Bu da Bizim Geyik Topiğimiz Olsun.. Haydi Muhabbete..

Laylayım balım..
Benden yine ses seda yok ama aramızda sen anneler gününü kutlarken anne adayı olanlar varmış :KK17:
Kıskançlıktan bende doğurabilirim :emir_bebek:

Son düzenleme:
Marjinal Faydalı'yı kıskandım :nazar:

Geç kaldım bile :18:

basla basla ben de sen gıbı fılanken baslamıstım snaırım :)

Evet Sumak, plansız bir anne adayı olduğum için, tüm gün midem bulandığı için, kafamda bin tane acaba olduğu için kıskanıyor beni :26: Haklı di mi kıskanmakta :KK37:

aa cok sasırdıım

tebrık ederım marjı ..saglıkla kucagına alaırsın ınsallah

ee kac hafta sımdı

cok mu mıden bulanıyor ya kıyamam 12.haftada bıtıyor dıyorlar ya daha cok var mı 12.ye..

acabaları bosver keyfını cıkar :)

basla basla ben de sen gıbı fılanken baslamıstım snaırım :)

aa cok sasırdıım

tebrık ederım marjı ..saglıkla kucagına alaırsın ınsallah

ee kac hafta sımdı

cok mu mıden bulanıyor ya kıyamam 12.haftada bıtıyor dıyorlar ya daha cok var mı 12.ye..

acabaları bosver keyfını cıkar :)

Valla ben de çok şaşırdım Sumak.Şu an 6 haftalık oluyor sanırım.Sanırım dedim çünkü son adet tarihine ve ultrasona göre 1 hafta farklılık gösteriyor. Yumurta geç gelişebiliyor muymuş neymiş, ondanmış. Bulantılar tüm gün sürüyor, bir de deli gibi çocuk isteme modunda olmadan hamile kalınınca mide bulantıları daha da can sıkıyor. Kendimi heveslendirmeye çalışıyorum, sen de Masal'ınla bu konuda katkıda bulunabilirsin bana :KK34:

Valla ben de çok şaşırdım Sumak.Şu an 6 haftalık oluyor sanırım.Sanırım dedim çünkü son adet tarihine ve ultrasona göre 1 hafta farklılık gösteriyor. Yumurta geç gelişebiliyor muymuş neymiş, ondanmış. Bulantılar tüm gün sürüyor, bir de deli gibi çocuk isteme modunda olmadan hamile kalınınca mide bulantıları daha da can sıkıyor. Kendimi heveslendirmeye çalışıyorum, sen de Masal'ınla bu konuda katkıda bulunabilirsin bana :KK34:

yazamadım ya ,kac hafta oldu sımdı ..

annem geldı nete oturmam oyle zor oluyor kı o varken :)

evet bazen adet tarıhın ıle beebk bırbırının tutmuyor bızımkı hep onde onde gıderdı bazılarının gec gıderdı ..ama o farketmıyor bazen yakalıyor bazen gec kalıyor fılan

bence heveslen hayallaer kur onla bırlıkte

esınle en son ne durumdasın bılmıyorum ama soyle dıyeyım eger bı gun benım evlılıgım bıterse bır tek sey ıcın pısman olmam o da MASAL'ım ..

evlat bambaska bırsey.

bambaska ..cennet ısmını nıye koyuyorlar ıyı anlıyorum hatta esıme keske cennet dıye ıkıncı adını koysaydık dıyorum alsında hıcte dıkkatımı cekmezdı

cennetım dyorum onu kokladıkca optukce ..

