Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Hanimlar sormak istedigim bişey var asilama ile hamile kalanlara test yapip her sabah takip ettiginizde silik yuksek ihtimal igne etkisi ama 11. Gunu ignenin benim negatif su an sonra tam negatife dönüp sonra pozitif mi oldu yoksa her gun silik çıkıp koyulaşp hamile olduğunuzu mu öğrendiniz aşılama 9 iğne 11.gunundeyim dun silik olan test tam anlamıyla negatif pozitif olma sansim var mi yoksa artik negatife donmuş sans sizce bitti mi 3 gun sonra kan vericem cevaplarsaniz cok sevinirim

Sağolun 1 kişi de olsa cevap verdiği icin
kusura bakma cnm herkesde bu ara biraz morel bozuklugu var galiba soruna gelecek olursak bende asilamanin 9.10.gunleri pozitif 11.gun negatife donmustu ve tekrar pozitif olmadi hamile olanlarda genelde o cizgi hic kaybolmuyo git gide netlesiyo yani acikcasi kendini her sonuca karsi hazirlamalisin cnm tabii gec dollenmede olmus olabilir oyle olursa testte cikmaz adet gecikmesi olmadan Allah buyuk umudunu yitirme insalllah pozitife doner gulüm ❤❤❤

kusura bakma cnm herkesde bu ara biraz morel bozuklugu var galiba soruna gelecek olursak bende asilamanin 9.10.gunleri pozitif 11.gun negatife donmustu ve tekrar pozitif olmadi hamile olanlarda genelde o cizgi hic kaybolmuyo git gide netlesiyo yani acikcasi kendini her sonuca karsi hazirlamalisin cnm tabii gec dollenmede olmus olabilir oyle olursa testte cikmaz adet gecikmesi olmadan Allah buyuk umudunu yitirme insalllah pozitife doner gulüm ❤❤❤
Teşekkür ederim mesajiniz ve guzel dilekleriniz için inşallah Rabbim buyuk isteyen herkese aratmasin inşallah😘

Aşılama 12. Günde negatif maalesef. Buda kesin sonuçtur büyük ihtimalle 😔 hakkımızda hayırlısı olsun ne deyim. İnşallah siz güzel güzel sonuçlar alırsınız inşallah 🙏
Üzüldüm yaa 🥲 umutluydum sizden herşeyin hayırlısı olsun ilerde güzel günlerimiz var umutlu olun 😊 bende bugün 7. Günüm sanki bende de olmayacak test yapmadım beklemeyi tercih ediyorum inşallah iyi olur 🤲🏻

Üzüldüm yaa 🥲 umutluydum sizden herşeyin hayırlısı olsun ilerde güzel günlerimiz var umutlu olun 😊 bende bugün 7. Günüm sanki bende de olmayacak test yapmadım beklemeyi tercih ediyorum inşallah iyi olur 🤲🏻
Zor biliyorum ama Testi elinden geldiğince geç yap çünkü erkenden hayal kırıklığı yaşıyorsun. Zamanı gelince öğren ve olmadıysa da 1 defa üzül yani. Bak ben 9. Gün yapınca o günden beri karmakarışık oldum. 😞 Neyse artık Dualarım seninle Allahım gönlüne göre versin ve hayırlısı ile tutsun inşallah 🙏 senden güzel haberleri alırız inşallah 🥰

Zor biliyorum ama Testi elinden geldiğince geç yap çünkü erkenden hayal kırıklığı yaşıyorsun. Zamanı gelince öğren ve olmadıysa da 1 defa üzül yani. Bak ben 9. Gün yapınca o günden beri karmakarışık oldum. 😞 Neyse artık Dualarım seninle Allahım gönlüne göre versin ve hayırlısı ile tutsun inşallah 🙏 senden güzel haberleri alırız inşallah 🥰
Çok teşekkür ederim duaların için ❤️ bende öyle düşünüyorum zaten regl tarihine yakın yapıp en azından tek seferde üzülmek 🥲 ama sen ne olur sıkma canını biliyorum kolay değil bende geçen ay aşılama yapmadım ama iğnelerden falan umutluydum 12. Gün negatif görünce o gün eşimle bile konuşmak gelmedi içimden akşama kadar ve sabahlara kadar ağladım bu ay da umut ediyorum ama fazla beklenti olmadan örgü örüyorum sürekli kafamı meşgul etmek için senin de bilmeni istiyorum elbet bizde o güzel duyguyu tadacağız 🤲🏻

Sağolun 1 kişi de olsa cevap verdiği icin
Canım bende bugün girebildim mesajlariniz görmedim 12. Günden sonra çizgi kaybolup tekrar silikleşince pozitif diye biliyorum zaten regl gününe kadar daha da koyulaşıyormuş henüz böyle birşeyi tecrübe etmedim ama okuduklarim bu şekildeydi inşallah sen de anne olmayı bekleyen tüm anne adayları bu güzel duyguyu yaşar 🤲🏻

Canım bende bugün girebildim mesajlariniz görmedim 12. Günden sonra çizgi kaybolup tekrar silikleşince pozitif diye biliyorum zaten regl gününe kadar daha da koyulaşıyormuş henüz böyle birşeyi tecrübe etmedim ama okuduklarim bu şekildeydi inşallah sen de anne olmayı bekleyen tüm anne adayları bu güzel duyguyu yaşar 🤲🏻
Teşekkür ederim cevabiniz için insallah

Doktorum 15. Gün istedi kanı. Daha 3 gün var diye yaptırmadım. En azından onu bekleyim dedim. Baktım adet olmuyorum bir yaptırırım elimde sonuç olsun diye 🥹
Aynen bekle bakalım benimki 12. Gün istedi kanı bu arada progesteron fitili kestin mı

Kizlar benimde bugün 11.gun 9.gune kadar silik çıktı bugün 2 gündür negatif doktor 16.gun test yap dedi bana da ben hala umitliyim inşallah pozitife döner hepimizin duaları kabul olur inşallah rabbim kucağımıza boş koymasın🤲🥰

Kizlar benimde bugün 11.gun 9.gune kadar silik çıktı bugün 2 gündür negatif doktor 16.gun test yap dedi bana da ben hala umitliyim inşallah pozitife döner hepimizin duaları kabul olur inşallah rabbim kucağımıza boş koymasın🤲🥰
Amin inşallah 🤲🏻 regl olana kadar umut hep var inşallah sende pozitifi görürsün 🤲🏻❤️

Benimde yumurtalarımdan 1 i çatlamış bir tanesi ise daha çatlamamıştı. Ama o çatlamayan için çatlamak üzere o yüzden aşılama günü dahil İlişkiye devam et o da yakalanır demişti. Acaba o sonradan döllenmiş olabilir mi diye bir yükseliyorum arada ama umutlanıp sonra geri kırılmayı da istemiyorum. Böyle duygular karmaşa oldu . Hayırlısı olsun artık 🥹

Benimde yumurtalarımdan 1 i çatlamış bir tanesi ise daha çatlamamıştı. Ama o çatlamayan için çatlamak üzere o yüzden aşılama günü dahil İlişkiye devam et o da yakalanır demişti. Acaba o sonradan döllenmiş olabilir mi diye bir yükseliyorum arada ama umutlanıp sonra geri kırılmayı da istemiyorum. Böyle duygular karmaşa oldu . Hayırlısı olsun artık 🥹
Aynen diyorum regl olana kadar umut var sabır ise hiç yok maalesef 😂😂

X