Böyle kaynana görmediniz

Ztn bu olanların sebebi birbirlrine misafir gibi gidip gelmemelerinden. Bence bi bardağı bile kaldırmıcak girip kahvaltı yemek hazrlamıcak nezaketen ağız ucuyla yardıma ihtiyaç var mı annecim dicek ...vs. Uzaktan bi akrabaya gitmiş gibi davrancak . Kaynansının Evine karışırsa ters teper. Yarın birgün sende benm ewimde yapıon karışıon der haklı çıkar.

Kv kendi kasinmis,2 ayda bir gelip 15 gun kalacaksan madem evi sana birakayim demeli konu sahibi. Al temizle,gelirken markete pazara da ugra. Oh calistirsin kadini. Hayatta gelmez tekrar

Ahahahahha aslında onlara mustahak. Yapmak lazım

Ben benim kv taktığını uyguladim,ikimiz basbasayken muhatap olmadım,konuşmadım suratımı salladım ,kocam gelince annecimm annecimoda aynısını yapiyodu çünkü ,
Ama ben şunu bilir söylerim ,sizi sevmeyen bir gören birine en en güzel tepki güler yüzlü olmak umursamamak ,ben seni kaba etime takmıyorum edası takının gittiginizde.. ha evinizde yaptıklarına ilk başta itiraz edecektiniz ona bişey diyemem .. eş tarafsız olmalı oda sizi savunmuor ,ya bu deveyi bu şekilde gudeceksniz yada bu şehirden gideceksiniz malesef

Problem altından kalkabilme gücü varken ezik ve kendine saygı duymayan bir kadın olmayı tercih edenlere böyle kaynana da eş te müstehaktır. Kadının yapmadığı adilik kalmamış, eşinizin adil olma yetisi elden gitmiş, zavallı çocuklarınızı ruh hastası insanla başbaşa bırakacağınız anlar yaratmışsınız, tüm bunlar dışında işiniz gücünüz var ve resti çekememişsiniz gelmiş burda akıl dileniyorsunuz. Şaka mı?

Eşin aslında annesinin nasıl biri olduğunu biliyor ama laf kondurmuyor, senin alttan almanı bekliyor sanırım. Sende eşinle gerginlik çıksın istemiyorsan bu zamana kadar nasıl idare ettiysen öyle yapmalısın. Ha bana göre yanlış en başından.... Yeni evliyken gelip 1 ay kalmasından başlıyor. O zamandan eşyalarını karıştırmasına vs izin vermeyecektin ki yüz bulmasın.

Daha beteri var eşimin annesi. Ama benim çok keskin çizgilerin var, eşim bile o sınırı geçmeye çekinirken bir başkasının geçmesine izin vermeyeceğimi bilir. Aman eşim annesini tutar (ki tuttuğu zaman oldu) aman tatsızlık çıkar diye asla susmadım. Elbet tartıştık kavga ettik ama sınırlarımdan içeri sokmadık. Hayata 1 defa geliyorum, evlendiğim kişinin sırf annesi diye hayatı zindan etme hakkını vermezler ona.

Kavga da çıkarsa çıksın, o kadar kayıt etmişsiniz açıp eşinize gösterin böyle böyle yapan kişiyle yüzgöz olmak istemiyorum içimden gelmiyor soğudum diyin. Burada nasıl anlattıysanız anlatın.

Eş kızar küser tatsızlık çıkar derseniz de durumu kabullenin.

Çünkü olay eşinizde bitiyor...

siz gitmeyin çocukları da göndermeyin ve en başından beri yaşananları yani kv nin edepsizliklerini ses kaydı ve video eşliğinde çocuklarınıza anlatın. hakket ya neden bunca yıl katlandınız kocanız bulunmaz hint kumaşı mı?

bir de şunu merak ettim neden evlendiğiniz ilk zamanlarda bir ay sizde kaldı,nasıl kaldı yani?? aklım almıyor da! ki bence hiçbir zaman kalmasın zaten evi mi yok deli kadın

ben seni kaba etime takmıyorum

Seni kaba etime takmıyorum

Yani üstü kapalı yazacağız diye ölüyoruz bazı şeyleri Ne var sanki böyle kalıplaşmış şeyleri kullansak, ne var banlanmasak, hayat güzel olsa falan

Seni kaba etime takmıyorum. Seni kınıyorum ve sana laflar hazırladım gibi

Ben bu kadını zamanla gördüm tanıdım. Kendime saygı duymasam "mahalle karısı" gibi eteğimi belime dolardım. Kavga etmek yüze çıkmak eşimin gözünde düşmek kolay. Akıl "dilenmiyorum", sizin gibi karşıdakini destursuz yargılayan, etraflıca bilmeden etmeden hakaret boyutunda yorum yapan insanların bilinçaltında veya üstünde yatan sebepler neler merak ediyorum. Ne benim konumumu biliyorsunuz, ne gücümü ne eğitimimi ne de bu hayattaki görmüş geçirmişliğimi. Akıl akıldan üstündür diyerek konu açtım, dilenmek tabiri saygısızca. O zaman her konu açan -siz de açtıysanız siz de- akıl dilenmiş oluyorsunuz öyle mi? Çok aklınız varsa buralarda takılmayın Nasa'da falan master yapın. Ancak kimliğinizi gizleyerek içinizdeki öfkeyi kini mutsuzluğu ona buna sataşarak çıkarırsınız siz. Klavyede muhteşem bir hayatınız vardır ama içeride kimbilir ne eziklikler.. Kişi kendinden bilirmiş işi. Haddinizi bilin, sizin gibi karaktersizlerin lafıyla mı ezik olacağım?

