Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

sabah sabah ne kadar güzel bi haber yarebbim:lepi:
canım yaşadığın üzüntüyü okumuştum daha önce Rabbimin mucizesi ona sığınanları boş göndermiyo:Saruboceq:
hayırlısıyla doğduğu günleride görürüz inşallah:asigim:çok sevindim yaaaa:teytey:

canım burdanda tebrik etmek istedim
okadar güzel bi haberki bu çok şaşkınım
Allahım inşallah sağlıkla kucağına alacağın günleride gösterir
sevincinden yerinde duramıyosun tahmin edebiliyorum
kim bilir ne kadar güzel bi duygudur bu.
:1hug:

Tebrik ederim yağmur 4 sene sonra demekki asla ümitsiz olmamak gerekiyormuş:Saruboceq:
Seni bir kez daha bunu kanıtladın bizlerekaydirigubbakcemile5
Sorunsuz bir hamilelik dilerim sana işallah sağ salim kucağına alırsın Allahın izniyle :Saruboceq::nazar:

Darısı bizlerin başına işallah :Saruboceq:

Gece uyku tutmadı foruma geldim diğer tarafta ki msj'ını gördüm..
Sabahta cevabını görünce sevinçten uçtummmmm..O kadar mutlu oldum ki anlatamam
Allah hayırlısıyla,sağlıkla,sıhatle kucağına almayı nasip etsin...
Tüm dualarım seninle inşallah bu sefer herşey çok güzel olucak...
Çokkkk mutluyummmm yaaaaaaaaaaaaa :))
Pazartesi Nuri bey'e de söyliyeceğim :))
Tekrar tebriklerrra.s.

Söyle canım tabi tanırsa okdar hastası içinde ama geçen sene bu zamnda yaptırmıştım hatice anıl dersin :)) muayneye bu sefer ona gidicemm kesin kararım cnm
çok sağol güzel dilkelerin için

Yağmurcan bu Allahın bir mucizesi.:teytey:
Çok sevindim.:teytey::teytey:
Sağlıkla kucağına alırsın inşallah.:Saruboceq:
Allahım hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin.:dance::teytey:

Söyle canım tabi tanırsa okdar hastası içinde ama geçen sene bu zamnda yaptırmıştım hatice anıl dersin :)) muayneye bu sefer ona gidicemm kesin kararım cnm
çok sağol güzel dilkelerin için

Tanıyor Anılcım..İlk söylediğimde Soyadınla bile hatırlamıştı :)

yağmurcum inanamıyorum.Allah sana mucizesini gösterdi,nihayet sürpriz kardeş yola çıktı.Allahım hayırlısıyla kucağınada almayı nasip etsin.hayırlı sağlıklı uzun ömürlü evlat olsun inşallah.:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

canımmm.... Şeniz inanamıyorum yaaa..........
ne güzel bir haber bu..
allahım şükürler olsun...
yağmurcn çok sevindim canım senin adına... şuan o kadar mutluyum ki.... :lepi:
duamı eksik etmiycem sana canım... allah kucağına aldığın günleri gösterir inşaalllaaahhh..
:Saruboceq:

canim benim yaaaaaaaaaaaaaa
inanamiyorum allahim sana mucizesini tekrar gosterdi
tuylerim diken diken oldu yemin ederim
cok ama cok sevindim ne diyecegimi ne yazacagimi bilemiyorum ya
ama tek dilegim tek duam artik senin icin saglikli birsekilde kucagina alman bitanem kendine dikkat et simdiden druna git herseyi sor herseyi arastir bir onlem alsinlar okis sakin unutma
allahim senide bebisinide korusun

Rabbim sanada nasip etsin asim en kısa zamanda inşallahh umudunuzu kesmeyin sakınnn
sefamolsun... Amin aminnn

Canım seni çooooooook ama çooooooook tebrik ediyorumm. :teytey: :hooray: :1hug: Görür görmez şaşırdım zaten sabah. Yani pek beklemiyordun sen. Yine adetim bana oyun oynuyor diyordun. Hatta belki başka birşeydir diyenlere de yok yaa falan diyordun. Ama mucizee işte bu. Çok şükür. Tekrar tekrar tebrikler canımmmmm. İnşallah sağlıkla kucaklarsın yavrunu. Şeniz :asigim: :Saruboceq: :nazar:

Yağmurcanımm , meleklerimiz bize kardeş yolladı.
Zor bi sınavdan geçtik içimiz yandı kavruldu ama bak rabbim sabrımızın sonunda mükafatını verdi işte.
Ağlıyorum şu an inan sevinçten en az kendime sevindiğim kadar sevindim şu an anlatamam.
Bu defa sağlıkla kucağına alıp bir ömür buyu sağlıkla yaşamanı diliyorum. Rabbim her isteyene versin inşallah.

''GÜNAHLARA KEFARETTİR GÖNÜLDEKİ KEDER NİYETLER HALİS OLUNCA AMELLER OLMAZ HEDER BİRAZ SABRET BAK NELER GÖRECEKSİN RABBİM İHMAL DEĞİL SADECE İMTİHAN EDER''

canım arkadaşım benim sonunda bende teğze oluyorum ya saoll :))canım benim allah tamamına erdirsin saglıkla kuıcagına almak nasip etsin tüm dualarım seninle zatende öyleydi tegzesinin tek gülü oo benim ....

Tülay ablam çok sağolasın bende senin haberini aldığımda inan çok sevinmiştim gözlerim dolmuştu okuyunca şimdi bebiş olmuş 16 haftalık maşallah Allah' ım sağlıklı uzun ömürler versin inşallah
bende sağlıklı sıhhatli kucağıma alırım inşallah
yazdığın söz gerçekten çok güzel çok etkileyeci
Rabbime şükürler olsun

Allah tamamına erdirsin arkadaşım Allah ın bir lutfu olmayan herkese yasatsın bu duyguyu inşallah hepimiz sağlıcakla bebeklerimizi kucağımıza alırız

X