Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

kizlar bugun asilamam yapildi gayet guzel gecti bklm insallah sonucda guzel olur hepimizin insallah onceki asilamada cok agrim olmustu bu sefer hic agrim yok eve geldim halâ agrim sizim yok bklm gun gectikce paylasirim sizlerlede

kizlar bugun asilamam yapildi gayet guzel gecti bklm insallah sonucda guzel olur hepimizin insallah onceki asilamada cok agrim olmustu bu sefer hic agrim yok eve geldim halâ agrim sizim yok bklm gun gectikce paylasirim sizlerlede
Benimde ilk gün hiç bir şeyim yoktu hatta kanama bile olmadım. Eve gidip uzandım direk. Hadi inşallah bakalım bol bol dua edelim

Burda istedigin zaman gidip kan veremıyorsun ya. Doktoruma gitsem oda labora gönderiyor oda 50 60 euro alır yani. O yüzden test düşünüyorum

Selamlar, benim aşılamamın 7. Günü bel ağrım tek bir noktada şiddetleniyor. Acaba kullandğm iğne ve ilaçlardan mıdır? Yerleşme ile ilgili olabilir mi ? Bilgisi olan varsa tecrübesini paylaşırsa sevinirim

Cuma gunü asilama yapilcak benimle birlikte bu ay asilama yaptircak olanlar varmi gelin birlikte bekleyelim ve belirtileri takip edelim
Merhaba bende bugün oldum aynı gün olmuşuz. Gün gün belirtileri süreci vs yazalım olur mu moral olsun inşallah kucağımıza alırız bebişlerimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…