Böyle bir erkeğin amacı ne?

mynameisss

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2024
16
2
25
1 aydır aynı şehirde olduğum görüştüğüm bir erkek vardı. Sürekli mesajlaşıyoruz her gün sesli konuşmalar görüntülü vs. Haftada 2 falan görüşüyorduk. Konuşmalarına ve hareketlerine göre her kadının isteyeceği erkekti cidden. Bir akşam yarım saat önce çok iyi mesajlaştığım adam yarım saat sonra baktım instadan beni engellemiş. Hemen mesaj attım eski sevgilim(6ay önce ayrıldım demişti) seni bulmuş bir yerlerden o her türlü şeyi yapar sana zarar gelsin istemedim benim hakkımda bir şeyler yazarsa haberin olsun dedi aramamı hiçbir türlü açmadı o gece neden açmadın dediğimde utanıyorum bana zaman ver dedi . Ertesi sabah son kez yazdım bana bir açıklama yapman için sadece bugün cevabını bekliyorım bugünden sonra seni her yerden engelleyeceğim diye sonra aradı konuştuk eski sevgilisin her türlü yalanı söyleyebilecek biri olduğunu bana bile saydırabileceğini söyledi eski sevgilin beni nasıl buldu diye sordum ortak arkadaşları varmış . Sizce eski sevgilisinin benim öğrenmemi istemediği kötü şeyler olduğu için ve bunu bana söyleyeceğinden korktuğu için mi yaptı? Farklı şeyler mi dönüyor? (Ben numarasını sildim o silmemiş benimkini ve engeli kaldırmış)

Eski değil yeni sevgilisi,yakalanmış eğer olmazsa geri dönecek sana ondan inanma diyor.

Dönerse de böyle biriyle olursan her şeyi hak etmiş olursun.

Canim ya adam ikinizi birden idare etmis.

Saf olma canım biraz olayları yorumla.

Durduk yere neden eski sevgilisi için seni engellesin.

Hangi erkeğin eski sevgilisi musallat oluyor?

Aldatmış işte yakalanmamak için seni engellemiş.

Kadın seninle yüzleşmek isterse inanma diyor dümdüz ikinizi idare ettim dememek için.

Ona da aynı şeyleri senin için söylemiştir.

Eğer sana mesaj atarsa erkek arkadaşım, sevgilisiyim diyebilirsin dedi

Bana evli gibi geldi yani nedense içime öyle doğdu

Engeli kaldırması niye peki ve de eğer kız öyle bir şey yakaladıysa numaranı da silip her yerden engellemesi gerekmez mi

E neden vazgeçsin ki aldatmaya alışan devam eder bi ortalık sakinleşsin onu inandırsın sana yine dönecek merak etme.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…