Boya takilir misiniz

Başkasının sizin hakkında ne düşündüğü önemli değil ki. Siz mutluysanız millete ne?
Ha ama ben en azından benden bi 8-10 cm uzun olsun ve çok zayıf olmasın isterdim. Sanırım ben biraz kalıplı tiplerden hoşlanıyorum

Benim boyum cok kisa, ayaklarimda ortopedik bir sorun var, topuklu giyemiyorum. Esim bana cok uzun, daha kisa olmasini isterdim ama uzun diye sevdigim insandan vazgececek degilim. Benden kisa olsaydi da yine ayni kisiyle birlikte olurdum. Kiyafetimize yakissin diye canta almiyoruz sonucta.

Ben 1.70im benden kısa olmasın derdim hep. Bence herkes takılıyordur boya sonuçta birini beğenirken boyuna da kilosuna da bakıyoruz. Fiziksel özellikleri ilk baktığımız şeyler oluyor.
Şu da var gönül sevdiyse onun boyu selvi bile gelir.

Sen takılmasaydın bu konuyu açmazdın bence.

Evet takilirim, boydan dolayi reddettiklerim oldu (genel bir etkilenme olmamıştı ama).

Ya sen mutluysan ne boyu bilnem nesi bunu niye insanlara soruyorsun ki. herşey fiziksel mi.sevmişsin o da seviyorsa sorun yok

ben takılırım. gönlümü hoş ettiği gibi gözümü de hoş etmesi lazım

Tek takıldığım konu kilolu bir kadınım ve zayıf bir adam istemediğimdi. Kendi içimde beğenmiyorum. Sevgili olmadan önce takılmanızı anlarım da sevgili olduktan sonra kabul ettiniz artık. Bu her ikiniz için geçerli.

Benim boyum 1.68
Kiloya aşırı takılırım ama boya pek takılmıyorum. 1.73-1.75'den kısa değilse sorun yok.

Bence siz hedeflediginiz kiloya ulaşınca; siz takilacakmissiniz gibi geliyorhadi hayirlisi hakkinizda.

Uzun kız kısa erkek ilişkileri hep güzel gidiyor benim denk geldiğim. Şahsi olarak 167 erkek kısadır ve göze hoş gelmez. Seversem sorun edeceğimi sanmıyorum ama. Göz nelere katlanıyor, huyu güzel olsun yeter ki.
Ama isterim şöyle 185 boyunda kapı gibi bir erkek yanımda

Benden kısa olmasın yeter. Benim de boyum 171. Kısa boylu kızların özellikle uzun boylu erkek sevdasını okumuştum ama bir yerde. Tamamen psikolojik. Evlilikte çok daha önemli dinamikler var

Benden kısa olmasını istemezdim onun dışında uzun erkek sevdam yok öyle

Ay yorumlar şaşırttı genelde burda şekilcilikten uzak, daha mantığa dayalı yorumlar gelir ki 1,60 boyuma ben de takılırım geçen aylarda hemen hemen aynı boylarda bi adamla tanıştırdılar, ya diyorum gerek yok olmaz yani. O kadar linç yedim ki yakın çevrem kadınlarda şekilciyim diyw
Ama takılmamayı dilerdim tbi bi yandan da, senin fikrin, hislerin önemli. Çok değişken cevaplar olacaktır

Önemli olan sizsiniz bence gerisi Fasa fiso yani ben takılırım desem ne değişecek ki

İki kişiyi ilgilendirir bence ..başkaları farklı düşünebilir. Önemli olan sizin düşündükleriniz.

Sevgi saygı sadakat olduktan sonra bunların ne önemi var ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…