Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

yağmurcum tebrikler canım allah sağlıcakla kucağına da almayı nasip etsin güzelimmmmm

canım benim çok çok tebrik ederim allahım bu sefer sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım darısı bizlerin başına mucizeler gerçekten var ve birgün bizleride bulabilir.

bitanem benım canım arkadaşımmm allahım sana nasip etti şükürler olsun:Saruboceq: bak zamanın geldiiiben demesem yoksa yapcagın yoktu testi iyiki demişim:roflol: içime doğdu neden en son haberi ben aldımyaa keşke daha önce girseymişim nete..:çok üzgünüm:.cok şükür tatlışım inş sorunsuz bi şekılde kucagına alırsın bebemmm..:sm_cool:.darısı bızzlerın tüm isteyenlerin başına inşş
.:Saruboceq::asigim:a.s.:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

Bitanem tabi ki darısı başına Rabbimk herkese yaşatsın bu duyguyu

:teytey::teytey::teytey::teytey::teytey::teytey:

canımmm tebrik ederim.Sağlıkla kucağına al tatllım.Darısı başımıza.

yağmurcum hayırlı olsun canım benim inşallah bu sefer olur allah zamanında doğduklarını gösterir inşallah

:sm_cool::sm_cool:Tebriklerrrr....Rabbimm sağlıcaklaa kucağına almayı nasippp etsin inşallahhhhhhhh.Yağmurummm hamişşş herkezz duysunnn:hooray:

canım Rabbim kucağına alıp doya doya kokusunu içine çekmeyi nasb etsin inşallah..:ecrin_bebek: çok sevindim..:dance: bir de sizin sorununuz neydi dr. neden imkansız dedi normal yollaçocuk sahibi olmanıza..açıklayabilirsen çok sevinirim canım...:teselli:

Kuzen canım benim çok tatlısın sen :)) İnşallh dedğin gibi olurr

Gurcan Allah seninde yavrunu bağışlasın ucağına almayı nasip etsin

Balım balkafam senide bekliyom arkamdan klomene hayır :))

kadisim Aminnn cnm inşallah ....... Eşimde sper azlığı hareketsizlik morfoloji herşey vardı cnm ne arasan aşılama bile imkansız dediler tüp bebek önerdşler bunu bir merkez değil 2 tüp bebek merkezi söyledi.. İlk tüp bebeğim tuttu ama kaybettim ve Rabbime şükürler olsun bana bugünü gösterdi
inanamıyorum :)))
Allah' ım evlat hasretiyle tutuşan herkese nasip etsin... Amin...

çok güzel bir haber ya gözlerim yaşlı yaşlı okudum tüm heyecanını

canım tebrikler,senin adına çok sevindim.Allah tamamına erdirsin inş.Bizdede aynı sorun var inş.bende tedavisiz hamile kalabilirim.tedaviler çok yıpratıcı,Allah'ım herkese kolay yoldan hamile kalmayı nasip eder inş.:Saruboceq:

Delimavi inşallah Rabbim çok fazla aratmaz gerçekten tedaviler hem maddi hem manevi yıpratıcı birde ben üzerine tüp bebekle sahip olduğum ikizlerimi kaybedince üzüntüm 2 katı oldu....... Şimdi tek tesesllim olacak yavrum Tabi Rabbim izin verirrse sağlıklı sıhhati kucağıma almak istiyorum..
İnşallah sende yaşarsın güzel dileklerin için çok sağol

ayyyyyyyyy canım ınanmıyorummmmmmmmmm
gözun aydın tatlım rabbım tamamına erdırsın ınsallahhhh cok sevındım ınan cok mutlu oldumŞeniz

Hüzün yılı cnm arkdaşım inşallah amin ......
sende sağlıkla al oğluşunu
hep yanımda oldun çok teşekkürederim
hihoyyyt

Hüzün yılı cnm arkdaşım inşallah amin ......
sende sağlıkla al oğluşunu
hep yanımda oldun çok teşekkürederim
hihoyyyt

canım benım ınan okadar mutlu oldumkı cok duygulandım
bılıyosun bende gecen sene oğlumu kaybettım
ınsallah bu sefer beraber alıcaz yavrularımızı kucagımıza
herzaman yanındayım tatlım dualarım senınle:1hug:

arkadasım inan çok mutlu oldum hayırlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin.darısı bize hayırlısıyla...kendine ve bebişe çok dikkat et....:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…