Boyle seviyesizlik ilk defa yasiyorum😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Şu lafı keşke benim anama etselerdi de unutamayacakları bir anı yaşasalardı.
ahahha yazık benım annem hıc ses etmedı kızın acısı var nasıl cıksın otursun dedı. onlar da saygıdan cıkıp bı selam verecektı . otursun cay ıcsın demedık dedı cıktılar gıttıler :)) amaann:KK70: allah buyuk :)

O oğulları. Siz el kızı. Ona kazara tek laf etseler içlerine oturur, ama el kızının eti kılçıksızdır, yemekle doymazlar.
Bilmiyorum ama sanki baska hesaplari varmis gibi geldi,o sakinlik hic normal degildi,hani ilkokulda vardir ya cocugu haklida olsa haksizda olsa "asla benim cocugum yapmaz,benim oglum soyle mukemel "diyen veliler,ogretmenler cok iyi bilir bu tipleri her sinifta vardir cunku.

Ne kadar kötü insanlar var bu hayatta ya. Hanımlar bu davranışlarından sonra siz neler yaptınız ya da şuanda konuşuyor musunuz

Ben konuşuyorum. Konuşmadığım dönemde eşimi çok dolduruyordu, eşim onunla telefonda konuştuktan sonra değişiyordu. (Ayrı şehirlerdeyiz)

Bayramda gittim, gitmeseydim eşim yalnız gidecekti bu aramızda huzursuzluk çıkaracaktı çünkü bebeklerim çok küçük onları görmesi vs. sorun olacaktı hep.

Şimdi bir araya geldiğimizde bir saniye yalnız bırakmıyorum, taktiksel davranıp alttan alttan söylüyorum, bence konuşmuyor olmayı tercih ederdi kayınvalidem:))

.benim de sezaryen . 2.Gun eve cıktım hastaneden döndük ustumu değiştiğim gibi geldiler hep odasında mı durcak nıye cıkmıyo ınsan içine demişti anneme triplendi. Daha oturup kalkarken destege ıhtuyacım varken🙄🙄🙄 gorumcem 10 gun wc ye kendı basına gıdemedı... Ben de etmiyorum.. her gun gelıp yemegı bızde yedıler. Allah goruyo ya.

Hastanede kaldı annemle, sandalyede oturdu tüm gece. Eve geldik, anneme “sen temizlik yap, ben çocuklara bakarım” dedi. Annemi gönderdim 2. gün, sofradan kalkarken tabağını bile kaldırmıyordu. Eşim ev işlerini, yemekleri yapıyordu. Kayınvalidem elinde çay Tv izliyordu. Gece bez değiştirmem için uyandırıyordu beni. 15-20 gün sonra kavga dövüş gitti zaten. Toprak kabul etmez bunları

Ha, bu arada eşimin ev işi, yemek yapması zoruna gitmiş.. kalkıp yapsaydın o zaman dedim

Bilmiyorum ama sanki baska hesaplari varmis gibi geldi,o sakinlik hic normal degildi,hani ilkokulda vardir ya cocugu haklida olsa haksizda olsa "asla benim cocugum yapmaz,benim oglum soyle mukemel "diyen veliler,ogretmenler cok iyi bilir bu tipleri her sinifta vardir cunku.
Korkacak bi şey yok aslında, bi denediler pabuç pahalı geldi, öyle korkan pısan bi tip olsaydınız tutumları çok farklı olurdu.

