Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

çok tebrik ederim hayırlıs olsun rabbim kucağınızada almayı nasip eder inşallah .sizin yazdıklarınızı takip edip içten içe dua ediyordum sizin yaşadıklarınız çok etkilemişti beni bu sefer rabbim mucizesini gösterdi ve sonunda kadar da devam eder inşallah kokusunuda duymak nasip olur çok sevindim inanın darısı benim gibi tüm bekleyenlere olsun inşallah şu mübarek günde:Saruboceq::Saruboceq:

Canım benim dualarımız senin için inşallah zamanında sağlıklı bir şekilde bebişini alırsın kucagına:ecrin_bebek:Sende bizim için dua et bizede bu mutluluğu yaşatsın yüce rabbim :CüvCüv::Saruboceq:

ben daha yeni üyeyim.herkesin birbirine destek olması ve birbirine dua etmesi çok güzel. bende çok sevindim yağmurcn tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün..:Saruboceq:

slm herkese..ben geçen hafta beta hcg yaptırmıştım 0.100 çıkmıştı yani olumsuz..ama bende bazı belirtiler var..acaba bu haftada yaptırsam bir artış olurmu..adetimde 6 gün geçti..sizce ne yapmalıyım?

ben daha yeni üyeyim.herkesin birbirine destek olması ve birbirine dua etmesi çok güzel. bende çok sevindim yağmurcn tebrik ederim ALLAH analı babalı büyütsün..:Saruboceq:

Kızlar dua etmezmiyim hepininze ediyorum Rabbim kısa zamanda tattrsın bu duyguyu kimsenin kucağı boş kalmasın :Saruboceq:
Allah razı olsun hepinizden

ayca yaptırmanda fayda var cnm geçen hafta diyosun yani adet dönemi bile değil aslında 1 hafta geçtiyse idrarda bile çıkar cnm hade hayırlısıı

ah be güzelim yaşadığın acıyı bilirim bende aynısını yaşadım biliyorsun...rabbim bize mucizelerimizi gönderdi...o kadar takip ettimki seni o kadar dualar ettimki yaralı kalbimle senin için çok şükür...şimdi gördüm inanamadım elim ayağım buz kesti sevindim şaşırdım afalladım.
Mutluluktan hiç bahsetmiyorum...rabbim yüzümüze baksın...hayırlı uğurlu olsun kaderdaşım.rabbim ol derse olur ve çok şükür dedi.

Allahım tamamına erdirsin inşallah:Saruboceq:
Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin inşallah:Saruboceq:

Yagmurcan canim insallah Allah yavruna kavustursun saglicakla insallah. Cok sevindim. rabbim nelere kadir iste. hic korkma. bu bebegin imkansizi basarmis. yuzsuz cikmis biraz. gerisini de tamamlar. birseycik olmayacak Allah'in izni ile.

Kızlar çok teşekkürederim
kayramm inşallah sende sağlıkla kucağına alırsın bendee
saruböceq Allah razı olsun Rabbim tüm isteyenlere nasip etsin
kibele Rabbim istedikten sonra kimse önüne geçemiyor bizimkisi biraz yüzsüzlük yaptı iyikide yaptı :))

uzulmeyın ne olur benımde 6 sene olmadı 2 kez tup bebek yapdırdım ama kuranı kerımde duası var merak adenlere anlatırım suan 2 tane çocugum var 3.ye hamileyım dua ile oldu darısı olmayanlara

ne mutlu sana tatlım RABBİM sağlıkla kucaklamayı nasib etsin....babayıda senide tebrik ederim..

uzulmeyın ne olur benımde 6 sene olmadı 2 kez tup bebek yapdırdım ama kuranı kerımde duası var merak adenlere anlatırım suan 2 tane çocugum var 3.ye hamileyım dua ile oldu darısı olmayanlara
canım yazarmısın duayı lütfen.şu aralar çok ihtiyacım var.darısı başımıza inşallah.

""""çocugu olmayan arkadaslar bu haber size 6 sene benimde olmadı 2 kez tup bebek yaptırdım ama olmadı sıtresden uzak durdum kursa yazıldım ehlıyet bılgısayar o esnadada kuranı kerımde dua var mucızevi meryem suresi 41 gun onu okudum bitince 3 gun oruç tutuyosun adet gorunce baskası okuyo tekrar sen okuyon sonra 4 yada 5 sayfa hepsi bır oturmada okunuyo 41 gun tekrarlıyosun arapca bilmiyorsan arapca okunusu olan kuranı kerım var ondan okuyun 3 gun oruc tutuluyo bıtınce ınanın ben ve 3 arkadasımda hamile kaldık bu duayla darısı tum olmayanlara""""

sanırım bu değil mi alıntı yaptım?

Ay ne guzel bi haber, cok uzulmustum dedigin anda bebeklerni kaybettigini, su an cok sevinmis oluyorum ne guzel bi haber bu yahu,e Allah bu iste istedigi anda istedigi seyi veriyor ne guzel bi mucize bu, Allah'a inanmayan ne olsun ne diyem ki, Insallah sag selim alirsin bebegini yada bebeklerini insallah
tebrikler canim darisi bekleyen diger arkadaslarin basina, Balsurat, Ozlos ve diger saymadiklarimin basina insallah ......

bende dualar ediyorum bebeğim beni bırakmasın diye
Kızlar inşallah rabbim herkese versin
bende hiç beklemdiğim anda ehliyet kursuna falan yazıldım derslerle falan lgileniyodum biranda hala kendimde değilim şimdi hafif kanamam var mucizem bana tutunmaya çalışıyor

:Saruboceq:canım benim ne güsel bi haber allah tamamına erdirsın bizde versin tez zamnda bende senin gibi tüp bebek oldum 2 kez olmadı 5 yıllık evliyim 2 ay önce boş gebelik geçirdim o doğal oldu bu ayda olmasını bekliyorum yine rabbim verirse bizdec dua et olurmu bebeğe ve kendine çok ii bak allaha emanet ol canımın içi tüp bebekten sonra normal doğumlar hamilelikler hemn oluyomuş öle duydum inşlah kucağına alırsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…