Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

canım benim Allahım saglıklı evlatlar nasip etsin saglıkla al kucagına melegine insallah cok mutlu oldum Allahım ol deyince oluyor :hooray: :CüvCüv: :teytey: :teytey: :dance: :dance: :sm_cool:

merhaba bende yeni aranıza katıldım. hayırlı olsun inşallah sağlıklı bir şekilde bebeğini kucağına alırsın

canım benim:teytey::teytey::teytey:
allah tamamına erdirsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:
yüce mevlam sağlıklı bir hamilelik nasip etsin:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canım bu gerçekten mucizemaşallah canım aman nazar değmesin....

canım mucizen gelmiş
allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin tamamına erdirsin inşallah ..dualarımız sen ve dileyen ,bebişini bekleyen tüm arkadaşlarımızla..

CANIMM YAA BURDANDA TEBRİKK ETMEK İSTEDİMM DUALARIMIZ SENİNLE RABBİM BEBEĞİNİ SANA BAĞIŞLASINN VE HERKEZE BU DUYGUYU YAŞATSIN İNŞ :Saruboceq::Saruboceq:

canııııııııııııııııııııımmmmmmmmmmmm kendimde değilim desem yeridir....şoktayım elim ayağım kesildi.....Allahım büyüksün....tamamına erdir Rabbim yağmurcnın gebeliğini.....:teytey::teytey::teytey::teytey:

Aminnnnnnnnnn kılzar
hepinizin ellerine sağlık dillerine sağlık ne güzel konuşuyosunuz yaa
Şimdi sizin içinnde dua edicem
hala şaşkınım ya bu benmiyim

Rabbim cümlemize nasip etsin sağlıklı kucağımıza almakkk

canıımmm nasıl sevindim anlatamam.Allahım bu sefer kucağına almayı nasip eder inşalllahhhhhh... ................................

O kadar sevindim anlatamam allahım ne büyüksün beta degrinde çok güzel allah saglıkla bebegini kucagına almayı nasip etsin

İnş sorunsuz bir hamilelik geçirir bebeğini dünyaya getirirsin canım.. Allah sağlık versin size.. :teytey: :teytey: :teytey: :teytey: :teytey:

canım inşallah sorunsuz bir hamilelik geçirir ve sağ salim kucağınada alırsın gerçekten çok güzel bir mucize inşallah bizlerde bu mucizeleri yaşarız :Saruboceq:

canim tebrik ederim
rabbim saglikla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
insallah sorunsuz saglikli bir 9 ay gecirirsin
rabbim butun istiyenlere tatdirsin insallah bu duyguyu

umarım kızlar şimdi tek isteğim bu düşüncem bu şimdi benim için başlıyor hayat şimdiden teaş sarsı 5 de uayndım uyayamadım ya
garip bi duygu

canım hikayeni biliyorum bende tüp bebekle inşallah 4 hafta sonra kızımı kucağıma alıcam inşallah... seninki bir mucize, allah çektiğin acıların mükafatını sana bu şekilde göndermiş olmalı... bizlerede umut oldun... dilerim bu sefer bebişini sağlıcakla kucağınada almayı görürsün inşallah...gelişmelerden haberdar et bizi

Sen,nde cnım Rabbim kolay doğum nasip etsin. Bebişini sağlıkla kucağına al inşallah . Upuzun ömürler diliyorum inşallah bende o haftalara gelirim darısı başıma çok sağol

Tebrikler canım
hayırlı olsun bebişlerin
Rabbim isteyince herşey oluyor bak
inan çokk sevindim bende
inş bu kez kucağına almayı nasip eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…