hayırlı lsun canım sımsıkı sarıl ona :)

selam (yanlışlıkla birilerinin yolu buraya düşer de okur umarım. gerçi sandığım kadar boş kalmamış yine de)
hepinizi çok özledim. ne oldu da birden bire böyle bir kopuş oldu anlamadım hala ama sanki herkes sadece leyloş için geliyormuş da o elmeyinde girmesem de olur gibi bir durum oldu. leyloşun gerekçesini bilmiyorum ama bir kişiye bağlı olmamalıydı diye düşünüyorum. her neyse benim için erkesin ayrı bir yeri var ve sizinle sohbet etmeyi çok özledim. nete girdiğim halde sırf sayfanın boş olacağını bildiğim için kk ya hiç girmek istemiyorum.
bizden haberlere geçeyim.
aslında aylinin her gün büyüp yeni şeyler öğrenmesi dışında çok büyük bir değişiklik yok hayatımızda. ama onun gün gün gelişimini izlemek o kadar büyük bir keyif ki sırf bunu izlemek için birkaç tane çocuk yapılabilir bence. şu anda 13.5 aylık. sıpa baba diyor, aylin diyor daha gel, gitti, bitti, attım, düştü gibi bir sürü kelime söylüyor ama anne demiyor:)) yakın bir şeylerle sesleniyor da anneyi daha çözemedi. hele uzatarak ayliiiiii diyişi var ki görmelisiniz. çok fırlama bir çocuk olacak. şimdiden tv sehpasına vs. tırmanmaya başladı. bir gün sehpaya tırmanlık, bir gün salıncağının tepesine tırmanmış olarak yakalıyorum ve istediği şeyi elde edinceye kadar azimle çalışıyor.
bana gelince eylülde okula başlıycam ama ev hanımlığına da ena alıştım. hazır imkanım varken çalışmayıp kızıma bir süre daha mı baksam diye düşünüyorum çok karasızım bu konuda. bakıcı da ayarlamadık henüz. önerilerinizi alabilirim. onun dışnda aylinin doğngününden beri şeker hamuruyla yapılmış pastalara takmış durumdayım. kızımın pastasını kendim yaptım. nasıl geliştirebilirim diye araştırıp duruyorum. bir kud bulsam kaçırmıycam da allahın tokatında yok işte. öğretmenliği bırakkıp pasta işine giresim var:))
bizden haberler böyle. marjinal hamile oluşuna çok şaşırdım ve çok sevimdim. şimdilik bir şey anlamazsın ama zamanla hevesin de sevgin de artar. senin bulantılar erken başlamış biraz. darısı kıskananların başına artık:)) masal da kocaman olmuştur. göremedik de fıstığı. pati de göbeği büyütmüştür. tek tek saymayayım şimd. hepnizi çok öpüyorum

Sumak ve Sarissa, heveslenme çabalarımda bana yardımcı olduğunuz için sağolun varolun :nazar: Ben de şaşırdım valla, ama dedim her işte bi hayır var, olsun hadi. Aldırmak için hiçbir mantıklı gerekçem yok. Bir de zaman geçtikçe insan alışıyor ve hayaller kurmaya başlıyor sanırım. Doğanın kanunlarına güveniyorum, bana gerekli annelik sevgisi gelecektir zamanla :KK24: Aylin ve masal kızlarımızı da çok çok öpüyorum, annecikleriyle hamamlara gitsinler büyüsünler de :KK54:

selam ..

1 aylık tatılın arkasından evıme geldım hafta sonu kacamagı yaptık yıne bu seferde kardesımdeyım

cuma aksamı derınsse sınav ıcın basarılar dılemek gectı ama gecenın bır yarısı pekte mumkun olmadı

derınss ınsallah sınavın guzel gecmıstır

ben bekledıgımden dsaha kolay buldum turkce harıc ..

