Böyle hissetmem normal mi ?

Aldatmak: Ben ne alaka 😂 kim öyle bişi yazmış ki ayrıca aldatmak ne alaka hakkaten 😁 Evet teğmen ayrı uzman ayrı. Teğmen olmak için yüksek lisansın ya da lisansın olmalı ve askerlikte ast üst bariz şekilde vardır. Tabiki de teğmen olmakla uzman olmak aynı şey değil ne münosebo yani 😂 önceki konularında nişanlının ilgisizliğinden önceden alkolik olduğundan bahsetmissin. Demek ki karakter olgularının hakikaten meslekle alakası yokmuş. Ayy emanet kötü kalbim neler söyledi görüyon mu
Dağda herkes eşittir Okul okuyanların çoğu okumayanların arkasından gidiyor intikale … bunu da sırf siz o küçümsemeyi yaptınız diye dile getirdim okul okuyanlara kötü bir izlenim olsun diye değil
Ben hiç bir yerde de alkolik falan demedim haddini bil , bütün konularımı okudun madem doğru okusaydın , siz iyice zıvanadan çıktınız .
Aldatmak konusunu da konuyu oraya getireceğinizi bildiğim için dile getirdim sizin sade temiz sularınız değil bulanık sularınız olduğunuzdan zihin bulanık kalbe de yansıyor .

ama nişanlı ilen 50-60 binlik telefon almak (maaşlı çalışan birisi için, yoksa aylık yüzbinler kazananlar için demiyorum), uzman çavuş olmak, alkolik olmak, borç harç içinde şov peşinde koşmak güven veren hareketler değil :KK43:(

üstünüze emanet gibi duran kalbinizle baş başa kalın…
O kalbi emanet gibiler siz hayatta en ufak şeyden bile mutlu olan insanlara burun bükersiniz laf edersiniz insanların mutluluğundan bile beslenirsiniz.
İnsanları şuraya açtıkları konudan bike burnundan getiriyorsunuz , o kalbinizin ekmeğinizi yiyin hayatınız boyunca .
Vur hançeri kalbime, kalbim kana bulansın…

ama nişanlı ilen 50-60 binlik telefon almak (maaşlı çalışan birisi için, yoksa aylık yüzbinler kazananlar için demiyorum), uzman çavuş olmak, alkolik olmak, borç harç içinde şov peşinde koşmak güven veren hareketler değil :KK43:(
Bu alkolik mevzusu yüzünden. Ahım kalsın bunu diyenlerin üstünde öbür tarafta hak hukuku çözelim . Allah bildiği gibi yapsın lafları başka yerlerinden anlayanları .

Benim konumdan defolup gidin … sizin gibi insanlar yüzünden şurada yasak yemek istemiyorum , Allah sizlere akıl versin ALLAHA bırakıyorum sizin gibileri açmışlar bir profil akşama kadar insanlara pis pis yorumlar . Allah sorsun hesabını .

Dağda herkes eşittir Okul okuyanların çoğu okumayanların arkasından gidiyor intikale … bunu da sırf siz o küçümsemeyi yaptınız diye dile getirdim okul okuyanlara kötü bir izlenim olsun diye değil
Ben hiç bir yerde de alkolik falan demedim haddini bil , bütün konularımı okudun madem doğru okusaydın , siz iyice zıvanadan çıktınız .
Aldatmak konusunu da konuyu oraya getireceğinizi bildiğim için dile getirdim sizin sade temiz sularınız değil bulanık sularınız olduğunuzdan zihin bulanık kalbe de yansıyor .
Of iyice saçmaladın ya 😁 Dağda herkes eşit diye bir şey yoktur kimse kendini kandırmasın. Senin nişanlın uzman diyelim dağa gidince kendi kafasına göre takilamaz. Üstü vardır ve onun emrinde hareket etmek zorundadır. Değil işte değilll 😁 İnsanların emeklerini öyle dağda bayirda herkes eşittir diye köşeye atamazsın. O zaman ameliyathanede de de drlar hemşireler eşittir böyle saçmalık daha duymadım 😂 Ayrıca evet öyle bir konun var. Bana alıntılatma şimdi.
Aldatma konusu da kendi kuruntun. Kalbinden geçen ya da nişanlının ilgisizliğinden aklına damlayan artık bilemedim😁

Sana bir tavsiye uzman olmadığın alanlarda böyle konuşma insanlar arkandan çok güler .

