bu bir isyandır.... ruhum ,yüreğim,bedenim ve pisikolojim isyanda...

canım benim.inan seni cok iyi anlıyorum.çünkü ben de yüreği bebek hasretiyle yanıp tutusanlardanım.insallah allah yüreğinin o güzel sesini duyar ve sana dünyalar güzeli bir bebiş verir.dualarım sen ve tüm anne olmak isteyenlerle....

ALLAH RAZI OLSUN .....GÜZEL ARKADAŞIM... ALLAH SENİNDE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH... YAZINI OKUYUNCA AĞLADIM CANIM BENİM.... NE KADAR İYİ ALAMIŞSIN DUYGULARIMI... ANLAYIŞIN,NEZAKATİN..İYİ DİLEKLERİN İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM...RABBİM SENİDE MUCİZELERİYLE AYDINLATSIN İNŞALLAH....DUALARIM SİZİNLE KADER ARKADAŞLARIM BENİM...:a015:

mommy ciğim.. amin allah kimseyi evlat acısı ile terbiye etmesin... allah yavrularımıza sağlık, sıhat ,mutluluk ,baht güzelliği ,nasib etsin ... canım zaten benim isyanın haşa rabbime değil be tatlım....ne yapalım kısmet böyleymiş bende kızımda kabulleneceğiz elbet....:a015:

HÜRREMCİM sana kızmıştım hayatım hatırlarsın bu kadar isyankar olduğun için...Ama biliyor musun haksızlık ettim sana...Bu sadece küçük bir haykırıştı...Ama en çok da umutsuzluğun beni kızdırmıştı,ne olursa olsun haklısısın hayatım sen...Hele ki anneliği tatmış biri olarak sen daha iyi biliyorsundur o sıcak bebek kokusunu,uykudayken saatlerce doymadan bıkmadan bebeğini seyretmeyi...Ama sana küçük bir sır vereyim,'ÇOK YAKINDA HAMİLE KALACAKSIN'Gecenin bu saatinde yazdıklarımı iyi oku.ÇOK YAKINDA...

canim hic bir sekilde allaha isyan etme.herseyi bilen rabbim,bundada vardir bir bildigi.sen nekadar istesende,istemesende onun izni olmadan hic birsey olmaz biliyorsun.olmayanlar ne yapsin,hic anneligi tadamayanlar.allah o yavruna ömür versin.onun mutlulugu,senin mutlulugun.lütfen canini daha fazla sikma.sadece allaha sükret.

tuanay canım teşekkür ederim... aslında bende yazılanlardan sonra daha bi bunalıma girdim..çok üzüldüm ... kendime destek ,teselli ararken bunları duymak beni çok incitti.. canım; sadece sen kızmadın tatlım...bi çok arkadaşım tepki göterdi... oysa sadece içimden gelen çaresizce bi haykırıştı... canım dikkat ettim sende doğru tespit etmişsin, genellikle tepkili yaklaşan arkadaşlarımın bebeği yok ... o yüzden iyi anlayamamış olabilirer...ama olsun sen bana geri döndün ya bu bile bu günümü iyi geçirmeme,gönlümü ferahlatmaya yetti tatlım...allah razı olsun... seninde allah gönlüne göre versin.... rabbim kendi katından sana bir nesil nasib etsin ,şüphesis duaları en iyi işiten o dur...benim için ne güzel bişi sölemişsin canım benim... ne kadar duygulandım inan bana o kadar ağladım ki..(hem okuyor, hem inşallah ya rabbim diyorum)hemen kızım koşarak geldi anneciğim ne oldu sana diye... bende küçük ama benim için devleşen cümleni okudum ... kızımda o küçük ellerini açıp inşallah anneciğim dedi .. ablaya teşekkür et benim için de dedi... canım ikimiz adına çok teşekkür edrim... ben çok duygusalım .o yüzden biraz fazla kaptıra biliyorum kendimi.. seni umarım sıkmamışımdır... allaha emenet ol...:a015:

miniş.. canım; benim allah şükretmeden geçen bir günüm bile yok...ama yinede insan yavrusunun isteğini gerçekleştirmeyi ve bir evlat sahibi daha olmayı çok istiyor... allah kimseye yaşatmasın.. belki hayırlısı böle... ne yapalım kabulleneceğiz elbet...kızımda bi şekilde kabullenecek...kısmet böleymiş...rabbim kızıma sağlık sıhat ... versin. benden alıp ona versin... canım bide benim isyanım haşa rabbime değil... çaresizliğe ... :a015:

Canım başımıza ne gelirse Allah'tan şunu iyi bil herşeyde hayır vardır her şerde bir hayır her hayırda bir şer olabilir.Tamam anlıyorum bu çok zor bi durum ama elinden gelen herşeyi yapmışsın artık sabredip dua etmekten başka çaren yok ümidini kesme hiç Allah'tan ümit kesilirmi etrafımızda neler duyuyoruz ne imkansız denen şeyler gerçekleşiyor Allah'ın katında imkansızlık diye bir şey olabilirmi O isterse ol demesi yeter....
Ama sıkılmada ümidi kesmeden gerçekten O'na inanarak sabret.

yeşim nur teşekkür ederim tatlım allah razı olsun... yapıcak bişi yok... rabbim böle nasib etmiş.. heş şey allahtan....:a015:

hürrem mesajını okuyunca gözyaşlarımı tutamadım inan çok üzüldüm 15 haftalık hamile biri olarak anne olma isteğini çok ii anlıyorum ama lütfen umudunu yitirme Allah çok büyük bu mucizeyi sana da nasip eder inşallah...

canım arkadaşım ... umudumu yitirmedim aslında dr. her şeyin dahada kötüye gittiğini suratıma söylediler buna rağmen ümidim nedense hiç bitmiyo...her ay kendiliğinden yeşeriyor ümitler ve sonuç hüsran... six finger;bebek bekleyen biri olarak yani anne adayı olarak beni anlamana çok sevindim zira bir çok arkadaşım beni rabbime isyankarlıkla suçladı .. oysa bu rabbime isyan değil di....beni anlamana ve yaklaşımına çok memnun oldum... canım; rabbim sağlık sıhatle yavrunu kucağına almak nasib etsin dualarım sizinle....:a015:

merhaba hürrem allahım sana tekrar 2.kez anneliği tattırsın.bende dr gittim klomen verdi yarın tekrar gidecem ilk sezeryan olduğu için rahimden film çekilecek belki tüpleri sezeryanda yapıştırmış olabilirler dedi bu ay olmazsa tüplere bakılacak senin olması gerek diyor işallah bu ay hamile kalırımda gerek kalmaz biraz endişeleniyorum açıkçası

amin inşallah canım....benim tüpler açık , yumurta oluşuyor, spermlerde sorun yok.ama 1 yıldır bebeğim olmuyor... benimde ilk bebeğim sezaryandı... inşallah rebelcim bu ay hamiş haberlerini bize ulaştırırsın...da tüm bu eziyetli işlemlere gerek kalmaz dualarım seninle canım....

ne isyan nede umutsuzluk yasadığımız bu ortak sorunun dermanı değil.ve bizim isyan etmek gibi bir lüksümüz yok.bugüne kadar gittiğin doktorlar bunları söyledilerse başka doktorlara git.umudunu kaybetme.ben 18 yıl sonra olan bır cocuk olarak bunları söyleyebılıyorum.yasamaya ve savasmaya devam etmek zorundasın.en azından kayınvalıden için:)))))herseyı unut ve yenıden başla.yalnız değilsin

canım hürremim seni anlıyorum desem yalan olur.çeken bilir ancak .uzun zamandır bekliyorsun biliyorum.her ay hüsrana uğramak hiçde kolay değil.ister istemez umutlar tükeniyo.
ben daha 3aydır olmuyor diye bunaldım.beklemek çok zor gerçktende.ama herkesin dediğini bende yineleyeceğim umudunu hiç yitirme.umutlar olmadan,hayeller olmadan yaşanamzki?
rabbim inşallah hiç beklemediğin bir anda yollar bebişini.rabbim biliyor vakti zamanını..
artık bende böyle düşünüyorum.kendimi sterese sokmamaya çalışıyorum.sağlıcakla gelsinde nezaman gelire gelsin diyorum..
tabii zor oluyor anlıyorum.kesin tuttu diyorum.bir bakıyorum gene gelmiş kırmızılar.
umarım yüzün bebiş haberiyle güler tez vakitte.öpüyorum seni.

fundacım hürrem hamile bu yazıyı yazalı baya olmuştu maşaallah şuan hamiş nisanda gelecek inşaallah bebişi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…