Boyle seviyesizlik ilk defa yasiyorum😔

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya depremden sonra acaba bir şekilde bunları hızlıca ayıralım zaten oğluşum köle olmuş hep beraber yaşarız kafasına girmiş olmasın? Torunlarını da pek takmıyorlar belli. Yaptıkları terbiyesizlik kesinlikle ama direkt babası gelsin sikayet edelimin altında bence babası gelsin alsın biz de yerleselim fikri var.
Hic o acidan dusunmedim her sey beklenir artik bunlardan.

Bir de benim gecen hafta enfeksiyinim vardi idar da bakteri cikmisti,kalabaligiz gorumcemlerde burdalardi iki cocukla,gunluk yikanmasi lazim,sanki kendileri gormuyor mu.

Babam kalp hastasi,pazartesi bir islem gecirecek ,eger ararsiniz buyuk olay cikaririm dedim,arar mi bilmiyorum amlea aramadi.Yarin gidecekler galiba.
Gitsinler mümkünse, bu insanlarla lohusalik falan yaşanmaz.
Babanızı da er geç ararlar bir şekilde bence. İçlerinde tutamazlar. Umarım gerekli cevabı verecek biridir babaniz.

Sabah, eş evde yokken olan tartışmada kayinpeder konu sahibinin sesini kaydetmiş. 🤦‍♀️
Ben kaynanaya yüklendim de kayinpeder de az değilmiş ya. Gerçekten bu nasıl bir terbiyesizlik? Nasıl bir fesatlık? Sanırsın düşman var karşılarında. Yaptıkları şeyin suç olmasına değinmiyorum bile. Amaç nedir yani? Iyy ne biçim aile bunlar be. Kendileri ne ki bunlardan olan ne olsun?

Bir de benim gecen hafta enfeksiyinim vardi idar da bakteri cikmisti,kalabaligiz gorumcemlerde burdalardi iki cocukla,gunluk yikanmasi lazim,sanki kendileri gormuyor mu.

Babam kalp hastasi,pazartesi bir islem gecirecek ,eger ararsiniz buyuk olay cikaririm dedim,arar mi bilmiyorum amlea aramadi.Yarin gidecekler galiba.
Insallah giderler. Onlar sizdeyken dogum yaparsaniz burnunuzdan getirirler

Esiniz babasının aldığı ses kaydına, sizi babanıza şikayet etmek istemesine ne diyor?
Bunlar ciddi anlamda terbiyesizlik, karımın ses kaydını alamaz, kimseye de şikayet edemezsin diyemedi mi babasına?
Hayir demedi,ben o asamada sinirlenip ne hakla benim ses kaydimi alirsiniz,yaotiginiz ayiptir gunahtir,hic mi utanmadiniz gelininizin ses kaydini alirken dedim.Annene dinletecegim diyor.

Bi zahmet gitsinler.

Ben kaynanaya yüklendim de kayinpeder de az değilmiş ya. Gerçekten bu nasıl bir terbiyesizlik? Nasıl bir fesatlık? Sanırsın düşman var karşılarında. Yaptıkları şeyin suç olmasına değinmiyorum bile. Amaç nedir yani? Iyy ne biçim aile bunlar be. Kendileri ne ki bunlardan olan ne olsun?
Bi de kadının babası da hasta yani ameliyata girmişya da girecekmiş. O haldeki adamı arayıp gelin şikayet edecekler. Nasıl insan bunlar??

Hayir demedi,ben o asamada sinirlenip ne hakla benim ses kaydimi alirsiniz,yaotiginiz ayiptir gunahtir,hic mi utanmadiniz gelininizin ses kaydini alirken dedim.Annene dinletecegim diyor.
Ananız da inşallah bir avuç varoşa hizmetçi olasınız diye bu boya getirmemiştir sizi.

Ay rezil. Son zamanlarda gördüğüm en haklı konu sahibi sizsiniz ve Allah gerçekten peygamber sabrı vermiş size. Ar damarı çatlamış bunların.

Hic o acidan dusunmedim her sey beklenir artik bunlardan.
Planlı bir şekilde ses kaydı almışlar. Pek az insanın aklına gelir bu o kadar sinirliyken. Dikkat edin bir şey dönüyor burada. Babanıza dinletecekler, bu evlilik artık olmaz, depremzedeyiz biz kızının tavrına bak diyecekler vs. Babanız da zaten siz hasta ve hamile iken kıyamayacak ve sonuç belli.

Kv klasik biri aslında, başa cikabilir bir kötülük. Asıl sıkıntı adamda.

Püüüü gerçekten kusura bakmayın ama kocanız adamım diye gezinmesin ortalarda. Aileside insan değil.

Planlı bir şekilde ses kaydı almışlar. Pek az insanın aklına gelir bu o kadar sinirliyken. Dikkat edin bir şey dönüyor burada. Babanıza dinletecekler, bu evlilik artık olmaz, depremzedeyiz biz kızının tavrına bak diyecekler vs. Babanız da zaten siz hasta ve hamile iken kıyamayacak ve sonuç belli.

Kv klasik biri aslında, başa cikabilir bir kötülük. Asıl sıkıntı adamda.
Ya bizim bir komşu vardı, abisini kışkırtıp ses kaydı almaya çalışıyordu 🤣 Dava edip tazminat alacak aklınca. Dedim ki abi bak başın belaya girer. Bu şekilde aldığı kayıt zaten bi işe yaramaz. Sen de soruşturma geçirirsin özel hayat ihlalinden. G.tüm g.tüm sildi 🤣

Gitsinler mümkünse, bu insanlarla lohusalik falan yaşanmaz.
Babanızı da er geç ararlar bir şekilde bence. İçlerinde tutamazlar. Umarım gerekli cevabı verecek biridir babaniz.
Babam kizlar konusunda, gelinler konusunda hassastir,asla laf soyletmez.Bazen sakasina ya gelininde soyle deriz agzimizin payini bir guzel verir.inanin babam diye demiyorum ama gelinlerine inanilmaz saygili ve sevecen.Onlar haksiz olsalar bile laf soylemez,soyletmez.Bir kayinpeder olarakta baba olarakta bana soyleneneleri iki tarafli dusundugunde bile hak verir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X