bu evlilik,insanlığımı çaldı!!!

hepinize gerçekten çok teşekkür ederim ALLAH hepinizden razı olsun.biliyorum geçecek bitecek bu kabus inşallah o zamanda mutluluğumu paylaşırım sizinle ALLAH izin verirse dualarınızı benden esirgemeyin,saolun

:eek:klava:bak sen şu :eek:klava:terbiyesiz adama Allah CEZASINI Versin :eek:klava:
bir güzel temiz dövmek lazım bir tanıdığın felan yokmu gerçekten biryere sıkıştırıp girişsinler :eek:klava: çok siniirlendim herife bak yaaa
diğer arkadaşların dediği gibi borçlarını ödetmeye bak sakın bu arada herhangibi kağıda imza felan atayım deme
oşerefsiz adamı evde yokmuş gibi davran dediklerine aldırma canım
ve en kısa zamanda ondan çabucak kurtulmaya boşanmaya bak
sen çok akıllı bir kadınsın aferin sana Allah yardımcın olsun
bu dayak işinide bir düşün olur mu :eek:klava:
hayat devam ediyor canını sıkma :teytey:

veya en iyisi en mantıklısı borçların bitmesini bile hiç bekleme ayrıl hemen hemen
diğer yazdıklarını da okudum da
ne kadar erken kurtulursan okadar iyi

Allah yardımcın olsun diyeyim ama sen inanmışsın eşine hata yapmışsın da baban da mı inandı teyzende mi:uhm: inşallah tez zamanda borçlarınız biter de kurtulursun

canim bence de gitme. temizlesin sonra bosanma davasi acarsin. o zaman da ne varsa paylasirsiniz. dukkani falan da. ayrica ne bileyim bir avukatla gorus neler yapabilecegini ogren. bir kanit vs sana hakaret ettigine dair vs topla bu arada ki sen bir son kazik at ona.
benim ustume yapti isyerini diyorsun. oyleyse sen kov onu. yani madem senin uzerine.

kurtul o sülükden ...ben olsaydım lanet olsun onun parasına puluna deyip son noktayı koyardım..
adam değilmiş....yazıklar olsun böyle erkek bozuntularına...çok sinirlendimmmmm yaaaa

Arkadaşlar git kurtul diyosunuzda sonra bu kalan borçlari ben nasil ödiycem bunlari ödetmek içindemi aileme siğinacam.şimdi gidersem ona istediğini vermiş olmayacakmiyim onun istediğide bu!!!kalmak zorundayim bi insana mecbur olmak nedemek hiç yaşadinizmi içiniz acir lime lime edilmişssinizdir ama olmaz gidemezseniz.kolay olani gitmek ya sonra kim diycek bana al şu parayi temizle kendini diye öyle zorki....

Mecburiyet duygusunu az cok yasadım bende bılırım o yuzden. gecmıste sende hatalar yapmıssın ona tekrar tekrar guvenmekle. bundan sonrası ıcın ayaklarını saglam bas yere. odet borcları ve kurtul o adamdan. benım sahsı olarak ınandıgım bır sey var. kotu gunlerden sonra mutlaka guzel gunler gorecegımız sabret sadece..

X