Güneş Kremleri Bronzlaşmak için kola

Güneş kremleri, bronzlaşma

chatLaq.

Ne biliiim insanı
Kayıtlı Üye
19 Nisan 2009
2.068
2
deneyen?

(konuya muhalif insanlar girmesinler)

Son düzenleme:
demedim asla denemem..

şunu söyleyecektim sadece editör arkadaşlar konu sorumluluarı onlarca kez uyardı..
konuyu açan kişinin şu girsin bu yazsın şu girmesin deme gibi bir lüksü asla yok..

canım bronzlaşmak için okadar şey varken ( havuç yağı kakako yağı kremler vs) neden kola ben de bunu anlamıyorum .. Belli ki içinde asit var bilmiyorumkismile

kolayı deneyenler içine birde zeytinağı katıyor
böyle birkaç kişi görmüştm yazlıkta
bence çok iğrenç bişey oluyor ya
sen havuç yağını kullan ondülanın üstüne tanımam

ya cok cabuk bronzlaştırıyormus yarım saat falan.
peki nasıl bir renk oluyor?

yapış yapışş ıyy duymustum ama kolayı denemedm zeytnyagı supermış duydum onu.kızlar kakao havuc yagları nerde satılır

bende denemezdim üstelik içinde asit var
arkadaslar yazmıs havuc yada kakao yagı
zaten maliyeti cok düşük bu yagların alınabilir
sonra cildinde cesitli reaksiyonlar yaratmasın kola?
brozlasıyım derken cilt lekeleriyle ugrasmak zorunda kalma sakın :1no2:

akitoş ama kötü bir haberim var
havuç yağı da bir zaman sonra leke leke yapıyor cildi
tıpkı uzun süre solaryuma girdikten sonra oluşan renkler gibi

ben kolayla yananlar gormustum oyle cok problem yasamadılar bronzluk saglıyomus sahsen bende ise yarayacgını bilsem kullanırdım neticede iciyorum yıllardır cildime kullanmaktanmı korkucam:)

Zeytinyagi icine biraz limon... oooof diyorum baska bisey demiyorum..
Ben 1 saatte siyah oluyorum.. kuzenime yaptirdim bir gun güneslenmekten baya bir karardi

yağ falan diyorsunuz ama yüz ve vücut olarak aynı derecede bronzlaşmak istiyorum
yüzde de sivilce yapıyor yağlar
benneyaptımki

canım olur olmaz konulara bunu yapıştrmışsın oncelıkle bunu yapma bır dıgerı bronzluk için havuc ve kakao yagı kullan

arkadaşlar ben kolayı vaktiyle duyup denedim ama arı geliyor çok. o nedenle birdaha denemedim. güneşlenmeye başladığınız ilk bir hafta koruma faktörlü ürünler kullanın daha sonraki haftalarda vazelin kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum kapkara oluyorsunuz.

bunun nekadar tehlikeli bisey oldugunu biliyomusun öldürebiliyomus bile bence sakin deneme

kolayı hiç denemedimde arkadaşların dediği gibi havuç ve kakao yağını denedim. kakao yağıda çok güzel kokuyo bu arada çikolata gibi:)
ama bende leke yaptı. tabi benim gibi güneşin altında durulmayacak saatlerde 2 gün üst üste durusan leke olma ihtimali %100.
yara olmuştu omuzlarım. yaralar iyileştikten sonra leke olarak geri döndü bana bronzluk sevdam.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…