BU AY HSG OLUCAKLAR BU GRUPTA BİRBİRİMİZE BİLGİ VERELİM

kızlar ben adet oldum cumartesi hsgden sonra bu ay çok ümitliydim olmadı gerçi değerlendiremedik pek fazla

Merhabalar🌺 Ben de bugün anestezili hsg çekildim. Ağrım sancım yok çok az hafif kanamam var. Doktorum bu ay korun dedi. Kulüpte hsg çektiren arkadaşların yazdıklarına bakınca şaşırdım. Hsg den 2 gün sonra hemen değerlendirmeye başlayanlar var. Üstüne basa basa sordum doktoruma ilk ay çok yüksek oluyormuş tutma ihtimali 5-6 gün sonra yumurtama dönemim başlayacak dedim. Bu ay korumalısın dedi. Sizin doktorlariniz bu konuda ne söyledi ? Sizce birkaç gün sonra değerlendirmeye baslamali mıyım yoksa bu ay korunmali mıyım?
Bende 25.08.2023 cuma günü çekildim. Anestezi ile gayet rahat geçti. Doktor kesinlikle ilk ay korunun dedi.

Bende 25.08.2023 cuma günü çekildim. Anestezi ile gayet rahat geçti. Doktor kesinlikle ilk ay korunun dedi.
bizde korunmadık gerçi ben geç yaptırdım biraz sadece 2 kere ilişki oldu müsit olamadık benim doktorum 5 gün ilişki olmasın dedi sadece

Canım anestesi falan gerek yok acımıyor korkmayın hiç bişey yok kendinizi korkutmayın 5 dk bile sürmüyor
canım anesteziyle oldum valla doktorum zaten çekilmiyordu anestezisiz açıkcası bende korktum bir sürü yazı okudum şükür iyi geçti

Anesteziden önce tahlil felan veriliyormu acaba bana sadece 12 saat önxce birşey yeme içme denildi. Birde ameliyathanedemi çekliliyor
Anestesi falan gerek yok bence bi odaya giriyorsun yatıyorsun doktor çekiyor 5 dk sürmüyor acımıyor anestesi niye o kadar para veriyorsunuz

Kızlar kendinizi korkutmayın acımıyor 5 dk bile sürmüyor anestesiye o kadar para vermeyin boşuna bi odaya girip yatıyorsunuz doktor hemen çekiyor acımıyor çok az bir acı ona da dayanmıcaksak tüp bebek yolunda o hiç bişey korkutmayın kendinizi cesaretli olun 🫶🏻

Kızlar merhaba bende bugün hsg çektirdim raporum bu şekilde herşey yolunda şükür 🙏🏻 ama dr bana antibiyotik falan vermedi sizler kullanıyormusunuz ? Hiç ilişki hakkındada bişey demedi korunun veya korunmayın diye. Dikkat ettiğiniz şeyler nelerdir.

Eklentiler

• IMG_7514.jpeg
    IMG_7514.jpeg
    76,8 KB · Görüntüleme: 36
Kızlar merhaba bende bugün hsg çektirdim raporum bu şekilde herşey yolunda şükür 🙏🏻 ama dr bana antibiyotik falan vermedi sizler kullanıyormusunuz ? Hiç ilişki hakkındada bişey demedi korunun veya korunmayın diye. Dikkat ettiğiniz şeyler nelerdir.
canım bana antibiyotik verdi agrı kesici verdi ağrım olmadı kullanmadım 5 gün korun dedi 5 gün antibiyotiği içtim bu kadar oda iltihap kapmaması için 3 4 gün ilişki olmasın bence

canım bana antibiyotik verdi agrı kesici verdi ağrım olmadı kullanmadım 5 gün korun dedi 5 gün antibiyotiği içtim bu kadar oda iltihap kapmaması için 3 4 gün ilişki olmasın bence
Anladım canım. Benim şuan ağrımda var olmadı evde arveles var ondan içeyim. Kasıktan karnımın içine yayılan bi ağrı var suan

Anladım canım. Benim şuan ağrımda var olmadı evde arveles var ondan içeyim. Kasıktan karnımın içine yayılan bi ağrı var suan
geçiyor canım 4 -5 saate bana doktor parol vermişti anestezili olmadın mı canım ilk ayaga kalktıgımda kan aktı gitti bacagımdan aşağı sonra sızlama oldu ama geçti herşey gelip geçiyor rabbim hepimize vesıle kılsın şu ezan vakti

Merhaba kızlar hsg çekileceğim pazartesş veya cumartesi haftaya anestezili olucak korkuyorum ama yinede benim gibi çekilicek olanlar varmı veya çekilenler nasıl geçti
Korkulacak bişey yok canım 10 dakikalık bir işlem anestezili çekildim agrı sızı hiç bişey hissetmiyorsun hsg çekiminden sonrada hiç bişey hissetmiyormusun çekim bitikten sonra ufak bi sancın oluyor oda çok hafif bi sancı dayanılmayacak bişey değil bende çok korkuyordum çekilmeden önce sürekli ay ay erteledim ama çekildikten sonra neden bu kadar erteledim diye kendime kızdım şuan doktorum istese şuan bile gidip çektiririm yani siz ne kadar zamandır istiyorsunuz gebelik

geçiyor canım 4 -5 saate bana doktor parol vermişti anestezili olmadın mı canım ilk ayaga kalktıgımda kan aktı gitti bacagımdan aşağı sonra sızlama oldu ama geçti herşey gelip geçiyor rabbim hepimize vesıle kılsın şu ezan vakti
Amin inşallah canım hepimiz emeklerimizin karşılığını tez vakitte alalım. Anestezili yaptırmadım. Yapılırken çok ağrım olmadı 2-3 kere verdi ilacı. Yapışdıktan sonra gittim ev falan baktım o zamanda ağrım yoktu yeni başladı ağrı karnımda gaz var gibi şiş ve kasıklarda ağrı

Korkulacak bişey yok canım 10 dakikalık bir işlem anestezili çekildim agrı sızı hiç bişey hissetmiyorsun hsg çekiminden sonrada hiç bişey hissetmiyormusun çekim bitikten sonra ufak bi sancın oluyor oda çok hafif bi sancı dayanılmayacak bişey değil bende çok korkuyordum çekilmeden önce sürekli ay ay erteledim ama çekildikten sonra neden bu kadar erteledim diye kendime kızdım şuan doktorum istese şuan bile gidip çektiririm yani siz ne kadar zamandır istiyorsunuz gebelik
Merhaba canım çekildim 1 ay oldu benim 1 bucuk seneye yakın oldu tüm testlerimiz tamam hiç bi sıkıntı engel yok ama olmuyor tüplerde açık

kızlar hiç birimiz hamile kalamadık galiba
Canim benim durum belli ameliyat olmam lazim yani histeroskopi mi neyse artik onu olmam lazim hamile kalmak için sekil bozuklugu olduğundan o yuzden 19 unda randevum var umarim iyi doktorlara denk gelirim ve hayırlı sonuclar olur birbirimize dua edelim rabbim büyüktür inşallah bekleyen herkese hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin 🤲🤲

Canim benim durum belli ameliyat olmam lazim yani histeroskopi mi neyse artik onu olmam lazim hamile kalmak için sekil bozuklugu olduğundan o yuzden 19 unda randevum var umarim iyi doktorlara denk gelirim ve hayırlı sonuclar olur birbirimize dua edelim rabbim büyüktür inşallah bekleyen herkese hayırlı saglikli evlatlar nasip etsin 🤲🤲
amin canım rabbim hepimizi sevindirsin hiç ummadığımız anda rabbim yardımcın olsun inşallah

X