Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Günaydın kızlar . Haklısın M mehem58
Bir sonuç var ya pozıtıf ya negatif . Biz her ikisini de düşünüp sürekli üzülüyoruz 🥲 yapacak bısey yok bir an önce sonucu kabul edip yolumuza bakmamız lazım.
Düşüncem şöyle eşimin hiçbir problemi yok. Bence aşılama erkek faktörlü olanlarda yapılmalı. Bizde sorun bende ve şans tüp bebekte daha yüksek. Eşimin ısrarıyla aşılama denedik . Bidaha bu çileyi çekmek istemiyorum 🥲 çok zor. 5,6 kez aşılama yapanlara çok saygı duyuyorum hiç kolay değil bu süreci olumsuz tamamlayıp defalarca tekrarlamak aynı umutlarla. Ah be , bizim de imtihanımız bu demek ki.
Ben sonuçtan sonra tüp bebeğe başlamak istiyorum
Benimde negatif olursa bu asilama bende basliyorum tup bebeğe insallah tutmusturda baslamam cok yoruldumm

Yarın vercem canım
Ay benim her yerim ağrıyor ya hiç oynamadım sadece oturdum ama varya evden çıkmaya çıkmaya vücut alışmış bi çıktım pert oldum
bgn bn kalktim artik temizlik yaptim evi bok goturmus resmen hic korumadim da kendimi valla heryer pislik icinde kalmis bacim supurge falan tuttum perdeleri attim makineye falan

Kızlar bu arada ben bugün tüp bebek için görüşmeye gittim bana herşeyin çok iyi duruyor dedi eşimin spermiyogramlarına da çoook iyi bunlar dedi ve sorduğumda aşılamayı boşa yaptırmışsın dedi🥹 doğal yolla olabilecek bir durumdasınız şu durumda aşılamanın bir mantığı yok,bu aslında koşabilen bir bebeği kucakta taşımak gibi bişey dedi. Aşılamayı sperm hızı vs düşük olan sperm sıkıntısı olana öneriyormuş ki ileriye koymanın bir etkisi olsun diye. Benim gibi sıkıntısı görünmeyen hastalara ya acelemiz yok sabrederiz diyorsanız bekleyin doğal yolla olsun ya da artık sabredemiyoruz illa olsun derse tüp bebek öneriyoruz aşılamaya hiç gerek yok dedi. Yani arada kalanlar varsa doktorun söylediklerini iletiyorum. Ben adet olursam başlayacağım direk tüp bebeğe

Bizim günlerimiz aynıydı dimi bi değişiklik oldu mu hiç sende. Benim kasık bel ağrım fln geçti bugün hiçbişeyim yok dün bi ateş basması olmuştu bide onuda yine regle yordum
yok bacim bende gram bisey yok basindan beri hic olmadi ztn anlamadim bisey asiri derecede karin guruldamam var oda adet belirtim benim her ay olur yani

X