BU AY HSG OLUCAKLAR BU GRUPTA BİRBİRİMİZE BİLGİ VERELİM

farklı yerlerde çekilenler 2-3 bin arası deyince ben tamam ya normal o zaman fiyat diye düşünürken gittiğim hastane 5500 deyince çok şaşırdım ama dr çok iyi olduğu için mecbur bu fiyatı vericem sürecin başında bu kadar maddiyat zorluyorken ileriyi düşünemiyorum
Hangi hastanede çekildiniz?

canım yanına 1 ped alırsan iyi olur peçete al birde hiç heycanlanma çok güzel geçicek
Canım benim hsg çekildi o kadar çok büyütülecek bir şey değil evet adet ağrısı gibi bir sancı oluyor ama çok abartılmış onu anladım şimdi hiçbir şeyim yok

Canım benim hsg çekildi o kadar çok büyütülecek bir şey değil evet adet ağrısı gibi bir sancı oluyor ama çok abartılmış onu anladım şimdi hiçbir şeyim yok
oh çok şükür cok sevindim senin adına evet biz kafamızda herşeyi büyütüyoruz sonuç ne peki

oh çok şükür cok sevindim senin adına evet biz kafamızda herşeyi büyütüyoruz sonuç ne peki
Muayene için bir sonraki adeti bekleyeceğim bakan profesör o da bir öncekilerin verdiği ilaçlar için sinirlendi tüplerin açık dedi sadece detaylı konuşamadık

farklı yerlerde çekilenler 2-3 bin arası deyince ben tamam ya normal o zaman fiyat diye düşünürken gittiğim hastane 5500 deyince çok şaşırdım ama dr çok iyi olduğu için mecbur bu fiyatı vericem sürecin başında bu kadar maddiyat zorluyorken ileriyi düşünemiyorum
Kars kafkas üniversitesi 875 tl ye çekiyor hem de profesör Kahraman Ülker hoca çekiyor

Burayı okuyunca çok korktum ama HSG hiç öyle zor değil boşuna burdan korku pompalamayin kendinize kızlar. Hiç ağrı olmuyor sadece sıvı verilirken kasıklarda adet sancisi gibi 2 dklik bir sancı oluyor işlem biter bitmez geçiyor islem 10 dk bile sürmüyor. Anestezili HSG bir tek Türkiye'de var

Muayene için bir sonraki adeti bekleyeceğim bakan profesör o da bir öncekilerin verdiği ilaçlar için sinirlendi tüplerin açık dedi sadece detaylı konuşamadık
neden sinirlendi ki ilaclar canım cogumuzun tüpleri açık gene olmuyor ya

Kızlar hsg çekilenler benim sağ kasığım agrıyor neden olabilir ilk zamanlar agrı yoktı iki gündür yumurtlama zamanıda yaklaşıyor ama

Merhaba bugun cekıldım daha once 2defa farklı merkezlerde cektrmstm acıktı 1 cocugum var sag tupum tıkalı cıktı bu sfer gecen ay bır dıs gebelık gecrmstım dr sag tupum ıcın laparoskopi onerdı eger ıst yasıyorsanz kesinlikle cevat beye gıdın echomar 3700 ucretı ama acı abarttıklrı gbı yok sadece mınık bır adet basl sızısı anestezi gerek bıle yok eger tuplerınız tıkalı olursa sılıgnografk yontem uyguluyor her merkz bunu yapmıyor benımkınde sıvı bırıkmesı oldgu ıcın acılamaycagnı soyledı tavsıyem

Kızlar hsg çekilenler benim sağ kasığım agrıyor neden olabilir ilk zamanlar agrı yoktı iki gündür yumurtlama zamanıda yaklaşıyor ama
Canım benim de sancılarım var yumurtlamam yakın ama Ovülasyon testim de t çizgisi hiç yok neredeyse. Acaba benden kaynaklımı diye düşünüyordum şimdi yorumunu gördüm.

Canım benim de sancılarım var yumurtlamam yakın ama Ovülasyon testim de t çizgisi hiç yok neredeyse. Acaba benden kaynaklımı diye düşünüyordum şimdi yorumunu gördüm.
Benimde sağ kasıgımda değişil sancı sızı gibi bişey var

Hanimlar merhaba mesajlarınızı okudum hepimizin allah yardımcısı olsun insallah güzel sonuclar aliriz hepimiz rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın🤲
Bende 9 aylik evliyim ilk gunden beri istiyoruz henüz olmadi folik asit ve pholicaps kullaniyorum yarin bende devlette rahim filmine giricem biraz korku var umarim kotu bisey cikmaz dua edelim birbirimize

X