Bu benimde hakkım değil mi? Ne yapmalıyım? Suçluluk duyar mıyım acaba? Kafam çok karışık yardım eder misiniz?

Tanıdığım bir abla vardı 42 yaşında evlendi. Oda bakireydi hiç böyle bir tavrı olmamıştı. Edebiyle evlenmek varken neden evlenmeden ilişki yaşama isteği var kendine bunu mu layık görüyorsun. Ailene çevrendeki arkadaşlarına evlenmek istediğini duyursan bir sürü talibin çıkar.
Mart ayındaki azgın kediler gibi bu benim hakkım degilmi demezsin 🫤

O nasıl kullanıcı adı kız, canım çekti of kızarmış fırın tavuk yanında pişmiş patates, soğan yanına da pilav yapardım. Miss. Neyse. Çok fenaysanız bir erotic shopa gidin oradan boy boy seçer alırsınız

Arkadaşlar ben bakireyim evet bakireyim. Ne birinin elinden tuttum nede öpüştüm. Başlarda yani 20 li yaşlarda çok önemli değildi. Öyle herkesle beraber olamam ben. Hep özel, değerli birini bekledim ama öyle biri karşıma çıkmadı. Niye hiç bir şey olmadı?, yaşamadın? sevgilin olmadı?

Rus edebiyatı giriş paragrafı adeta. Boşverin siz seksi falan hiç edebiyata ilgi duydunuz mu?

Sadece yüzde yüz bayanlar konu açıp yorum yapabilse , erkekler kesinlikle giremese. Böyle sacmasapan konularda olmaz

Kreş öğretmeni çocukları sevmiyorum o yüzden çalışmak istemedim Ailem mecbur ettiği için okudum Başka işlerde çalıştım şu anda işsizim
İş bulmazsanız dışarı da çıkamayacaksınız ,nasıl seviseceksiniz anlamadım?
Önce bir iş bulun,evden çıkın,sevgiliniz olur illaki ama sırf sevişmiş olmak için sevişilmez yani.

X