Bu adamdan bıktım :(

Kızım müsait mı diye msj yazıyorum sadece müsait değil demek ne kadar zor olabilir? Telefonu elinden düşürmüyor bu insan. Mezuniyetine gittiğimizde araba kullanırken hiç elinden düşmedi birini kapattı başkasını aradı. Mezuniyette bile elindeydi telefon sürekli yani o tekefon elindeyken sonra arar demek çok mu zorB

Çok sık boğaz eden insanlara ben de böyle cevap vermiyorum.

Boşandınız iletişim kurmak çok istemiyor. Biliyor devamı geleceğini çünkü

Çok sık boğaz eden insanlara ben de böyle cevap vermiyorum.

Boşandınız iletişim kurmak çok istemiyor. Biliyor devamı geleceğini çünkü
Neyin devamı gelicek hanımefendi? Ne ima etmeye çalışıyorsunuz yani bana cevap verirse farklı konularda iletişim kurmaya mı çalışırım diyorsunuz? Birşey yazıyosanız ima etmeden dümdüz yazın da cevabınızı vereyim

Babasına göndermeyi istemek iletişim kurulmayacak anlamına mı geliyor sizin için? Size drama geliyorsa yazmayın rica ediyorum

Siz bu adama takıksınız boşanmayı hazmedemiyorsunuz çocuk bahane. O konunuz hiç masum değildi sırf adam rahat rahat sevgilileriyle görüşmesin diyeydi 😏

İşinize gelen yorum istiyorsanız chatgbt ile konuşun burda objektif yorumlar alırsınız

Neyin devamı gelicek hanımefendi? Ne ima etmeye çalışıyorsunuz yani bana cevap verirse farklı konularda iletişim kurmaya mı çalışırım diyorsunuz? Birşey yazıyosanız ima etmeden dümdüz yazın da cevabınızı vereyim

Sürekli arayacaksınız mesaj atacaksınız o yüzden adam ghostluyor sizi.

Siz bu adama takıksınız boşanmayı hazmedemiyorsunuz çocuk bahane. O konunuz hiç masum değildi sırf adam rahat rahat sevgilileriyle görüşmesin diyeydi 😏

İşinize gelen yorum istiyorsanız chatgbt ile konuşun burda objektif yorumlar alırsınız
😅 rica ediyorum gidin senaryo filan yazın da boşa parmaklarınız yorulmasın. Takıkmışım karşımda ki adamı bi görseniz takıcak tek bir tarafı yok da siz nedense benim boşanmayı hazmedemediğimi düşünüyorsunuz. Ben kurtulduğuma şükrederken bu derece kafanızda kurmanız pek normal değil. Hadi çık konumdan senin gibi insanlarla iletişimimi boşa harcamak istemem.

Hmmmm ok cınım belli ki gerçek hayatta seni kimse kaale almıyor gelmiş burda polemiğe girip dikkat çekmeye çalışıyorsun😅

Adam bana cevap vermiyor ama ablasına gidince de ablasının instagramından hikayelerimi izliyor o kadar bunalmış benden 😅 ama hazmedemeyen benim. Ok

Ben açtım nafaka arttırma davası da. Asla hiçbirşeye cevap vermiyor. Normal iletişim kurulması gerekiyor artık seneler olmuş herkesin kendi hayatı var müsait değil mı yazmak bu kadar zor değil ki.
İşte kendilerince ceza kesme sistemi. Yaşlar büyüyor ama beyinleri maalesef büyümüyor.

zorundayız yazdım ve yine cevap vermedi. Annem yazdı 2 dk içinde geri dönüp aradı.

Adam bana cevap vermiyor ama ablasına gidince de ablasının instagramından hikayelerimi izliyor o kadar bunalmış benden 😅 ama hazmedemeyen benim. Ok

Ya buna seviniyon mu cidden ergen kız gibi 😅

Storylerini açmışsın izleyince bana aşık hihi mi yapıyorsun 😅

Bak millete anında 2 dk da cevap yazıyor.

İstemiyor senle konuşmak bunu bi anlasan keşke o zaman mental olarak daha iyi olacaksın

Bazen yazmış olmak için yazıyorsunuz:) ne yapsın çoçuğunun üstüne beton mu döksün ? Tövbe estağfurullah. Karı koca boşandığında çoçuk varsa eğer eşşek gibide iletişimde kalacaklar. Mecburlar. Her iki tarafta çoçuğunu dilediği zaman arayabilir.

Hmmmm ok cınım belli ki gerçek hayatta seni kimse kaale almıyor gelmiş burda polemiğe girip dikkat çekmeye çalışıyorsun😅

Hahah seni eski eşin kaale almıyor diye herkesi kendin gibi tınlanılmayan biri sanıyorsun 😂

Her konun boşanmış eş üzerine. Hı hı tamam

Ya buna seviniyon mu cidden ergen kız gibi 😅

Storylerini açmışsın izleyince bana aşık hihi mi yapıyorsun 😅

Bak millete anında 2 dk da cevap yazıyor.

İstemiyor senle konuşmak bunu bi anlasan keşke o zaman mental olarak daha iyi olacaksın
Benim derdim çocuğum,senin derdin boş yapmak işte aramızda ki kalite farkı:)

bence en kötüsü de kızını tembihleyip annen ararsa açma demiş olma ihtimali. çok üzücü. eski eşin hala ergen, gelişememiş. kızını göndermeden her akşam şu saatte ara diye anlaşmanız lazım bence.
Söyledim beni hergün ara diye her akşam ara seni özlüyorum diye.2 dk bile konuşsam zaten yeter bana. Muhtemelen bilerek yapıyor huyunu bildiğim için bundan çok eminim

Totalde kac gun kalacak babayla?
Ben bayram bitince getir dedim ama bayramdan sonra tatile gideriz kızım gibi birşey söyledi bana söylemiyor bişey dediğim gibi. Sıkıntı yok kalsın babasıyla vakit geçirsin ama beni de haberdar etsin istiyorum ya çok mu zor

Bazen yazmış olmak için yazıyorsunuz:) ne yapsın çoçuğunun üstüne beton mu döksün ? Tövbe estağfurullah. Karı koca boşandığında çoçuk varsa eğer eşşek gibide iletişimde kalacaklar. Mecburlar. Her iki tarafta çoçuğunu dilediği zaman arayabilir.

Konu bu üye ama aşırı takıntılı eski eşe tüm konuları adam üzerine, geçen de yaz tatilinde ilgilenmediğini bildiği eski eşine kızını göndereceğine dair konu açmıştı.

Eski eş hikayelerini izliyor diye seviniyor fln.

Cocuğunu kullanıyor eski eşe karşı.

Yoksa tabiki boşanınca çocuktan boşanılmaz sağlıklı bir ilişki kurulur.

X