BU AY HSG OLUCAKLAR BU GRUPTA BİRBİRİMİZE BİLGİ VERELİM

farklı yerlerde çekilenler 2-3 bin arası deyince ben tamam ya normal o zaman fiyat diye düşünürken gittiğim hastane 5500 deyince çok şaşırdım ama dr çok iyi olduğu için mecbur bu fiyatı vericem sürecin başında bu kadar maddiyat zorluyorken ileriyi düşünemiyorum

Gerçekten fiyatlar inanılmaz.
Helede anestezi varsa.

Kızlaar bana da yardımcı olur musunuz, bende uzun zamandır hamile kalmadım sonra 9 ay sonunda kaldım o da sağlıksız gebelikti kürtaj oldum 9 ay geçti hala hamile kalamadim. Hsg filmi çektirmeyi düşünüyorum yapışıklık varsa veya tüpler kapalıysa diye. Devlet hastanesinde çekiliyor mu ilaçlı olan? Özelde çekenler fiyatı ne kadar di acaba??
Özelde bana 5500 fiyat verildi devlettede sıra zor geliyor birde anestezisiz galiba

Anestezili çektirin mutlaka ben anestezisiz çektirdim anlatmak istemeyeceğim kadar kötü bir aynıydı. Özelde araştırıp iyi bir yerde yaptırın

Kızlar merhaba ben de bu cuma çektireceğim. Anestezi olmayacak sadece öyle yapılıyormuş. Pcos um ve 2.6 cm bir kistim var gerçekten aşşşşırrı bir korku saldııı

Bende ona gidiyorum umarım umut beyde müjdeli haberimi alırım hsg çektiricem onda
hsg filmi çok yüksek geldi bana civarlarda 4000 4500 civarı ama 2 3 defadır umut hocaya gidiyorum onda devam etmek istiyorum yarında hsg randevu var çok korkuyorum ama mecburum bunu yapmadan tedavi başlatamam diyor bakalım inşallah sadece 5500 tl ile kalırım muayne ücreti almazlar

burası baya kısıtlı şartlara sahip bir şehir üniversite de yaptıracağım orda da yokmuş

X