bu ay bende ilk kez bebiş için çalışıcan diyen varmı???

Yaa aslında ben de 1-2 aydır bebek istiyorum ama galiba çok da emin değilim. 7 aylık evliyiz, bu yeterli bir süremi sizce?
Birde ben ilk başlarda bebek istemiyordum. Kilo almaya meyilli olduğum için de eşim korunuyordu. Şİmdi ufaktan bebek istemeye başladım sanki ama bebek istememe konusunda o kadar ısrarcıydım ki; şimdi eşime artık korunmayalım diyemiyorum.
Kızlar bana yardım edin....

içimde bi kıpırtı olmaya başladı sanki bende bi meyillendim gibi ama hem zaman olarak erken hemde fazla kilolarımdan kurtulmam şart, ama sana başarılar diliyorum naniknanik, herşey istediğin gibi olur inşallah

canım çok teşekkür edrim umarım sende istediğin zaman çok beklemeden bebişine kavuşursun tatlımmm

canım erken veya geç bence kişinin kararına bağlıdır sen kendini hazır hissediyosan eğer bence korkma ne değişecek ki sanki aman boşver bikaç kiloda bebişlerimiz için alacaz artık napalım bu arada bende 9 aylık evliyim ve eşime kesinlikle 2 yıl bebek falan istemem diyodum şimdi ben diyorum hadi bebek bebek:)))

ben de evlenmeden önce en az bir yıl bebek istemem diyordum...ama evlendikten sonra fikirler değişti...eee yaşlarda ilerliyor çok fazla bekleyecek lüksümüz yok.yaşım 27 hani şimdi hamile kaldım desem bebek 28 de gelecek en yakın zaman olarak mesela.ben istemezken eşim istiyordu,ben isterken eşim istemez oldu ama sonunda ortak bir karara vardık ve Allaha bıraktık kısmet ne zamansa artık....

:))) ee nasılsınız kızlar son yazıştığımızdan beri görüşememiştik nasıl gidiyor bakalım:))

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz

sayımız artıyor hadi bakalım allah hepimizin gönlüne göre versin kızlar

slm kızlar ben yeni üye oldum ve biraz üzgünüm çünkü bebek düşünüyoruz artık ve kontrol için doktora gittik ama olumsuzluk çıktı o yüzden biraz üzgünüm inşallah sizde çıkmaz

slm kızlar ben yeni üye oldum ve biraz üzgünüm çünkü bebek düşünüyoruz artık ve kontrol için doktora gittik ama olumsuzluk çıktı o yüzden biraz üzgünüm inşallah sizde çıkmaz

hayırdır canım ne dediki doktorun umarım önemli bişiy değildir allah şifa versin canım

inşallah halledilmeyecek tedavi edilemeyecek sorunlar değildir....üzme kendini inşallah sorunlar hallolurda mutlu haberlerini alırız...

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz

selcen senide ekliyorum canım allahtan umut kesilmezz

ay kızlar sanırım ben de istiyorum... nasıl bir istek cümlesiyse bu da di mi sanırım diye başlayan..fisfisfis 10 aylık evliyiz biz de güya 2 aydır bebek istiyoruz ama hala korunuyoruz... biz çocuk sahibi olmaya cesaret edemiyoruz sanırım...Rabbim bizi bize bırakmasın inşallah, evlat aratmasın ve Kendisi ne zaman murad ederse o zaman hayırlı , sağlıklı , güzel, güzel ahlaklı, dünyayı güzelleştirecek evlatlar nasip etsin hepimize....:sm_cool:

asperger hoşgeldin canımm aramıza bak eminsen listeye seni de ekleyeyim canım haberdar et bizi

ekle kız hadi...bu yaz kardeşim evlenir gerçi ama napiim gobilik giderim ben de düğüne....hem yeğeni teyzesinin düğününe gitmicek mi di mi ama...

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger

hadi bakalım hayırlı olsun bizimde düğünler var yaza bakalım bizde dediğin gibi gideriz artık napalım:))

beni de eklermisin canım benim de 21.03.2008 de D.kontrol ilacım bitti bende beklemedeyim.

ceylan83
ayshınce
ilsenim
sevocan3
kuzeydeniz
selcenuguz
asperger
neşe1

canım hoşgeldin aramıza e senden yakın zamanda heber alıcaz öyleyse ayyy ne güzelll
gecikmen falan varmı peki şuan

hoşbulduk canım ya benim nisanda da ümitlerim vardı ama olmadı kısmetse mayıs ayında inş

4 aydır çalışmalara devam ediyorum inşallah mayısta adet olmam ta bende hamiş olurum benide ekleyin listeye.Geçen ay çok ümitliydim büyük hayal kırıklığına uğradım negatif olduğunu görünce

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…