bu evlilik,insanlığımı çaldı!!!

fulish

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2008
39
0
İçim acıyor bugün,aslında son zamanlarda kaybettiklerimin acısıyla kavruluyor yüreğim...bu bir sitem yazısıdır!bir zamanlar uğrunda herşeyi feda edecek kadar sevdiğim adama olan sitemdir cümlelerimdeki hüzün!!!nasıl başlayıp neler yaşadığımı yazmayacağım midem almıyor.sadece kaybettiklerimi paylaşmak istiyorum...yemin ediyorum bir daha sevmiycem,acımıycam insanlara ve yaşlar süzülmiycek gözlerimden yemin ediyorum.hor gördün,küçük düşürdün,paramı,sevgimi,güvenimi,insanlığımı çaldın hakkımı sana helal etmiyorum.nefret ediyorum senden,yaşadıklarımdan(inşa,nüfus kağıdımda yazan evli yazısından ve hala senin karın sıfatını taşımaya mecbur olmaktan.beni kendine mecbur bıraktıktan sonra hadi defol diyorsun hergün gidemiyorum.nasıl gide bilirimki sende biliyorsun gedersem rahat bırakmaz bana bıraktıgın pislikler önce onları temizlemen gerekir biliyorsun ve bildiğin için de hergün ama hergün hakaret ediyosun defol,yapışma bana diyorsun susuyorum sadece.biliyorum ki gitmem için elinden geleni ardına koymiycan koymuyorsunda zaten hangi yöntem tutarsa ordan canımı yakıyosun yeri geliyor namusuma yeri geliyor aileme yeri geliyor insanlığıma dil uzatıyosun sen çok zekisin ama benim artık aptal yerine konmaya niyetim yok.yap hadi elinden gelini gitmiyorum burdayım aslanlar gibi.önce bu pisliklerini temizliycen eşşekler gibi ondan sonra tek celsede boşayacağım seni...(İNŞALLAH)LÜTFEN BU SÜRECİN UZAMAMASI İÇİN DUA EDİN!!!

Kısa sürer umarım , üzüntün nefrete dönüşmeden küle döner ve yok olup gider..

ne oldu canim yaaaa.........ne kotu bi evliligin bu sekilde bitmesi........

Allahim yardimcin olsun,,sen dogru olduktan sonra olacaktirda emin ol..........

sen yeter ki sabret,guzel gunler gelicek merak etme.........a.s.

inş istediğin olur canım.ama ben pek bişi anlamadım yanlızca büyük bi nefret var sanırım daha detaylı anlatırsan belki derdine ortak olur üzüntünü paylaşırız

canım bak ben daha 4 aylık evliyim ama boşanıyorum hemde hamileyim inan benim yerimde kimse olmak istemezdi daha cicim ayında sayılırım ama yaşadığım çok zorrr yapcak bişi yok.elimden bişey gelmiyo kendimi ha üzeyim yıpratayım ne geccek elime,hiç bişey,onun için takmaa hiç bişey insanın canından önemli deil bunu unutma...

canım ya ne kadar yıprattılar senı

ınsanlara fazla değer vermıyeceksın
tez zamanda tum ısteklerın olur
bır daha asla uzulmessın ınsanlah

bır de hamılesın ay cok uzuldum
en mutlu anlarınız olması gerekırken

yaa işde iki arada kalmışım aldırsam bi bela aldırmasam bi bela napcam bilmiyrm

(afedersiniz)

"Pislikler" diye bahsettigin sey nedir anliyamadim bacim ? :S aciklarmisin biraz
neyi temizlemen lazim
ne yapti ki o adam sana ?

Senin için sabır ve güç diliyorum.Kimsenin ahı yerde kalmaz,oda bulur yerden.Allah görüyor yaşadıklarını,bunların mükafatını alacağına inan.
İnşallah en kısa zamanda pisliklerini temizleyip boşanırsın.
a.s.

