Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

birde doktorun niye 10.gunu baktiki 14.gun bakmasi gerekirdi

Kizlaaar merhaba bugün asilamamin 13. Günü gidip kan verdim. Sonucu 3 saat sonra arayıp öğrencem. Eğer negatif olursa progestani bırak adet olacaksın adetinde görüşelim dedi. Eğer pozitif olursa da biz seni 2 güne bir çağıracaz kan vercen dedi.
Ben de bugün negatif olursa cuma yine kan versem belki varsa dedim onlar da yoktur genelde 12. Gün net belli oluyor biz günü fazladan söyleyip 13. 14. Gün çağırıyoruz dedi. Ben zaten dün ilk idrarla test yaptım dedim gülüyorsun bir şey var herhalde dediler ben de yok heri negatif çıktı zaten dedim öyle deyince o yüzde seksen doksan doğrudur zaten dediler öyle yani kızlar

yok artik yaaaa

cikolata kisti bende de vardi cnm dogum kontrol ilaci vermisti doktorum onun icin gecti yok suan
Benimki farklı bi tık kuzum bide çikolata kisti asla tümüyle geçmiyor diye biliyorum.Seninki başka bıseydı beşki gectıgıne göre iyi huylu kistti herhalde.

Bugün 15. Gün oluyor 1-2 güne başlar

Kızlar durumlar ne kaçıncı gündesiniz en son kaçıncı gün negatifti ? Benim 12. Gün şuan 10. Gün negatif tekrar bakmadım. Yarın son kez test yapıcam kan vermiycem. İlk aşılamamda 15. Gün 2. Aşılamada 13. Gün adet olmuşum o yüzden biraz gecikirsem kan veririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…