Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Bişey hissediyormusun belirtiler varmı yumurtalarım büyümesini bekliyorum

İnş güzel haberlerle sonuçlanırsın inş
Aslında belirti arayıp kendimi kandırmak istemiyorum ama bugün sabahtan beri baş dönmem ve mide bulantım var onun haricinde pek birşy yok gibi
İnşallah sende güzel sonuçlar alırsın sana tavsiyem hergun yarım avakado ve yumurta ye ben bunun faydasını gördüm yumurta gelişmesinde ve sonra da devam et rahmi bebek için hazırlıyor

Tşk ederim tavsiyen için haşlanmış olarak mı hade inş belirtiler umutla dolar inş bnde ilk aşılama işte

Tşk ederim tavsiyen için haşlanmış olarak mı hade inş belirtiler umutla dolar inş bnde ilk aşılama işte
Benimde ilk aşılama inşallah olumlu olur yarım avakado ez 1 tane yumurta kır içine tuz baharat nasıl yiyorsan pişir ye afiyet olsun

Benim aşılama gununu saymadan 12.günüm doktor bugün kan vermemi soyledi ve sonucum 2.30 her zaman ki gibi negatif yani kalanlara başarılar

Kizlar selam bugün aşılamanın 13 günü test yaptiydim ama unuttum sonra 2 saat geçti bı baktım böyle kuruma çizgisi falan olabilir mi ?

Kizlar selam bugün aşılamanın 13 günü test yaptiydim ama unuttum sonra 2 saat geçti bı baktım böyle kuruma çizgisi falan olabilir mi ?
Valla 5 dk çikan sonuç geçerli diye biliyorum ama tekrarla testi yarın sabah ilk idrarla yap ya da kan ver canım inşallah kuruma değildir

Valla 5 dk çikan sonuç geçerli diye biliyorum ama tekrarla testi yarın sabah ilk idrarla yap ya da kan ver canım inşallah kuruma değildir
İnşallah canım ya yarın bakalım tekrar yapicam 16. Gün kan ver dedi doktor da adet olmazsam o günde kan veririm

Kızlar yaa bende hiç bir belirti yok umutsuzluğa kapılmaya başladım artık gerçi sadece aşılamadan sonra 1 2 gün kaşık ağrıları falan çektim ama o da yumurtlama olduğu içindir diye düşünüyorum bugün 9. gün bir dün tansiyonum iyice duşmüştü öyle göğüs hassasiyeti yok karın ağrisi hiç yok sadece belim ağrıyor o kadr tutmadı mı acaba cumartesi iple çekiyorum kan vermek için normal teste yapmak istiyorum ama çizgi görmezsem daha çok stres yapıyorum yaa bu nasıl bir belirsizlik

Ben her sabah göğüslerimi elliyordum acaba bugün ağırdı mı diye ya inan dediğim gibi hiç belirti bakma belirti ile olsa benim hamile olmam lazım. Sabahları mide bulantısı gün boyu yanma baş dönmesi göğüs ağrısı her şeyi yaşıyorum hala

Benim aşılama gununu saymadan 12.günüm doktor bugün kan vermemi soyledi ve sonucum 2.30 her zaman ki gibi negatif yani kalanlara başarılar
Hakkımızda hayırlısı olsun benimde testler negatifti bugün kanda verdim muhtemelen oda negatif. Vardır bundada bir hayır canım Allah bizede en güzeliyle güzel bir zamanda verecek inşallah

Yaa bilmiyorum yaa regl zamanımda yaklaşınca iyice stres yapmaya başladım geçen hafta böyle değildim rahattım ama dünden beri bir korku oljşmaya başladı onşallah iyi olur da

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…