Bu adamdan bıktım :(

İşinize gelmeyen yorumlara yazmayın demekte nedir. Bir çok kişi abarttığınızı düşünüyorsa belki bi gerçeklik payı vardır. Terslemek yerine bi düşünün.
Doğru düzgün insan gibi yorum yapan kimseye demem hanımefendi ama kimse bana bilip bilmeden eski eşime takıntılı olduğumu söylemesin. Öyle birşey yok adam sürekli beni çileden çıkarmaya uğraşıyor sebepsiz yere.

Bikere üst üste aradım 2 defa. O kadar ondan sonra sadece düzgünce mesajla iletişim kurup durumu anlatmaya çalıştım
İşte bundan sonra öyle yapmayın. Kendinizi ifade etmeye de çalışmayın. Bir kere aradınız açmadı mı anneniz arasın. Derdi size dil döktürmek zaten.

😅 rica ediyorum gidin senaryo filan yazın da boşa parmaklarınız yorulmasın. Takıkmışım karşımda ki adamı bi görseniz takıcak tek bir tarafı yok da siz nedense benim boşanmayı hazmedemediğimi düşünüyorsunuz. Ben kurtulduğuma şükrederken bu derece kafanızda kurmanız pek normal değil. Hadi çık konumdan senin gibi insanlarla iletişimimi boşa harcamak istemem.
Bazı kadınlar burada konu sahibinin yerine kendine koymadan sadece linçlemek için buradalar,iyi niyetli yorumları anlarsınız zaten,Konu sahibi çocuğun annesi ortak çocuk var arayacak tabi,adamın niyeti iyi olsa medeni insanlar gibi bir defa konuşur iyi der konu sahibinin de içi rahatlar aramaz zaten.Niye adama takık olsun öyle olsa onca şeyi sineye çeker boşanmazdı.

Doğru düzgün insan gibi yorum yapan kimseye demem hanımefendi ama kimse bana bilip bilmeden eski eşime takıntılı olduğumu söylemesin. Öyle birşey yok adam sürekli beni çileden çıkarmaya uğraşıyor sebepsiz yere.

İnsan gibi derken? Burdakiler ne hayvanmı?
Ona karşıda üslup böyleyse iletişim kurmak istememesi gayet normal geldi.

Çocuk konusunda nerede ne yaptı vs muhtemelen ben de takardım. Ama 6 yaşında artık küçük değil bir de her yere tablet vs götürmüyor olabilir annecim her akşam yatmadan beni ara konuşalım diye tembih et bence , o şekilde rutini olsun babadayken..
Gün içinde ulaşması baba içinde bende bu kadın ne diye sık boğaz ediyor diye inada bindirmiş belli ki. Bir de hala da mı çocuk babayla yalnızlar mı? Evlendi demiştin sanırım kadın da mı yanlarında acaba?

Ben bayram bitince getir dedim ama bayramdan sonra tatile gideriz kızım gibi birşey söyledi bana söylemiyor bişey dediğim gibi. Sıkıntı yok kalsın babasıyla vakit geçirsin ama beni de haberdar etsin istiyorum ya çok mu zor
Merhaba. Bunları istemekle haklısınız. Ama eşiniz sizi cocuk üzerinden vurmaya çalışıyor. Merak ettiginizi bildiği için. Her oraya gittiğinde bunu kullanıyor. Kızınızı tembihleseniz bile daha küçük arıcam dese bile geçiştirebilir. Ben sizin yerinizde olsam birdaha alcam diyince bende aynisini yapar cevap yazmazdım. Siz nasıl uğrasiyorsaniz o da uğraşsın madem. Bilerek açmadığı bariz ortada. Bunun düzeleceğini de hiç sanmıyorum. Tek iletisiminiz kızınız olduğu için eline imkan geçince bunu kullanıyor iste.

Şurda ben bile bunaldım. Boşanmışsınız çocuğu almış size her dakika ya da saat haber etmezler.

Eski iletişimi beklemeyin.
Konu sahibi nerede beni her dakika haber etsinler demiş. Çocuk babada diye kızıyla hiç konuşmasin mi yani. Çocuk babaya gitti diye annelik duygusu yok olmuyor

Merhaba. Bunları istemekle haklısınız. Ama eşiniz sizi cocuk üzerinden vurmaya çalışıyor. Merak ettiginizi bildiği için. Her oraya gittiğinde bunu kullanıyor. Kızınızı tembihleseniz bile daha küçük arıcam dese bile geçiştirebilir. Ben sizin yerinizde olsam birdaha alcam diyince bende aynisini yapar cevap yazmazdım. Siz nasıl uğrasiyorsaniz o da uğraşsın madem. Bilerek açmadığı bariz ortada. Bunun düzeleceğini de hiç sanmıyorum. Tek iletisiminiz kızınız olduğu için eline imkan geçince bunu kullanıyor iste.
Evet kızımı tembihledim ara diye ama unutuyor besbelli. Ben hiçbir zaman aynı şekilde cevap vermedim ona çnkü benim ona karşı zerre duygum yok. Her aradığında msait değilse değil yazdım yada aricaz yazdım. Eve her gelişimizde tabletine baktım aradıysa geri döndm ben onun gibi peşimden koiturmak gibi bir derdim yok adam hala beni peşinden koşturmaya çalışıyor birtek kızımı kullanarak ona ulaşmaya çalışacağımı bildiği için bu durumu kendine çevirmeye çalıştı. Daha da yazmam aramam kızım aradıüında konuşurum. Onun pis ucuz oyınlarına gelmeye niyetim yok

