bu bayanların nesi var

D

derin__

Ziyaretçi
ya biri bana söylesin.bu dünyada dost diyebileceğim aynı dili konuşacağım.bir hemcinsim olmayacak mı?bıktım artık bu kendine güvensiz hep başkalarının hayatını gıptayla değilde kıskançlıkla bakan bayanlardan.nesi var bu bayanların herkeze soruyorum.:uhm:

derdini anlayabildim derin, aynı dertten yakınıyorum diyebilirim, her tanıdığım hemcinsim destek değil, köstek oldular şimdiye dek o yüzden doğru dürüst arkadaşım yok, herkezle meraba meraba okadar, kimseye arkamı dönemiyorum milletim işi gücü fesatlık olmuş.

Kızlar bende sizlere katılıyorum hep aynı şey oluyor ben artık güvenmiyorum kimseye en yakın arkadaşım bile güven vermiyor bana.Peki neden?niçin?bilmiyorum ama kıskançlık hasetlik oluyor nedense oysa sen onun herşeye sahip olmasını isterken sen en ufak bir şeye sahip olunca yüz değişmeleri nedendir? Çok zor valla dost:mymeka:

evet katılıyorum ve aci ama gercek erkeklerle daha iyi anlasiyorum cunku birsey dediginiz zaman hemen ustune alinip kusmuyor, gercekci mantikli oluyorlar, durduk yere de kafasinda senaryolar usretip dostlugu bitirmiyorlar pat diye...Ustelik te kiskanma olayi olmuyor...

gerçekten bu zamanda gerçek dost bulmak zor herkes içten pazarlıklı yada menfaatçi çok sevdiğim bir ark var kardeşim kadar severim o da benim gibi bulunduğumuz çevredeki insanlardan çok farklıyız yaşadığımız yer ufak bir yer herkes birbirini tanıo çok dedikodu var onların içinde zamanla onlara benzemeye başlıosun ama artık aydım zor çok zorrrr

wala cnm ayni fikirdeyim, hem cinsimizden destek almak yerine hasetle karsilasiyoruz cogu zaman, inan bu akraba arasindada oluyor birak yabancilari... dugunumde kendi en yakin kiz kuzenim hic tebrik etmemisti, en yakin arkadasimda dugun resimlerimi izlerken hic ses cikarmadan izlemisti, insan bi der diimi hayirli olsun mutluluklar Allah bozmasin vs. kotu bi sey ya.. boyle durumlarda Allah'a dua etmek gerek nazara gelmemek icin...

evet katılıyorum ve aci ama gercek erkeklerle daha iyi anlasiyorum cunku birsey dediginiz zaman hemen ustune alinip kusmuyor, gercekci mantikli oluyorlar, durduk yere de kafasinda senaryolar usretip dostlugu bitirmiyorlar pat diye...Ustelik te kiskanma olayi olmuyor...

Kesinlikle katılıyorum da : ) yalnız dikkatimi çeken bir şey var bütün bayanlar hem cinslerinden şikayetçi niye acep : )

wala cnm ayni fikirdeyim, hem cinsimizden destek almak yerine hasetle karsilasiyoruz cogu zaman, inan bu akraba arasindada oluyor birak yabancilari... dugunumde kendi en yakin kiz kuzenim hic tebrik etmemisti, en yakin arkadasimda dugun resimlerimi izlerken hic ses cikarmadan izlemisti, insan bi der diimi hayirli olsun mutluluklar Allah bozmasin vs. kotu bi sey ya.. boyle durumlarda Allah'a dua etmek gerek nazara gelmemek icin...

neseyle karsilamasini tebrik etmesini beklediklerimiz sessiz kaliyorsa bilin ki bu kesinlikle
KISKANCLIK!!!

X