marjınal .cınsıyet bellı mı ben 11 ıken ogrenmıstım ey gıdı gunler :)

sarıssa arada gel ugra bızım kızda tma bı yaramaz yürüyor elınden tutunca ama emeklemıyor dede baba aba bı de gel dıyor gel ve baybay yapıyor bı de tel sarıyor

artık ek gıdamız bızım yedıklerımızden bulamacı uzun zamandır bıraktık

oyle ıste

prenses dogum yaptı mı acaba

laylaylom sen nasılsın

Merhaba kızlarcım,biraz memleket turları yaptık geldik,malum mübarek ramazan geldi,evimizde tutalım orucumuzu,benden yana iyilik güzellik,umarım sizler de iyisinizdir,özledim sizi,ramazan sohbetlerimizi de çokkkk çokkk özledim inanın,keşke yine başlasa....:KK16::KK16::KK16:

ramazan geldi...sahur geldi,geçen seneyi daha çok ararız :KK14: :KK31:

sumakcım sağolasın iyiyim şükür sıcaklarla mücadele ve ders...bu sene tatil yok bana ,

reyyan,sariş hoş geldiniz canlar ..her ne kadar burası ıssız olsa da...

derinss sınavın iyidir inş...marjinal bu sıcaklarda nasıl gidiyor hamilelik biz bile zor dayanıyoruz,

Ramazan olunca aklıma geldi ,ahh eski ramazanlar :KK14:
Ne güzel gecelerimiz sahurlarımız oldu.
Bu sene sahur daha erken saatte olmasına rağmen uyumayı tercih ediyorum.

Bende durumlar nasıl ?
Sınav geçti malumunuz henüz açıklanmadı açıkcası açıklanmasından korkmuyor da değilim :)
Hayal ettiğim kadar iyi geçti diyemem yada emek verdiğim kadar.
Biraz muğlak belirsiz durumlar var benim için.

Yine bilgisayarım yok :) Nasıl bir lanet var ise elektronik üzerine artık herşeyi bozuyorum.
En son eşimin şirketten getirdiği bilgisayarı da bozdum.
Yine akşamları eşim getirirse bilgisayarını oradan giriyorum nete veya telefondan ondan da pek tadı olmuyor.
İnterneti de kapattım bir sinir anında ,çok vahim durumdayım yani :)

Ramazan pek iyi geçmiyor sanki,niye bilmem tam uyum sağlamayamadım.
Sıcaktan olabilir.

Leylek bağlayıcı bütünleyici bir unsurmuş bende katılıyorum buna.
Onu çok merak ediyorum bu arada ama ulaşmak mümkün değil,ne mesajlara cevap veriyor ne bir ileti yazıyor garip bir durum söz konusu.

Sariş, Aylin'i ne güzel anlatmışsın öyle için içine sığmıyor sanki çok sevindim bu kadar mutlu olmana yavrunla :nazar:

Sumak, Masal'ın bikinili fotoğraflarını paylaşsan olmaz mı,yavrucak doğmadan hayal ediyordum daha.Böyle boğumlu bacakları falan..
Kız çocuk bambaşka galiba size de maşallah

Laylayım bu sıcaklarda oruçlu oruçlu çok zor oluyordur ama sık dişini.
beni söyle sınavdan bir ay öncesine ışınlasalar neler yapardım neler.
tatil falan boşver biz sınavdan sonra çıktık inan tam zevk alamadım yani kafam allak pullakdı .
Kendimi tam veremiyordum hiçbirşeye sınavın iyi geçsin ooo daha çok tatile gidersin.

Marjinal ortalıkta yok,bebişiyle uğraşıyor muhtemelen :)
İnşallah herşey yolundadır çok iyilerdir birbirlerine alışmışlardır.
Marjinalin anne olması benim için milat ,ona da yetişemedim ama vardır her işte bir hayır.
ikincileri doğurursunuz artık ben birinciyi yaparken :)

Pati,Jean,Pijema,Reyyan hepinizi öpüyorum.
Ara ara herkes haberlerini yazsın en azından kopmamış oluruz.
Merak ediyorum ben hayatlarınızı ve gerçekten sohbet etmeyi özledim.

Selam herkese yeniden.

