Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Arkadaşlar pcos var klomen kullandım 18 23 mm yumurtam oluştu çatlatma iğnesi yapıldı 12.günüm testim negatif sonradan pozitife dönme şansı varmı ilk iğnem belirti olarak iğneden 5 gun sonra göğüs hassasiyeti sivilce kasık bacak ağrım var

Bursa bahçeci de yaptıracağım tabiki canım o varsa ondan yaptırırız diğerinin evdekiyle farkı yok ki
Merhaba canım bende bursa soranuste yaptırdım fakat sonuç alamadım benimde eşimin spermde ileri hareket azliligi var ama bana demediler çipli yapalim diye ilk defa burda kızlardan duydum keşke buraya daha önce girseydim bende çipli isterdim hayırlısı artık
Sen bahçecide kime gidiyorsun ve fiyat olarak ne dediler bilgi verebilir misjn ?

kizlar oncelikle hepinizden Allah razi olsu saolun dusundunuz heo sordunuz ama sonuca gerek kalmadi artik benim lekenlenmem basladi cok ama cok uzgunum sonucumda zaten halâ cikmadi ciksada onemli degil art
Hayırlısı olsun canım biz elimizden geleni yapıyoruz inşallah hepimizin güzel sonuçlanır
kizlar oncelikle hepinizden Allah razi olsu saolun dusundunuz heo sordunuz ama sonuca gerek kalmadi artik benim lekenlenmem basladi cok ama cok uzgunum sonucumda zaten halâ cikmadi ciksada onemli degil artik

Erken gebelik mı normal test mi

Hepimize geçmiş olsun rabbim hayırlısıyla kucağımıza doldurmayı nasip etsin. Ben daha gitmedim işte şehir hastanesinden randevu aldım eşimin sperm testi için elimizde bir şey yok çünkü en azından doktora gösterwbilwcwğimiz bir kağıt olsun elimizde diye. Bursa bahçeci 25.200 fiyat verdi aşılama için muayene ücreti ek tedavi gerekirse onlar ve ilaçlar hariç. Muayene 3.300 lira ama 6 aylık gibi düşünün 6 ayda bir özeniyorum. Siz burada nereye yaptırdınız aşılamanıxı?

Allah allaah başladı mı adetin tam olarak
yok tam baslamadi cnm lekelenmem var suan ama adet olucam yani belli bn genelde once leke seklinde goruyom sonra basliyo sonucumda halâ cikmadi gidip sormakda gelmiyo icimden sonuc belli zaten

Eklentiler

• Screenshot_20240827-080015.png
    68,8 KB · Görüntüleme: 29
  • Screenshot_20240827-080009.png
    63,5 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20240827-080003.png
    61,9 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20240827-075959.png
    61,6 KB · Görüntüleme: 30
soranüs tüp bebek merkezinde yaptırdım. dr. ali rıza aydın yaptı. biz zaten bütün tahlilleri yaptırıp ta gitmiştik canım orada herhangi bir tahlil yapmadılar sadece kaç yumurtam var sağlıklı mı değil mi diye baktılar. aşılama ücreti 10.000 tl ilaçlar 7.500 tl toplamda 17.500 tl ödedim. ama tutmadı aşılamanın 10. gününde adet oldum.

bunlar cikmis sadece
Canım istersen yine de git sağlık ocağına doktor bu istediği tahlillere göre bakıp belki takviye falan verir kan testlerinden bazıları kırmızı ya referans aralığı dışında depolarını doldurmak için belki takviye verir

Canım onda çıkmaz ki varsa da. Benim 18 miydi 19. Gün müydü evde arkadasım istediği için normal test yapayım dedim onda bile tam net çıkmadı . Erken gebelik testi yap yapacaksan. Diğerinde zor çıkmaz
Labaquick markası varsa bile 7 gün önceden gösteriyormuş yorumlarda öyle görmüştüm trendyoldan almıştım duydunuz mu markayı erken gebelik testi yapayım bide bugun 13.günüm regle 3 gün var

Bahçeci yi bi araştır istersen canım bizim elimizde hiç bir spnucuöız yok bahçeciye gitmemiz nerden balsan bir ayı bulur belki geçer sen kendine ne tahsiline baktırdım rahim filmi çektirdin mi peki

gittim geldim simdi benim o gerizekali hekimim hamilelik testime hic bakmamis diger sonuclarin norma diyo bana aptal ben napayim onu bn buraya hamilelik icin hcg sonucum yok diyom ben demedimmi size asilama yaptik sonucumu ogrenmek icin kan vermeye geldim demedimmi diyom e senin daha adet gunun degil di ozmn sen oyle demedinmi diyo bana Allahim nasil sinir oldum kac gundur benj bosuna bekletmisler yaaaa simdi alayim diyo vermiyom hic bisey dedim artik aile hekimimde siz degilsiniz dedim baktim hepsi cikmis bnde sevindim sukur cikti diye tekrar tekrar bakiyok hcg yok artik bnde saglik ocagina gittim iste beni sinir ettiler yaaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…