Hastanede kaldı annemle, sandalyede oturdu tüm gece. Eve geldik, anneme “sen temizlik yap, ben çocuklara bakarım” dedi. Annemi gönderdim 2. gün, sofradan kalkarken tabağını bile kaldırmıyordu. Eşim ev işlerini, yemekleri yapıyordu. Kayınvalidem elinde çay Tv izliyordu. Gece bez değiştirmem için uyandırıyordu beni. 15-20 gün sonra kavga dövüş gitti zaten. Toprak kabul etmez bunları
ah ahh.. harbı anlatsak karsılıklı neler cıkcak . merhamet cok baska bişi.. allahtan sadece kendı annem vardı yanımda. ve ıkız kardesim dönusumlu geldıler bı kac saatlik. oncesınde bos gebelık kurtajı sırasında kayınvalıdem kaldı baska secenegım yoktu. örgüsünü almıs canım sıkılır orda dedım dedı. bebek yelegı ordü.. hor hor uyudu. bası agrımıs. eve gıderken tosur tosur mıgrenım tuttu sımdı torunları gormeye gıdemıcem 14 gun korona karantınası yapayım tuh vah falan dedı.. (ilacla dusuk yaptırmaya calıstılar agrıdan agladım dusmeyınce kurtaj bu arada ) amaann ahh ulan.. dedıkce varya midem bulanıyo. o yuzden allah kımseyı vıcdansız bırının elıne dusurmesın. toprak kabul edermı bılmem de.. ahımı aldı..

Benim de travmam lohusalıkta kaynanam 😢20 günlük lohusa iken babamı kaybetmiştim. Gelip bana niye soğuksun Güler yüz göstermiyorsun dedi. O da 25 yaşında babasını kaybetmiş. Of off bana yaptıkları kendi kızından çıkıyor da hala akıllanmıyor.
Başın sağ olsun inşallah arkadaşım. Allahım mekanını cennet etsin inşallah.

ah ahh.. harbı anlatsak karsılıklı neler cıkcak . merhamet cok baska bişi.. allahtan sadece kendı annem vardı yanımda. ve ıkız kardesim dönusumlu geldıler bı kac saatlik. oncesınde bos gebelık kurtajı sırasında kayınvalıdem kaldı baska secenegım yoktu. örgüsünü almıs canım sıkılır orda dedım dedı. bebek yelegı ordü.. hor hor uyudu. bası agrımıs. eve gıderken tosur tosur mıgrenım tuttu sımdı torunları gormeye gıdemıcem 14 gun korona karantınası yapayım tuh vah falan dedı.. amaann ahh ulan.. dedıkce varya midem bulanıyo. o yuzden allah kımseyı vıcdansız bırının elıne dusurmesın. toprak kabul edermı bılmem de.. ahımı aldı..

O kadar iyi anlıyorum ki soğuk..
Benim kanamalı geçti hamileliğim, çocuklar ikiz. “2 çocuğa bakamazsınız zaten düşerse düşsün biri” dedi.. tedavi görürken de aile gruplarından hamile yeğenine her gün mesaj yazardı, “sen çok güzel anne olacaksın, Allah sana bunu bahşetti çok kıymetlisin” diye. Oğlu görmese Allah görüyor.

En fenası, geçen tartışırken buraya yazdıklarımı, yazmadıklarımı hepsini saydım yüzüne ağlaya ağlaya. Kuranı getirip oğlunun üstüne yemin etti ben annene temizlik yap demedim, ben sana hamileyken seni boşatıcam demedim” diye. Eşimi karıştırma kendi başını yak dedim. 10 dakika sonra “hadi kızım yemek yiyelim” dedi ama aynı taas, aynı hamam. Çıksın o ahlar, rabbim de göstersin bize. İçim başka türlü soğumayacak çünkü

O kadar iyi anlıyorum ki soğuk..
Benim kanamalı geçti hamileliğim, çocuklar ikiz. “2 çocuğa bakamazsınız zaten düşerse düşsün biri” dedi.. tedavi görürken de aile gruplarından hamile yeğenine her gün mesaj yazardı, “sen çok güzel anne olacaksın, Allah sana bunu bahşetti çok kıymetlisin” diye. Oğlu görmese Allah görüyor.

En fenası, geçen tartışırken buraya yazdıklarımı, yazmadıklarımı hepsini saydım yüzüne ağlaya ağlaya. Kuranı getirip oğlunun üstüne yemin etti ben annene temizlik yap demedim, ben sana hamileyken seni boşatıcam demedim” diye. Eşimi karıştırma kendi başını yak dedim. 10 dakika sonra “hadi kızım yemek yiyelim” dedi ama aynı taas, aynı hamam. Çıksın o ahlar, rabbim de göstersin bize. İçim başka türlü soğumayacak çünkü
yazıp yazıp silmek.. yaptıgını yasamadan ölmezmiş ya insan.. beterın beterı var ı hatırlattın bana. cok cektım dedım de. bu daha acı geldi...