Sumakcım cinsiyet geçen sefer belli değildi ama sanırım yarınki kontrolde öğreneceğiz.Bana hep erkek gibi geliyor. Bir de yarı bilimsel yöntemlere göre (erkek sperm hızlı, kız sperm dayanıklı gibi) düşününce, sanki erkek gibi. Bakalım artık . Allah aynı dili konuşabileceğimiz bi evlat versin.:KK1:

Laylayla arada bir yorumlarımızı beğenerek sessizce selamlaşıyoruz alakasız topiklerde, şimdilik tek iletişimimiz bu :KK1:

Derinss sınavdan umarım iyi bir puan alırsın da bu iş de burada hallolur ve kapanır bu sene, yerleşirsin istediğin yere, sonra gelsin çoluk çocuk hazırlıkları.

Sarissa ve Sumak ikinizden de fotoğraf bekliyoruz evet, bakın heveslendirme misyonunuz fotoğrafsız tam anlamıyla gerçekleşmiyor :KK51:

Ben de sıcakları çok fazla hissediyorum bu sene. Yani sorunlu bir hamilelik olmasa da vücutta artan kan miktarı, değişken tansiyon ve ankaranın bu sene urfaymışcasına günlerce 40 derece olması beni epey etkiledi. Zaman zaman hevesleniyorum, bazen kendimi çocuk sahibi olarak ispatlanmış bir orta yaşlı adayı gibi hissediyorum.Nasıl bakıcam, gece nasıl kalkıcam, ya beni sevmezse gibi hamile depresyonu durumları da yaşıyorum ara ara... Benden haberler böyle işte.Herkesi kucaklıyorum :KK24:

selam kızlar o ışığı gördüm toplaşacağız sanki :)
derinss sana anlattığım meseleyi çözdüm çok özgürüm şuan :KK66:
sınav haftaya açıklanır muhtemelen inş atanmışızdır
çok gidesim var buralardan çoook :KK43:
tatil çok sıkıcı geçiyor,hava aşırı sıcak,para yok flan :):)
anneler anne adayları hepiniz çok tatlısınız hayırlı evlatlar yetiştirin inş
eylülde ben de yavrucuklarıma kavuşacağım çok özledim öğrencilerimi :)
hepinizi öpüyorummm :KK16:

Jean olacağına bak :)
Klasik son bağırıyordu ama cesaret yoktu,ne yalan söyleyeyim çok sevindim senin adına.
Hastalıklı bir hal almıştı sonundan hayır gelmeyecekti sadece vaktini harcıyordu boşa.
İnşallah atanırız Jean,çok güzel olur herşey paralı bol gezmeli tatiller diliyorum sana ..
Az daha sabır ,az daha ..
Senin nasıl geçti peki sınavın canım ?

Marjinal küs müyüz biz seninle?

az da olsa gelen giden olmuş..derinsim gelmiş,jean gelmiş...marjiiii bak iletişimimiz burada da devam ediyor :)
bu sene çok sık yalnız iftar açıyorrum gece yalnız sahur yapıyorum eşimin işleri malum yaz yoğunluğu...gene yalnızım ,
balkonda serinlemeye çalışıyorum bu seneki kadar toksin kaybetmemiştir vücudumuz herhalde...

derinss iyi olmana sevindim,sınav genel itibariyle iyi değil,sanıyorum puanlar daha yüksek gelir ,yapamayan çok olunca...
umudunu yitirme...yitirmeyelim...haklısın son zamanları iyi değerlendirmek gerekiyor oruç,sıcak elimden geleni yapsamda
hep eksik geliyorum kendime ...neyse elimizden geleni yapalım senin de için rahat olsun ,tevekkül edelim.

jean hoş geldin sınav sonucun umduğun gibi olur emeklerin senin de boşa çıkmaz umarım....marji hoş geldin Allah sabır verisn ankara sıcağı cidden bu sene feci, konya da öyleymiş ...
kendinize dikkat edin kızlar...

X