Yiyeceğim banı tatlı niyetine alırım, yanına da kahvemi yaparım.

Değerli yorumları ile destekleyenlere teşekkür ederim. Büyük çoğunluk anladı durumu ve ona göre tavsiyede bulundu, kapasitesi yetmeyen bu gibi kişiler de hakaret ederek kendi mutsuzluklarını yansıttılar bu şekilde.

Valla ben yılbaşından beri konuşmuyorum kapı kapıya olmamıza rağmen çalamaz kapimi.. bayramda da babası evde olursa eşimin gidicem yaninda, onun elini opucem sadece. Beni kızı değil gelini olarak bile görmeyen insanı ben ne göreyim ? Önceden sürekli kapıyı çalardı yerli yersiz rahatsız eder herşeye karışır konuşurdu keşke daha önceden cevabını verseymisim de iki senelik evliligimin sadece yarım senesinden fazlasını rahat yasasaymisim..

bir de şunu merak ettim neden evlendiğiniz ilk zamanlarda bir ay sizde kaldı,nasıl kaldı yani?? aklım almıyor da! ki bence hiçbir zaman kalmasın zaten evi mi yok deli kadın
Eşim yurtdışındaydı beni yalnız bırakmama bahanesi uydurdu. O zamanlar anlamadım. Çok sevgiyle yaklaşıyordu.
Eşim gerçekten iyidir. Boşamam için bir sebebim yok. Evine çok bağlı. Yedirir içirir gezdirir. Gözü dışarda değildir, boş kaldığı her an eve damlar. Maddi anlamda hiç cimriliği yoktur hesap sormaz vs. sadece sinirli bir yapısı var çabuk küser ama hakaret etmez, seviyesini bozduğunu görmedim en fazla küseriz. Çocuklarına da düşkün. Şimdi adamı niye boşayayım ben? Yazdım ya farkında ama ne yapsın anasını atacak değil ya? Ben kadına karşı kendi taktiğimi geliştirme yolu istedim. Kocamın zaten dize gelip geleceği nokta ancak burası.

ben sadece cidden merak etmiştim ve cevabını da verdiniz teşekkürler öncelikle. öneri olarak da şunu diyebilirim çocuklarınıza her şeyi anlatın ve kv yi de kocanızın olmadığı her an ezikleyin bir daha yanınıza yanaşamasın, çocuklarınıza da yaklaştırmayın

Salaga yatmak en guzeli
Ne deseler ay ben anlamam ben bilmem diyeceksin
Yemek bilmem,temizlik bilmem,bulasik camasir hicccc bilmem
Sen yapiver
Hadi bi kosu cay koyuver. Ben kahvemi sade severim ayri yapiver
Malesef baştan mal gibi her marifetimi gösterdim artik 'bilmiyorum'a inanmazlar. Ama burdan genç kızlara tavsiyemdir,hemen kartlarinizi açık oynamayin. Sonu pişmanlık olabilir. Onlar önce sevecen davrandı ama sonraaa. Neyse

İşte budur. Önceki yorumlarında da benzer öneride bulunan arkadaşlar oldu, haklarını yemeyeyim, sağolun.
Dediğim gibi bir sonraki adımım ne olmalı diye akıl danıştım. Tıkandım çünkü. Kadının istediği kavga zaten. Ah bir birşey desem ağlayıp zırlayıp nerelere götürecek olayı. Kamera vs yüzlediğimde de ne olacak kestiremedim. İmada bulununca bile pençelerini çıkardı. O zaman eline koz vermemiş olacağım dediğiniz gibi yaparak.

Zaten iş yapmıyorum ona gidince. O da bana gelince karışmasın diye. Ama benden önce giriyor her işime. Yapma diye açık açık söyledim, şimdi eskisi gibi perde merde giremiyor işe zaten. Bende de desturla oturup kalkıyor.
Dediğinize çok katılıyorum kimse marifetini de dökmesin ortaya. Kullanan çok olur.

sadece o ve siz varken "yaptığın her şeyin farkındayım ve seni cümle aleme rezil ederim ayağını denk al" tadında eziklemeler ile kendinizden uzaklaştırabilirsiniz, önceki kayıtları dinlettiğiniz zaman da kv nin ne kadar şirret olduğu tescillenir. yalan konuştuğunu bilenler de eğer sizi şikayet etmeye çalışırsa ona inanmazlar tabi tüm buları yaparken dikkatli olun o da ses kaydı almasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…