Saç Bakım Ürünleri Brezilya Fönünden sonra kullanılması uygun olan şampuan ve saç kremleri...

Egzama mı bilmiyorum ama aşırı derecede kaşıntı var direk sampuandandır diyede suçlamak istemedim acıkcası ama bende yaglanmada olmazdı hiç zaten asırı kuru saçlarım var bide dipler yaglanıyo düşün pazartesi yıkadım saçlarımı suan rezalet haldeler

Şampuandan bence ama bir diğer kızlardanda bilgi alalım bakalım. Talihsizlik... O kadar güvenip kullanıyoruz,ayıp...

Kızlar, Nude ile alakalı bir sorun var sanırım, şu an çok sayıda insan kepek, kaşıntı, sulu sivilceler ve kızarıklıklardan şikayetçi. Bunlardan biri benim annem... Yorumlarınızı bekliyorum. Araştırıp şikayet edelim gerekirse...

ben şikayetimi söyleyeyim daha öncede senin tesirinde kalarak kullanmıştım balığım biliyosun
ama yaramamıştı saçıma kepek yapmıştı
ama brezilya fönü yapıcam diye alıştırayım saçımı dedim
ve sadece 2 banyoda kullandım saçlarım kepek içinde
zaten seboreik dermatid sorunum var saç derim çok hassas
kurtuldum dediğim sorunlarım geri öndü
pul pul deri döküntüsü kepek bile değil yağlı şekilde
minik minik sulu sivilceler feci bi kaşıntı ve bi miktar saç dökülmesi
gerçek olamayacak kadar kötü sonuç aldım ben
kezzap döksem kafama anca bu kadar olurdu

evet canm bendede var kepek sorunu.bırde bepanten ampul kır demıssın canım ben eskıden kırardım ıcıne sonra dedılerkı sampuanın ıcınde etkısı yok oluyomus falan bende kırmadım bı daha kuzum

evet canm bendede var kepek sorunu.bırde bepanten ampul kır demıssın canım ben eskıden kırardım ıcıne sonra dedılerkı sampuanın ıcınde etkısı yok oluyomus falan bende kırmadım bı daha kuzum

Yok canım bemiksin etkisi kaybolur ama bepanthene kaybolmaz...

ben şu an kullanmıyorum ama kullandığım iki aylık dönemde acayip bi dökülme yaşamıştım

Şu vitamin eksikliği konusu olmasa acaba benimde bu yüzden mi döküldü diyeceğim ama

balığım benim kullandığım dönemde diyetisyene gidiyordum. kadın ne niyeyeceğimi vitamini proteini şunu bunu hep ayarlardı.. ama yine de aklıma takılıyo bazen acaba diyetten mi o kadar döktü diye bu aralar sebamedin bi şampuanını kullanıyorum. olmadı bi gün nude kullanacağım yine. bakalım yine dökecek mi. dökerse başka şampuan arayışına gireceğim bir de balığım sebamed kullanıyorum dedim ya bitkisel diyorlar.. acaba içinde sls var mı diye bakayım bi dedim şampuanın üzerinde yazmıyo muhtemelen kutusunun üstünde yazıyordu :44: ama tabi kutusunu atalı çok oldu.. içeriğine bakıyorum nette ama bulamadım senin bi bilgin var mı bu konuda?

kızlar iyi ki farkına varmışsınız şampuandan olabileceği aklıma gelmemişti benim de saç derimde tuhaflıklar oldu henüz kepeklenme değil olmadı ama sürekli elim kafama gidiyo hafiften bi kaşıntı, bi yağlanma(ki ben bunu keratindendir diodum) ve bugün de saçlarım çok fena döküldü .. live clean emi dönsek acaba daha hiç denemedim ama yarın bi bakayım..:44:

canım live clean de aldım ben nude kötü diye... saçlarımı inanlmaz ağırlaştırdı... ve dökülme sorunu onda da devam etti.. ben şimdi body shopın şampuanını mı denesem diyorum...

canım live clean de aldım ben nude kötü diye... saçlarımı inanlmaz ağırlaştırdı... ve dökülme sorunu onda da devam etti.. ben şimdi body shopın şampuanını mı denesem diyorum...

benim saçlar kolay kolay ağırlaşmaz canım ama dökülmeden çok çektim zaten of puf.. acilen çözüm bulmak lazım yarın bi tekin acara falan mı baksam bilemedim şimdi ya da eczanelere ama ne alıcamı bilmiorum ki keratini bozmaması lazım

kızlar bi doa şampuanı deneyin derim
ben kullandım keratin yoktu saçımda gerçi ama
içeriği açısından balık zarar vermeyeceği fikrinde
fiyatları da makul
ben onu kullanmaya başlıcam keratinle beraber

şimdi gördüm bu şampuanı merak da ettim bi sipariş mi versem acep yauu ben bu kredi kartını ne zaman kullanmıcam desem hep netten bişeye ihtiyacım oluyo allahtan bu sefer fiyat uygun teşekkürler canım

şimdi gördüm bu şampuanı merak da ettim bi sipariş mi versem acep yauu ben bu kredi kartını ne zaman kullanmıcam desem hep netten bişeye ihtiyacım oluyo allahtan bu sefer fiyat uygun teşekkürler canım

canım ben memnundum içeriği de doğal olsun diyosan zaten
bundan daha ucuzu uygunu da yok yani
ama kremini de al derim
3 yıkamadan sonra baya fark ediyo saçlar

canım ben memnundum içeriği de doğal olsun diyosan zaten
bundan daha ucuzu uygunu da yok yani
ama kremini de al derim
3 yıkamadan sonra baya fark ediyo saçlar

O şampuanın benim saçımda etkisi nasıl olur acaba... İçinde silikon olduğunu sanmıyorum çünkü çok doğal bir şampuan ya saçımı keçe gibi yaparsa?

Live Clean aşırı yumuşak, saçı pek temizlemiş hissi yaratmıyor zaten ve çok çabuk yağlandırıyor, gerçi saç tipi ilede alakalı olabilir bu...

Son düzenleme:
O şampuanın benim saçımda etkisi nasıl olur acaba... İçinde silikon olduğunu sanmıyorum çünkü çok doğal bir şampuan ya saçımı keçe gibi yaparsa?

içinde silikon yok canım ondan eminim
yıkadığında saçları gıcır gıcır sert yapıyo
ama kremini de alırsan diplere kadar uygulandığı için o sorundan kurtulmuş olursun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…