Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

yok bacim bende gram bisey yok basindan beri hic olmadi ztn anlamadim bisey asiri derecede karin guruldamam var oda adet belirtim benim her ay olur yani
Benimde alt karnım aynı adetten önceki gibi ağrıyor. Bu Progestanı kullanırken adet olmak mümkün mü ? Yada Protestan böyle ağrı yapar mı ? Çünkü iğne etkisi daha gecmıstır. Adet de olmayacaksam progestan kullanırken bu çektiğim sancı nedir ya. Aynı adetten bır yada iki gün önce başlayan ağrı

fitil olarak kullaniyon sen demi cnm

Hm devlette olanlar mecbur mu o kadar denıyor tüp bebek şansı olsun diye
Aynen canım bana 2 aşılama olmazsa sonra tüp bebek hatta duruma göre 3 aşılama
Ben de bunu merak ediyorum ya progestani kullanmaya devam ediyoruz da bunu kullanırken adet gelir mi

Bi anda adet olursam bu ayı da kaçırmıyım diye şimdiden görüştüm valla adetin 2 veya 3. Günü gel dedi. Ay inşallahhh Allahım bu ay da negatif gören herkese bir sonraki ay sağlıklı gebelik haberi aldırsın inşallah Evet adet olunca başlıycam

Hadi bakalım şansınız yüksek rabbim bir an önce versin kucağına bebişi

bn fitil olarak kullaniyom tablet seklinde kullanica adet gecikmesi yapar diye okumustum bi yerde agrilarinda o yuzden olabilir cnm bn fitil olarak kullandugim icin agrim olmuyo hic
Kız ben fitil olarak kullanıyorum aldıktan 5 10 dk sonra kasık ve karın ağrım oluyor eridikce etki mi ediyor napiyor

Günaydııın aşılama 10 ovitrelle 12. Günden merhabaaa dün gece başlayıp hala devam eden sağ kasıkta ağrım mevcut simdi ilk idrarla test yaptım sonuç tertemiz negatif
Merhaba ovitrelle ignesinden 24 saat sonra bende bir sancı olustu ki o gün yerimden kalkamadım . Sizde de oluştu mu acaba.

Kızlar az önce doktorumla iletişime geçtim önceleri hep asistanıyla iletişimdeydim. Bugün birebir konuştum 17. Gün test ver dedi kan testi

Kızlar merhaba bugün kan verdim sonuç maalesef beklediğim gibi negatif arada bir sonuç bile çıkmadı tamamıyla negatif

Adetime daha 11 gün var ama daha
ama cnm asilama sonrasi adet gunumuzde degisiyoki erken olunuyo genelde benim iki asilamada da erken olmustu asilamanin 15.gunu basliyo normalde zaten ne zmb yumurtlama olduysa 14.gunu en fazla 15.gunu adet basliyo gebe olunmazsa eger

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…