAH izin verirse dualarınızı benden esirgemeyin,saolun

fulish allah yardımcın olsun..her ne olursa olsun sıkıntı üzüntü en büyük düşman sağlığımıza..ben ruh sağlığımı kaybetmemek için direniyorum şu an.bende boşanmak üzareyeim ama sebepler başka.

ama şunu anladımki erkekler iyilikten an-la-mı-yooooooooooooooooooooorrrrrrrrrrrrrrrrr....

basın gırtlağına erkeklerin... hepsinden nefret ediyorum...

lütfen sadece ve sadece kendini düşün.. dediğin gibi kalıp katlanman gerekiyosa kal ama lütfen kendine dikkat et.senin için dua ediyorum canım.sende benim için dua et allah yardımıcımız olasun umarım dediğin gibi bigün mutluluklarımızı paylaşırız burda ....

ya benim anlamadığım bana ters gelen seyler var sen nasıl hatır ceki veririsin nasıl güvenirsin iki ev gitti diyosun yazık değilmi o insanlara ev kolay alınmıyoki sen eşine güvenipte nasıl bunlara göz yumarsın
yanlış anlama beni arkadasım bence sen o adamdan kurtulmak istiyosan bi an önce kurtul ne demek borcu ödesin öyle ayrılcam sen ayrılamassın bence borc bitince kaldığın yerden devam edersin
yazıkd eğilmi o insanlarada halanada babanada kim bilir neler düşünüyolardır senin ve eşin hakkında
sen eşin yüüznden nezarete giriyosun ve hala onunla aynı evdesin sana bunları yasatmasına izin veriyosun
ben olsam gözünün yasına bile bakmam beni böyle herkese mahcup rezil eden bi adamı tek kalemde silerim cünkü güvendiğim tek insan kendimdir eşlerimizde insan sonucta ve hata yapabilirler paran kadar bişeyler yparsın ben nasıl başkasının emeklerle aldığı evi kefil gösterebilirim ve ben eşieme nasıl bunun için destek olurum düşmez kalkmaz bi allah bence sen onun bu borcları ödemesini beklemeden bi an önce yakandan sıyırıp at allahından bulsun de çünkü hoyrat sorumsuz bi eşin var anladığım kadarıyla kendini temizlemeye bak arkadasım sen sıyrıl bu adamdan yazık ya kendi iş güç kuracaksa baskasının evinemi güvenipte kuruyo madem parası yok diğer insanlar gibi maası olan bi işte calışşın azıcık asım kaygısız basım desin bence sen sen ol daha fazla hataya yer verme hayatında

birde demissinki diğer insanlar gibi bebek cocuk sorunum olsa bunları düşünsem demiiisn bence bizim yasadıklarımızı küçümseme her birimiz neler yasıyoruz kimimiz erken doğum yapıyoruz kimimiz bebklerimizi hastana kapılarında bekliyoruz bunların her biri beynımızde içimizde ne yaralar acıyo basına gelmeyende bilmez rabbim hiç birimize kaldıramayacağımız yükü vermesin

Bende anlamadım yaa hadi seni kandırdıda babanı teyzeni nasıl kandırdı onlar nasıl razı oldular.

Yazık vallahi insanlara.Sana gelince bencede hemen kurtul onlardan bu ne ya kocan seni soyup sovana

çevirmiş kaynın nezarete girmene sebep olmuş bunlar galiba ailecek oraganize çalışıyorlar. Birde

verecek bişeyin kalmadığını anlayınca senden kurtulmak için terbiyesizlik yapıyo yuh yuh artık ne

diyeyim.Arkana bakmadan kaç derim ben onlardan herşekilde kazançlı çıkarsın.

ah güzelim çok üzüldüm senle benim kaderimiz aynı desene sadece benim bebeğim yok
bende 3aylık evliyim bana oşanmaktan başka bir yol bırakmadı ve 11 ayda mahkememiz var neler olcak bilmiyorum

bebek i tek başına büüytmek zor alacak aldırmak için geç mi kaldın ne yaptın ?
tüh gerçekten üzüldüm Allah yardımcın olsun
ikimiizinde
seviyorsun güvenip evleniyorsun sonra da böyle oluyor Allah kahretsin böyle erkekleri
adam gibi çıkmıyolar karşımıza
herşeyini evlenince görüyor öğreniyoruz o zamanda çok geç oluyor demi
Allah sabır versin
sen bebeğin için sağlam durmak zorundasın yola takılıp düşmemek zorundasın
güçlü olmaya çalış canım hihoyyyt

Canım altınlarını alan adamdan fayda gelmez zaten olan oldu bence sen bundan daha fazla zarara uğramadan çek git..bu adamdan senin k.kartı borcunu temizlemesini beklersen kusura bakma ama daha çok gider popona kazıklar...
Allah yardım eder.sen hemen terket bu adamı ,,,,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…