Böyle bir erkeğin amacı ne?

Engeli kaldırması niye peki ve de eğer kız öyle bir şey yakaladıysa numaranı da silip her yerden engellemesi gerekmez mi
Nereden kaldırdı engeli?
Numaranı neden silsin erkek olarak kaydemiştir. Kız da telefonunu eline alıp bakamamıştır ki farketsin ama instagram takip ettiklerinden şüphelenip anlamıştır o yüzden instadan engellemiş.

Akli sira kizi seninle kiskandiracak. Sevgisiyim diyebilecegin icin mi seni engelledi? Kalbin hep boyle saf ve temiz kalsin diyecegim ama seni cok uzerler.

Bir de üyeye dediği şeyi demiştir ona da.

Her türlü yalanı söyler inanma diye

Valla bu saflıkla 25 yaşına tek parça halinde iyi gelmiş konu sahibi

Adamın duymanızı istemediği şeyler var ki panik yaptı. Ne olabilir bu şeyler. Arayacak olan karısı ya da sevgilisi. Anlayamayacak ne var bunda?

İnstagramdan engelledi ordan kaldırdı . Erkek diye kaydetse de wpta çıkıyor profil. Böyle bir şeyi yakalayan kadın her şeyine bakar

İnstagramdan engelledi ordan kaldırdı . Erkek diye kaydetse de wpta çıkıyor profil. Böyle bir şeyi yakalayan kadın her şeyine bakar
Belki uzaktalar şu an telefonuna bakamıyor adamın ama instada takip ettiklerine bakabilir. Siz adama inandıysanız niye gelip bize onun masumluğunun mücadelesini veriyorsunuz. Sizi sevgilisi olarak tanıtmakta bir sakınca görmüyorsa niye engellesin sizi. O kişiyi engellemesi gerekir.

Konuya bak bu erkegin amaci ne diyo hala

Bana da böyle bi malın dibi düşmüştü konu sahibi gibi neden engelledin yazmadan ( ki ölsem yazmam engelleyen/ açan birine) love bombing e boğarken beni eski sevgilim takıntılı yazarsa inanma demişti bozup atmıştım hemen.

Sevgilisi varken araya beni almaya çalışıyordu aklınca.

Konu sahibinin yaşı inşallah 18 den küçüktür 25 için bu idrak seviyesi zor.

Savunma yapmıyorum ki. Bu kadar iyi biri gibiyken nasıl kötü olduğunu anlamaya çalışıyorum. İnstagramda takip ettikleri vardı benimle konuşmaya başladığında birilerine takip atıyordu hala sonra çıkardı hepsini

Hepsi iyi gibi gözüküyor hepsiii.
Seni de aradan çıkarmış işte ya yakalandı sevgilisine ya da tekrar barıştı.

diş ipiyle aradan çıkarılmış bir mısır parçası gibi yokedilmişsin.
O herif evli muhtemelen karısı uyanmış, günaydın
Evet doğrudur olabilir . Ama şunu algılayamıyorum cidden biz bir ara bunun muhabbeti geçti evli olup aldatanlar falan var diye konuştuk bizim iş yerinde bile çok var ne şerefsizler neler neler karısı çocuğu halde or….pu çocukluğu yapan çok kişiler var falan diye muhabbet dönmüştü. Böyle şeyler diyen kişin bunu yapmış olabileceği zoruma gidiyor sadece

Ne eski sevgilisi sen de bunu cidden soruyormusun? Adam ikinizi aynı anda idare etmiş yakalanmış? Ya da evli engele asla ve asla görüşme .Emin ol yakalanınca ona da senin için eski sevgili demiştir engeliyorum söz bir daha konuşmayacağım demiştir. Eşiyse zaten kıvırmak için her boku yaşanı karısına söylüyordur. Hara senin saplantılı olduğunu falan ona musallat olduğunu karısına ona ulaşmasın diye oyalamaya çalıştığını o yüzden seninle görüştüğünü anlatmıştır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…