BU AY HSG OLUCAKLAR BU GRUPTA BİRBİRİMİZE BİLGİ VERELİM

IMG_3368.jpeg
Çizgigören varmı kızlar 6 gün var 3 4 güne olur adetim tahminii 2 sinde yumurtladım

banada verdi klomen 5 gün kullanıp 10. günde gideceğim tekrar.
Merhaba ben muayene oldum bugün istenilen boyuta gelmemiş 13 mm en fazla büyüme bir dahaki adetimin 3.-4.günü gidicem o yüzden bana birşey vermedi folic asite devam umarım sizin güzel sonuçlanır çok zor tuttum kendimi odadan bi çıkışım var umut bey anladı teselli etti sağolsun

Merhaba ben muayene oldum bugün istenilen boyuta gelmemiş 13 mm en fazla büyüme bir dahaki adetimin 3.-4.günü gidicem o yüzden bana birşey vermedi folic asite devam umarım sizin güzel sonuçlanır çok zor tuttum kendimi odadan bi çıkışım var umut bey anladı teselli etti sağolsun
Evet banada dedi zaten bende perşembe gidicem büyümeyedebilir kendini üzme kontrolde dedi ilacı arttırarak gideceğiz büyümesse eğer dedi ama bende çok üzülürüm büyük ihtimalle . Benim bşaka sorunlarımda var alttan muayene olamıyorum bu perşembe mecburen bakıcak korkuyorum belki gidemem bile panik atagımvar

Merhaba canım çekildim 1 ay oldu benim 1 bucuk seneye yakın oldu tüm testlerimiz tamam hiç bi sıkıntı engel yok ama olmuyor tüplerde açık
Merhaba, pekı doktorlar hersey normalken neden olmadığına daır acıkalama yapıyorlar mı ? sıze nasıl yönlendirdiler bende hamıle kalamıyorum sızın gıbıyım

Merhaba, pekı doktorlar hersey normalken neden olmadığına daır acıkalama yapıyorlar mı ? sıze nasıl yönlendirdiler bende hamıle kalamıyorum sızın gıbıyım
Hayır canım testler yapıldı eşime bana hiç bir neden yok o yüzden açıklanmayan infertelite şimdi tedaviye başladık aşılama oldum tutmadı büyük ihtimal birdaha deniycem en son t,p bebek

X