Bu bir dertleşme soru değil :(

Bende 16 ay sonunda hamile kaldim. Hicbir sorun yoktu ne esimde ne bende her sey normal ilerliyordu yumurtlama catlama oluyor ama hicbir sekilde hamilelik olusmadi artik 5 6 aydir ovulasyon takip etmeyi birakmistim zaten bedenim gayet net belirti veriyordu yumurtlamaya catlamaya dair, artik tedavi surecine baslayalim dedim once bi hsg cektiriyim belki tuplerde vardir sorun dedim 2 ay elimde olmayan sebeplerden ertelemek zorunda kaldim sehir disina cikacaktik cunku hsg icin en son bu ay her seyi ayarladik gidecegiz dedigimiz ay tamamen hissi olarak regl den 2 gun once test yaptim ama normalde test yapmama bile imkan vermezfi reglim saati saşmazdi cok bel agrim falan vardi tuvalete girdim geri ciktim test alip girdim testi yapar yapmaz cizgi belli oldu silikte olsa gozlerime inanamadim o kadar zor gibi geliyodu ki cok sukur vakti gekdi nasip oldu ki o ay hic bebek dusuncesi bile yoktu aklimda zor bi surecteydim tamamen kendimle ilgiliydim, Rabbim bana guclu olmak icin en buyuk sebebi nasip etti tez zamanda tum isteyenlere hayirli saglikli ve kolay yoldan gebelik nasip etsin amin

Aynen bende sizin gibiyim her ay başa dönmekten çok yoruldum hayırlı olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…