Bu bir mucize rabbime şükürler olsun yağmurcn hamiş hamişş :)) inanmıyorum kızlar

inaşşalh kızlar sağlıkla kucağıma alırım
dua ediyorum benim gibi isteyen herkese inanın Rabbim belki çektiklerimin müükafatını gönderdi
umarım hepinize gönderir...
Umudunuzu hiç kaybetmeyin olur mu hiç isyan etmeyin
Hiç bir zamn isyan etmedim hep şükür ettim bundada bir hayır vardır dedim

tebrikler canım bende dogal yolla hamile kaldım fakat 5 aylıkken erken dogum yaptım 300 grm dogdu bebegim dogdugunda yaşıyodu ama küveze almadılar 1 buçuk aylıkkende 2 düşük yaptım çok kötü günlerdi şimdi beklemedeyim tedavi altındayım salı falan test yapcam inşallah... ..sende bebegin büyüdügünü görürsün inşallah kandiliniz mübarek olsun herkes hamile kalsın bebişlerini kucagına alsın amin

Umarım sende hamile kalır ve sağlıkla alırsın tüm bebek isteyen arkdaşlarım için dualarım bu mübarek günün hatrına kucaklarımızı boş çevirme yarabbim
ve tekrar herşeyde hayır vardır diyorum

arkadaşım senin adına çok sevindim...
rabbim mucizeni gönderdi....
umarım rahat bi hamilelik geçirirsin ve bebişini de sağlıklı kucagına alırsın inşallah...:Saruboceq:

Gönülyarası Aminnnnn inşallah,
Rabbim isteyen herkese nasip etsin sanada canımmm tez zamanda

GÜZEL RABBİM BEBİŞİNİ KUCAĞINDA GÖRMEYİ NASİP ETSİN İNŞALLAHHHHH. MUTLULUĞUN DAİM OLSUN.:ecrin_bebek:

gozun aydın cnm allahım tamamına erdirir insallah torunlarınıda gormeyi nasip eder buyuk allahım:CüvCüv::CüvCüv::CüvCüv:

yağmurcan seni üzmezsem sen kaç haftalık doğum yaptın?ve sebebine ne dediler?benim 27 haftalıktı ve enfeksiyon tanısı kondu.merak ettimde...

gözün aydın canım allah korusun inşallah meleğini...........

Kayram ben ikizlerimin birini 20+5 birinide 23+2 de doğum yaptım rahim ağzı yetmezliği rahim açılmış kese sarkmış dr farkedemedi .. Anladıklarında iş işten geçmişti cnm mecbur doğumu bekledik zaten kese iyice aşağıda olduğu için midem bulanıyordu istifra ederken su patladı ilkinin ikincide içerde kardeşinin eşi vardı eş enfeksiyon yaparak keseyi deldi o şekilde su geldi...
İnşallah bu sefer yaşamam şimdiki tek bakalım zaman korkularım devam

Yağmurcan bişey sorucam..benim yarın 1 ay olucak kürtaj olalı..bir kaç gündür yürürken ya da ani hareket edersem karnım kasılıyor,bıçak gibi sızı giriyor..Sanki karnımı hissediyorum...sende de oldu mu? sanki karnımda yara var gibi..karnımın içinde yani....:çok üzgünüm: Çok hızlı hareket edersem ya da bir şeyden ürkersem minik kramlar giriyor karnıma..bazan de farkına varmadan ben kasıyorum karnımı...:çok üzgünüm:fisfisfis

canım cevaı diğer topicte verdim bende de oluyordu ama geçiyor zamanla korkma bende korse giyemiyordum ameliyatlı gibi canım yanıyodu

canım kader arkadaşım ne kadar mutlu olduğumu az çok biliyorsundur,mucizelere her zaman inanmışımdır sen az çekmedin az ağlamadın bunların karşılığı yeni mucizen hayırlı uğurlu olsun...sağlıkla gelsin lütfen dikkat et ve bi doktora bağımlı da kalma !! artık acı çekmeni istemiyorum üniversite hastanelerine git canım bu anlamda çapa çok iyi orada riskli gebelikler bölümü var yakın akrabamı anlatmıştım sana kulağına küpe olsun canım...2009 yılı senin yılın hayatım sevincini paylaşıyorum...

teşekkürediyorum şerifem biliyorum sende yaşayacaksın 2009 inşallah senin içinde güzel bi yıl olacak
Rabbim inşallah bu sefer yüzümüzü güldürecek yavrularımzın kardeşleriyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…