Böyle kaynana görmediniz

Mahalle karısına bağlamak benim tarzım değil. Sizin tarzınız oysa ancak tavsiyesinde bulunursunuz, ben dikkate almam o ayrı.

Dolu bir yazının içinden şunu çekip laf vurdu yapıyorsunuz. Yazımın neresinde size karşı bir aşağılama unsuru var ki siz cevap olarak "Tarzınız bu" diyebiliyorsunuz?
Buyurun size aşağılama,
Sizin tabirinizle zaten mahalle karılığı, çocuklar için, hırsız ve hadsiz bir kadını var gücü ile geri püskürtmek demek, evet ben bu tarz biriyim. Eh sizin tarzınız da bu hırsız uğursuz kadını, tarzınızdan (!) ödün vermemek adına ailenizin içinde tutmak. Mahalle karısı midem, sizin asil mideniz kadar geniş değilse demek.. Bir çöp öğütücü gibi, maşallahınız var,bravo.

Böyle bir kaynanayı hak ediyorsunuz, her pisliğine kadar.

Şu tartışma sonrası sıfır beğeninle (!) dağarcığımızı da geliştirdin giderayak. İlk paylaşımıma dönük yazdığın cevapta osmanlıcayı desturlu (!) :KK70:öyle güzel yerde kullanmıştın ki "demekki bundan anlıyor katun (!) dedim"...Üslubunla geçtiğim (yumuşatılmış osmanlıca)dalgasını çözemedin. Otur 0..:duduk:
Kendi kendini çürütmek bu olsa gerek :KK45:

Mahalle karısına bağlamak benim tarzım değil. Sizin tarzınız oysa ancak tavsiyesinde bulunursunuz, ben dikkate almam o ayrı.
Pardonda mahalle karısı tabiri ne ben burda keyifle kk yı okurken sizin su abuk üslubunuzu görmek zorunda mıyım su saçma yorumlarınızı gozardı et dersin şimdi misafir okuyucular var kk nın prestijini düşürmeyelim dmi ?
Gayet seviyeli aklı basında bi üyeye denecek lafta değil bu
Ama biz boyle durumlarda sunu deriz önce lafa bakarım laf mı diye sonra üyeye bakarım ...

X