Benim sizleri şikayet etmem lazım insanlarla alay ediyorsunuz ya ?? Bir de utanmadan beni şikayet ediyor ? Neyin kafası bu
Tam olarak alay etmek denemez buna . Senin havalı bulduğun şeylerin toplumda havalı bulunmadığını söylüyoruz . Sen belirli bir mesleği temsil edecek biri de değilsin . Bu misyonu edinmen komik geliyor . Bir egitimin , uzmanlığın da yok sırf mensup bulunmuş biriyle nişanlı olman cahilce istediğini söyleyebileceğij manasına da gelmiyor . Rahatsız eden kısım şu tavır. Sen benim babamın kim olduğunu biliyor musun tavrıyla benzer .

kullanıcı adını görmeden okurken asker nısanlım dıye acılan parantezı gorunce dırekt dedım kesın cılek hajhahsjahsdjakshka tamam bılıyoruz askerle evlenıyosun ınsallah mutlu olursun tabı :KK70:
hedıey olayına gelnce de kendınızı böyle yer altı ettıgınız surece yok gerek yok kullanamam kıyamam dedıkce kıyılan sız olursunuz.

Ya siz birde burada niye sürekli bu konularda varsınız şimdi nickten hatırladım bana da bir şeyde cevap yazmistiniz benim de nişanlım asker falan diye alakasız. Siz kendi yaptığınız işlerle mi övünseniz . Bir telefon hediyesine bu kadar ezilmeniz doğru degilc
ajhahjahaha hatırladın mı o yorumu

Herkese merhaba arkadaşlar bugün doğum günüm ve nişanlım bana hediye olarak telefon almış ve fiyatı yüksek bir telefon bende kendisine teşekkür ettim lakin evliliğe giden yolda ikimiz de çalışıp para biriktiriyoruz buna hiç gerek yoktu birikimiz yapmamız daha önemli bunu ben kullanamam dedim bizim için şimdilik en önemli şey ikimizin geleceği dedim , bir de kendisi askeri personel ( bunu üstünlük veya bir asker nişanlısı olduğum için değil parayı çok zor şartlarda kazandığı için dile getiriyorum ) sonra yanlış anlayıp farklı yerlere çeken insanlar olabiliyor .
Her neyse kendisi kabul etmedi benim hediyem bu tabi ki kullanacaksın seni beni yok artık yakında evleneceğiz dedi …
Ben neden bilmiyorum ama bu telefonu kullanasım gelmiyor utanıyorum kendim de çalıştığım için garip geliyor
Ya da o zor şartlarda kazandığı için alıp kullanmak içime sinmiyor bilemiyorum neden böyle hissediyorum 🥹
Böyle pahalı hediyeler alıpta ben gibi “kullanamam “ hissine kapılan oldu mu? Bu his normal mi?
Teşekkürler ☺️
al kullan ne tatava yaptın ya

ajhahjahaha hatırladın mı o yorumu
Hatırladı hatırladı defol git diyorum hala daha şunu hatırladın mı bunu hatırladın mı profiliniz gizli fotoğrafınız belli olmayınca yüzsüzlük boyum kadar 😁 sizler ne anlayışsız insansınız ya senin mesajınla o sadece amacı dalga geçmek olanlara da yazıyorum bunları , hala istenmediğiniz yerde gülüp eğlenme peşindesiniz ne olsun istiyorsunuz ? Tonlarca hakaret mi edeyim ? Sizin gibi mi konuşayım ? İnsanlıkla gidin diyorum yok defolun diyorum yok ? Sabaha kadar gülüp eğlenin bu konu da , laftan anlamaz insanlar ya.

Hatırladı hatırladı defol git diyorum hala daha şunu hatırladın mı bunu hatırladın mı profiliniz gizli fotoğrafınız belli olmayınca yüzsüzlük boyum kadar 😁 sizler ne anlayışsız insansınız ya senin mesajınla o sadece amacı dalga geçmek olanlara da yazıyorum bunları , hala istenmediğiniz yerde gülüp eğlenme peşindesiniz ne olsun istiyorsunuz ? Tonlarca hakaret mi edeyim ? Sizin gibi mi konuşayım ? İnsanlıkla gidin diyorum yok defolun diyorum yok ? Sabaha kadar gülüp eğlenin bu konu da , laftan anlamaz insanlar ya.
Konuyu kapattirabilirsin

Bu alkolik mevzusu yüzünden. Ahım kalsın bunu diyenlerin üstünde öbür tarafta hak hukuku çözelim . Allah bildiği gibi yapsın lafları başka yerlerinden anlayanları .
Konuya gelecek olursak benim nişanlım bundan 2-3 sene önce alkol içiyormuş benim kriterlerime ters bir durum ama içen içer karışmam evleneceğim insanda olsun istemem her neyse zaten 3 senedir kullanmıyor , nişanlımın abisi de 1 yıldır içmiyordu 3 gün önce gece hikaye paylaşmış alkollü bir ortamda yeniden başlamış onun hayatı elbette ki kendi tercihleri , içimde yersiz bir durum oluştu nişanlım yeniden alışır mı ?
Aynen kanka Allah sorsun hesabını. Ayrıca alkolik demedim(önceden alkolik nişanlın dedim) . Okumayı öğrenirsen o zaman yorum yaparsın. 😂 neyin hesabı sorulacak simdi😁

X