inanın daha detaylı anlatmak isterim ama gücüm yok gerçekten midem bulanıyor.gerçi anlatırsam çok büyük ibret yazısı olur ama...eşimle evleneli 3 sene oldu ondan öncede çıkıyoduk çocukluk aşkımdı.varlıklı değillerdi ama ailecek iyi insanlardı.annem öldükten 1 sene sonra kendi yuvamı kurmak adına evlendim.ne hayallerle,ne emekle kurdum o yuvayı ah bir bilseniz kimseden 1 kuruş almadan çalışıp didinerek yaptım herşeyi.evlendikten 1 hafta sonra altınlarım gitti.olsun dedim ihtiyacı vardır kocam değilmi yenisini alır dedim sonra iş yerini benim adıma yaptı kendi sicili bozuktu olsun dedim.sonra büyük işlere girdi laf söz dinlemiyodu ben bu işi yapıcam deyip atlıyodu olsun dedim o işini biliyor dedim sonra teyzemin evini teminat göstererek mal aldı bi süre sonra tökezledi sonra babımın aklına girdi onun evini kullanarak kredi çekti teyzemin borcunu ödemnmek için olmadı 2 evde gitti.sonra benim çeklerim patlamaya başladı abisine hatır çeki vermiştim sırf eşime güvenerek alacaklısı ihbar etmiş beni polisler nezarete götürdüler neyse ödediler çıktım.şimdi kredi kartlarım onları öde gidim diyorum ama o beni borçları ödemeden sepetlemeye bkıyor of offff.böyle gidersem artık ailem beni öldürür o kadar şey yaptık halamı borç diye zaten onlardada kalmadı.herşey yalanmış.artık hayatta hiç kimseye inancım kalmadı napıcağımı nanın bilmiyorum ALLAHIM bana güç versin sabır versin...a unutmadan şuanda kendi sicili temiz.

ah be bacim naptin..?
napmislar ?
Ben artik sadece suna inaniyorum.
Bu dünyada ne bi arkadasina, ne annene ne babana, nede kardesine veya kocana GÜVENMICEKSIN: kötükedihüso
güvenmiceksin arkadas.
kimseye güvenmiceksin.
Iste sana bunlari yapiyorlar.
Valla bacim cektiklerin cok zor. :çok üzgünüm:
Allah sabir versin.
Ben düsünüyorumda senin yerinde olsam napardim diye.
Herhalde bende borclarini ödemeden bosamazdim. ama eminde degilim. Cok zor bir durum. Rabbim yardimcin olsun :teselli:

cnm ne diyeyim bilemedim böyle bir pisliğe bu kadar güvenip varını yoğunu kaybetmişsin nerdeyse.hadi birkere seni kandırdı.keşke diğerlerinde güvenmeseydin.ama olan olmuş artık umarım en yakın zamanda kurtulursun yüce rabbimde onu bildiği gibi yapsın.çok üzüldüm.

eğer ödeyecek gücüm olsa gerçekten gidicem çok fazla bi meblağ deil ama ödeyemem o yüzden kalmak,çekmek zorundayım.ama asla ne bu dünyada ne ahirette afetmem

affedilecek bişey deil ki bu canım resmen kul hakkı yemiş kocan o elbette bi yerden belasını bulacaktır sen üzme canını.

Allah yardimcin olsun baska bi sey diyemeyecegim, insallah borclar falan odenir de sende kurtulursun o adamdan !!!!

şu olaylar bi bitsin kurban kesicem.ya hazmedemiyorum arkadaşlar şuan benim ayaklarımı öpmesi gerekirken neler yaşatıyor bana biticeksede hakkını helal et demesi lazımken,inanamıyorum bunların benim başıma geldiğine.normal insanlar gibi sorunlarım olsaydı bebeğim olsaydı onun neden agladığını kafama taksaydım,ufak tefek borçlarım olsaydı işte normal aileler gibi.asla bir daha güvenip evlenemem çocuk sahibi olamam niçin kimin yüzünden ufffff

dunyada kendınızden cok başkalarına deger verırsenız o ınsanlar sızı uzuyor

sız canınızın kıymetını bılmessenız herkes canınızı ezıp gecıyor
cok uzuldum..dılerım bundan sonra...daha guzel ınsanlarla karşılaşırsınız

canim neferet ettigin bir adamin yaninda zorunda degilsinki...
bilmiyorum calisiyormusun ama eger calismiyorsan gir bir ise calis....
öde borcunu kurtul o adamdan...
böyle daha ne kadar cekebilirsinki...
anlattiklarindan belli oluyorki esin vurdum duymaz yani senin borcunu düsünecegini hic sanmiyorum...
hayirlisi olsun canim insallah en kisa zamanda kurtulursun....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…