Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

İnşallah bize güzel haber verirsin çok ihtiyacımız var
Valla kuzum benim testler hiç pozitif olmadı kaç gündür yapıyorum herhangi bir belirtim de olmadı muhtemelen olmadı ama benim doktorum idrar testi kabul etmiyor kan istiyor o yüzden yarın kan vereceğim.

Valla kuzum benim testler hiç pozitif olmadı kaç gündür yapıyorum herhangi bir belirtim de olmadı muhtemelen olmadı ama benim doktorum idrar testi kabul etmiyor kan istiyor o yüzden yarın kan vereceğim.
haberdar et bizide yarin mutlaka cnm insallah bi mucize olur

kizlarinda moreli bozuldu baksana Emine bile bgn hic konusmadi
Ah canıııım hemen hissetmisler
Doğru çünkü moralim bozuk da olsa enerjik de olsam ben çok konuşurum kızlar valla bu konuları düşünmediğim birkaç saat oldu gerçekten çok iyi geldi
Bakalim 2 3 güne hepimizin netleşir hayırlısı olsun inşallah hazırım ya her şeye
Sabah ilk idrarla son testimi yapcam bakalım hayırlısı ya kafamı bozamam valla artık yeter üzüldüğüm kısır döngü gibi olmuyor üzülüyoz takiyoz. Üzülüyoz takiyoz olmuyo garip

Kız dün yanlış demisimya aşılama 11 ovitrelle 13tu dun

cnm testi bide erken gebelik testiyle denesenya normal testte cikmiyodur belki
Valla evde olan testleri kullanayım dedim ve bugün bitirdim kızlar zaten yarın kan vercem
Bugün aşılama 12 ovitrelle 14. Gün ilk idrarla test yaptım negatif bakalım yarın da gidip kan vercem

Günaydın kızlar . Haklısın M mehem58
Bir sonuç var ya pozıtıf ya negatif . Biz her ikisini de düşünüp sürekli üzülüyoruz yapacak bısey yok bir an önce sonucu kabul edip yolumuza bakmamız lazım.
Düşüncem şöyle eşimin hiçbir problemi yok. Bence aşılama erkek faktörlü olanlarda yapılmalı. Bizde sorun bende ve şans tüp bebekte daha yüksek. Eşimin ısrarıyla aşılama denedik . Bidaha bu çileyi çekmek istemiyorum çok zor. 5,6 kez aşılama yapanlara çok saygı duyuyorum hiç kolay değil bu süreci olumsuz tamamlayıp defalarca tekrarlamak aynı umutlarla. Ah be , bizim de imtihanımız bu demek ki.
Ben sonuçtan sonra tüp bebeğe başlamak istiyorum

dun bnde yaptim negatif benimde
İğne gitmiş
Baslatmiyolar güzelim prosedür ve devletin şartları var diyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…