Kaos mu arıyorsunuz? İnsan gibi dediğimde nedenmevzuyu buraya getirip hakarete başvuruyorsubuz? Uslubumda bir yanlış yok sizin uslubunuzda bir problem var.
Jameya hanım. Cherry adlı hesaba cevap yazmayın lutfen. Kendisi
Evet kızımı tembihledim ara diye ama unutuyor besbelli. Ben hiçbir zaman aynı şekilde cevap vermedim ona çnkü benim ona karşı zerre duygum yok. Her aradığında msait değilse değil yazdım yada aricaz yazdım. Eve her gelişimizde tabletine baktım aradıysa geri döndm ben onun gibi peşimden koiturmak gibi bir derdim yok adam hala beni peşinden koşturmaya çalışıyor birtek kızımı kullanarak ona ulaşmaya çalışacağımı bildiği için bu durumu kendine çevirmeye çalıştı. Daha da yazmam aramam kızım aradıüında konuşurum. Onun pis ucuz oyınlarına gelmeye niyetim yok
Kesinlikle öyle yapın. Zaten ayrılmışsınız. Size burda yazanlar konulari başka yere çekenler. Sizin kadar dirayetli olamamış. kendi iç huzursuzluklarını, başkalarına saldırarak atmaya çalışıyor. Haklarını verince de ban yiyorsunuz. Inanılır gibi değil gerçekten. Bence de aramayın. Sonucta o da babası iciniz rahat olsun. Istedigini eline vermeyin.

Çocuk konusunda nerede ne yaptı vs muhtemelen ben de takardım. Ama 6 yaşında artık küçük değil bir de her yere tablet vs götürmüyor olabilir annecim her akşam yatmadan beni ara konuşalım diye tembih et bence , o şekilde rutini olsun babadayken..
Gün içinde ulaşması baba içinde bende bu kadın ne diye sık boğaz ediyor diye inada bindirmiş belli ki. Bir de hala da mı çocuk babayla yalnızlar mı? Evlendi demiştin sanırım kadın da mı yanlarında acaba?
Halayla değil babasıyla babası şuan bayram tatilinde birlikte vakit geçiriyorlar. Sık boğaz etmek gibi de bir niyetim yok amacım kızımı görmek yada 2 dk sesini duymak. Anneyim ben ya bu durumu kullanacak kadar kendini düşürmemesi gerekiyor her seferinde insan gibi konuşmaya çalıştım bıktım gerçekten

Jameya hanım. Cherry adlı hesaba cevap yazmayın lutfen. Kendisi
Kesinlikle öyle yapın. Zaten ayrılmışsınız. Size burda yazanlar konulari başka yere çekenler. Sizin kadar dirayetli olamamış. kendi iç huzursuzluklarını, başkalarına saldırarak atmaya çalışıyor. Haklarını verince de ban yiyorsunuz. Inanılır gibi değil gerçekten. Bence de aramayın. Sonucta o da babası iciniz rahat olsun. Istedigini eline vermeyin.
Tamam vermiyorum banlanmak istemiyorum içimi döküp biraz tahatlamak istiyorum hepsi bu. İstediklerini söylesinler bilip bilmeden konuşmak çok basit. Ben kızımdan ayrı kalmadım hiç çok nadir gidiyor babasına uzak olduğu için de merak etmem normal. Bunu anlamamak bu kadar zor olmamalı

Tamam vermiyorum banlanmak istemiyorum içimi döküp biraz tahatlamak istiyorum hepsi bu. İstediklerini söylesinler bilip bilmeden konuşmak çok basit. Ben kızımdan ayrı kalmadım hiç çok nadir gidiyor babasına uzak olduğu için de merak etmem normal. Bunu anlamamak bu kadar zor olmamalı
Çatacak insan arıyorlar iste. Her konunun altında varlar maşallah.

eski konunuzdan hatirladigim kadari ile cocugunuzu 3 ayligina babasina gondermeyi dusunuyordunuz, esinizin rahat rahat hareket edemesin diye. siz bu adamin huyunu suyunu biliyorsunuz. 3 ay boyunca gonderince ne yapacaktiniz
Ben böyle yapacağını nerden bileyim hanımefendi? Hergün gönderdiğim bir yer değil sonuçta! Kaldı ki ben hiç böyle şeylere başvurmuyorum. Rahat edemesin diye çocuk gönderecek biri değilim öyle olsa ayda 1 almasını isterim sizin aklınız ne dediğini algılıyor mu? Banane niye rahat edemesin? Adamdan boşandığımdan beri zaten gayet rahat ve bu beni alakadar etmiyor! Konuyu saptırmayın

Çatacak insan arıyorlar iste. Her konunun altında varlar maşallah.
İşleri güçleri polemik yaratmak ha zaten sinirim tepemde birde bu tiplerle uğraşıyorum. Ben buraya ne yapayım diye konu açtım saçma sapan yorumlar gelsin diye açmadım. Takmıilar eski eşine takıntılı. Adam bu tarz oyunlara başvuruyor sürekli benimle uğraşıyor onu hazmedemiyorum sinirlenince de konu açıyorum yaptıkları artık haddini aştı. Ne demek telefonu açmamak msjlara dönmemek ya? Benim 6 yaşında çocuğum var orda elinden telefonu düşürmediğini senelerdir görüyorum her zamsn elinde telefon. Bir sn msj yazacak müsait değil akşam arar gibisinden ben zaten üzerine gitmem ki

X