Esim simdi geldi, nereye birakti tam olarak bilmiyorum ama iceri girer girmez, ipek gel bak sana ne aldim(ipek kizimiz) yuzu guluyor hic bir sey olmamis gibi davraniyor.İnanin hep onlardan uzaktayim diye ailesini tam olarak taniyamiyorum,onlarin yasantisina gore bu yasananlar normal mi😳 ondan mi herhes normal rahat. Bir tek ben mi uzuluyorum yasananlara, sanki her sey cok olaganmis gibi.

yazıp yazıp silmek.. yaptıgını yasamadan ölmezmiş ya insan.. beterın beterı var ı hatırlattın bana. cok cektım dedım de. bu daha acı geldi...

Kötü biri ya, o yüzden.

Mesela el kadar çocuğa çirkin denir mi? Oynayan çocuk görse “çok çirkinmiş” der.

Dünya kadar malı var ama oğluna bir lira vermez, bi de üstüne evimizi beğenmez milletin evini anlatır durur.

Geçen bizdeyken eşimin arkadaşı davet etti oraya gittik geldik, ertesi gün “milletin evleri nasıl, gördükçe sinir oluyorum bi doğru düzgün ev alamadınız” dedi.
Çok şükür büyükşehirde ev sahibiyiz, evimiz de güzel bence yani, zaten 4 yıllık evliyim eşyalarımız da yeni. “E ver o zaman para da satıp üstüne iyisini alalım” dedim. Tık yok. 5 dakika otursan enerjini sömürüyor direk, şükürsüz.

Esim simdi geldi, nereye birakti tam olarak bilmiyorum ama iceri girer girmez, ipek gel bak sana ne aldim(ipek kizimiz) yuzu guluyor hic bir sey olmamis gibi davraniyor.İnanin hep onlardan uzaktayim diye ailesini tam olarak taniyamiyorum,onlarin yasantisina gore bu yasananlar normal mi😳 ondan mi herhes normal rahat. Bir tek ben mi uzuluyorum yasananlara, sanki her sey cok olaganmis gibi.

Biraz gözlemleyin, ben eşinizin size davranışları nasıl olacak onu merak ediyorum

Sen konuşuyor musun eşinle

Bak benim kaynana ağzına geleni sayıp 10 dk sonra gel kahve içelim diyen biri. Çok cesaret edemeseler de ara sıra biz onu böyle kabul ettik sen de et demeye getiriyorlar. Bu tarzı kabul ederseniz onlara benzersiniz, ben eşime dedim ki gerçekten istiyor musun? Annen ve ablan gibi bir kadınla evli olmak istiyor musun? Bişey diyecek oldu diyemedi, oturdu çayını içti. 🤣

Az once ciktilar, kayinpeder esim yanimdayken geldi,"oglum bak sakin bizden dolayi huzurunu bozma,biz boyle bir sey istemiyiz" gibi seyler zirvaladi.Siz zaten dinamiti koyup gittiniz
Öfff
Beklediğim son saçmaladığı yapıp öyle gitmişler
Yaparlar yaparlar, söylerler söylerler sonrada aman bizim için huzurunuz kaçmasın siz iyi olursanız biz iyi oluruz derler.

Korkaklar çünkü o sorun çözülmesin hasıraltı ediyorlar konuşulmadan...Ama siz bu hatayı yapmayın..benim ses kaydımı almaları normal mi? bu yaşadıklarım normal mi? diye sorun unutturmaya çalışıyor biliyor çünkü sana yaptıklarını

Bogazim kotu,gribim zaten durup durup agliyirum sinirlerim cok bozuk.Hic yanina gitmedim.
Normalde gönlünü alır mi eşin seni kırınca peki konu ailesi olduğu için mi boyle, niye kırıyor ki seni bu halde😥

Normal mi sorusunu siz de sormuşsunuz tekrar okudum da.. değil !!

(,onlarin yasantisina gore bu yasananlar normal mi😳 ondan mi herhes normal rahat. Bir tek ben mi uzuluyorum yasananlara, sanki her sey cok olaganmis gibi. )

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X