Bu adamdan bıktım :(

Bazen konu sahibini linçlemek için yazılıyor başka hiç bir maksat yok

Ben çocuğumu filan kullanmıyorum hanımefendi kullanıyor olsam senede bir kez gitmez her ay gönderirim. Eski eşime takıntılı değilim beni sinir etmek için tüm gücünü kullandığı için sinirleniyorum:) aradaki farkı anlayamıyorsanız ne diyeyim.

Burda ciddi bir iletisim sorunu var. Cocugu ne zaman geri getirecek belli degil. Bundan sonra hem cocugunuzla hem babayla her gun 20:00-21:00 arasi cocugumun tabletinden gorusecegim diye konusun. Bu mumkun olmazsa cocuk kacirmadan polisi arayacagim bilgine diye de babayi durtun. Azcik sorumluluk sahibi olsun.

Çok sık boğaz eden insanlara ben de böyle cevap vermiyorum.

Boşandınız iletişim kurmak çok istemiyor. Biliyor devamı geleceğini çünkü
Kadın çocuğuyla iletişim kurmak istiyor ne devamı yahu. İstediğimde kızıma ulaşamazsam dünyayı kafasına yıkarım eski koca yeni koca hiç fark etmez

Polisi de aramak aklıma geldi de ben onun kadar kötü olmam ya. Tek derdi beni huzursuz mutsuz etmek başka bir derdi yok.

Bazen konu sahibini linçlemek için yazılıyor başka hiç bir maksat yok
Valla hanımefendi öyle bir yazmış ki şahsi problemi varda tüm hırsını bu konudan çıkarmaya çalısmıs gibi :) yok adamın peşimdesin, yok adam seni istemiyor. Konunun reelde 3. Şahidiymiş gibi:) kadın çoçuğuyla iletişime geçmek istemiş diye tü kaka olmuş resmen yani anne değilim ama kardeşimden biliyorum istediğin kadar çoçuğun iyi yüzüyor de mesela hayır ben bir konuşayım kendim görüp duyayım diyor haklı olarak.

Kadın çocuğuyla iletişim kurmak istiyor ne devamı yahu. İstediğimde kızıma ulaşamazsam dünyayı kafasına yıkarım eski koca yeni koca hiç fark etmez
Banlanmiyim diye uğraşıyorum iki dk rahatliyim de adama saydırmiyim diye yazdım konuyu nerelere getirdi

Hayır eski konuları bilmiyorum de ki kadın takık adama gerçekten. Bu adamın çocuğu alıp ortadan toz olmasına çocukla iletişimi koparmasına sebep olamaz. 6 yaşında daha bu çocuk. Bebelikten yeni çıkmış ana kuzusu. 15 16 yaşında ergen genç olur o kadar aklın kalmaz belki. Burda resmen adamın kötü niyeti var

Minik babası ile gezince yorulup bir şeyler yapınca aklına gelmiyordur bir kaç gün olmuş zaten gideli... Babası da ilginin belki sadece kendisinde olmasını istiyor araya sizi karıştırmak istemiyor veya dediğiniz gibi intikam alma olabilir bilemiyorum.

Ama kızınız muhtemelen mutlu dolu dolu geçiriyor ki sizi aramaya vakit kalmıyor o açıdan düşünün. Üzgün olsa sıkılsa hasta olsa mutlaka sizi ister ve durduramazlar mecbur aramak zorunda kalırlardı.. seneye daha da büyür arama konusunda daha bilinçli olur.. üzmeyin kendinizi bayram günü

kadının annesi aradığında şak diye geri dönmesinden belli bilinçli yaptığı adamın. Başkalarına suçlu görünmek istemiyor farkında bilerek yapıyor
Evet kız kardeşim aradığında babası açmazdı ben aradığımda hemen “efendim duymadım tamam aratıyorum hemen annesine “ derdi eski eniştem.

Olayı biraz abartıyorsunuz.
Kızınız laf anlayacak yaşta.
Kızınıza kızım beni x saatte ara yada en azından günde bir sefer yatmadan ara diyin tamam.
Bukadar üst üste arayıp sürekli darlamanıza gerek yok.

Babasına göndermeyi istemek iletişim kurulmayacak anlamına mı geliyor sizin için? Size drama geliyorsa yazmayın rica ediyorum

İşinize gelmeyen yorumlara yazmayın demekte nedir. Bir çok kişi abarttığınızı düşünüyorsa belki bi gerçeklik payı vardır. Terslemek yerine bi düşünün.

Bundan sonra akşamları belli bir saatte kızınızı arayın o acmazsa eşinizi anneniz ya da kime cevap veriyorsa kızımla görüşeceğim diye aratırsınız. Defalarca aramanıza gerek yok. Adam sizi sinir etmek istiyor tamam ama siz de üst üste arayarak planını gerçekleştiriyorsunuz yapmayın öyle.

Bikere üst üste aradım 2 defa. O kadar ondan sonra sadece düzgünce mesajla iletişim kurup durumu anlatmaya çalıştım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…