Bu aldatmak mıdır?

Eskiden ya da şuna benden hoşlandığını bildiğim biriyle içmeye gitmem

Çok okumadım yarısını okudum çocuksu geldi bana zaten ayrıl bariş sürekli aynı döngüde olan ilişkiler artık ilişkiden çıkmış demektir sevgili değil de flört daha Çok sadece takılıyorlar gibi.

Bu arada eğer bir ay iki ay görüşme olmamışsa bu aldatma sayılmaz o kişi ayrılmaya karar vermiş gitmiş niye aldatma sayılsın ?

Arkadaşlarınızın derdini neden bu kadar sahiplendiniz ? Dert ederlerse ve forumda paylaşmak isterlerse; kendileri forumun yolunu bulup, konu açarlar zaten.

Ağlayarak anlatan kızın da kafası güzel heralde ,aldatma olması için ilişki lazım bu ikisi arasında ilişki yok ki ?

Ağlayarak anlatan kızın da kafası güzel heralde ,aldatma olması için ilişki lazım bu ikisi arasında ilişki yok ki ?
Ya mesela biri sinirleniyor yazmayacağım bitsin diyor 10 gün konuşmuyorlar sonra diğeri yazıyor dayanamayıp falan değişik.
Arkadaşım bu olaylar yüzünden işe gidemiyor uyuyup uyanamıyor falan. Arayıp darlıyor benden de fikir çıkmıyor artık

Yok laçka olmuş bu ilişkileri.
Bence aralarında bir şey olmasına da gerek yok eğer öteki çocuk kızdan hoşlanıyor ise ve kız bunu biliyorsa ciddi ilişkisi varken o çocukla görüşmemesi lazım.

Kız aldatmamis bence. Kızın arkadaş bildiği bi tip kıza yürümüş öpmüş. Eğer doğru söylüyorsa biraz saf bi tip. Doğru söyleme ihtimali var bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…