Bu aldatmak mıdır?

Valla aldatma falan görememiştim ben arada ama çok saçma bir ikili olmuşlar birbirlerine de iyi gelmezler. Dışardan birisi kıza yürüdü diye bu kadar efkar basan çocukta sorunlu, aranızı yapayım diyip diğer kıza yazan kız da sorunlu. Mümkünse evlensinler kimsenin başı yanmasın.
Neresinde göremedin aldatmayı canım illa yatmaları mı lazım. Resmen aldatılmış o kıza asla güven olmaz hayırda gelmez mutlu da olamaz nettt

Neresinde göremedin aldatmayı canım illa yatmaları mı lazım. Resmen aldatılmış o kıza asla güven olmaz hayırda gelmez mutlu da olamaz nettt
Kızın haberi yok pat diye öpmüş aldattığını düşünse zaten arayıp ağlayarak çocuğa anlatmaz. Çocukta çok normal sanki ikisi de birbirinden beter. Kız arkadaşıyla içti diye aldatmış diyemezsin. Ayrıca sana ne ? Benim düşüncem bu seni alakadar etmez. Aldatmış de yorumunu yap geç git ne bana da bulaşıyorsun ?

Kızın haberi yok pat diye öpmüş aldattığını düşünse zaten arayıp ağlayarak çocuğa anlatmaz. Çocukta çok normal sanki ikisi de birbirinden beter. Kız arkadaşıyla içti diye aldatmış diyemezsin. Ayrıca sana ne ? Benim düşüncem bu seni alakadar etmez. Aldatmış de yorumunu yap geç git ne bana da bulaşıyorsun ?
Haberi varmış yokmuş ne farkeder sevgilin var sonuçta ayrılmamışsın başka erkekle içiyosun öpmeye bile gerek yok bu hareket bile doğru değil. Çocuk içinse tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyelim o zaman. Böyle bi arkadaşim vardı sevgilisi aldattığı halde ilişkisine devam etti sonra da aynı haltı kendisi de yedi. Düşünceni yanlış bulduğum için alıntı yaptım ne bulaşcam ne işim olur senle😒

Haberi varmış yokmuş ne farkeder sevgilin var sonuçta ayrılmamışsın başka erkekle içiyosun öpmeye bile gerek yok bu hareket bile doğru değil. Çocuk içinse tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş diyelim o zaman. Böyle bi arkadaşim vardı sevgilisi aldattığı halde ilişkisine devam etti sonra da aynı haltı kendisi de yedi. Düşünceni yanlış bulduğum için alıntı yaptım ne bulaşcam ne işim olur senle😒
Düşünce farklılıkları işte. Sana göre aldatma bana göre değil. Ben kaç yıllık dostum diyip güvenip içiyosam eşimin de haberi varsa bu kimseyi bağlamaz aldatma da olmaz. Kızın salaklığı sevgilisinin haberi bile yok çocuk eskiden yürüyormuş vs apayrı onun özelinden genel konuşuyorum şu an.

Yine böyle ayrı oldukları bir vakit kız arkadaşı yakın bir erkek arkadaşıyla içmeye gitmiş. O erkek arkadaşı ise kızı öpmüş. Bu olaydan sonra kız, benim arkadaşımı ağlayarak arayıp olayı anlatmış.
İlişkin varken başka erkeklerle içmeye gitmek bana normal gelmiyor normal diyen eşinin kadınlarla içki içtiğini düşünsün birdaha karar versin. O içki şişede durduğu gibi durmuyor ayıkken insan kendini durdurur ama içkilşyken değil. Ve evet bence aldatmaktır.

X