Boya takilir misiniz

lauraaaaqq

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2024
31
5
28
Merhaba merak ben bunu sorun yapan biri değilim ama size de sormak istiyorum. Ben geçen yıl eylülde tüp mide ameliyatı oldum 160 kiloydum şuan 110 kiloyum ve boyum 171
Sevgilimin ise boyu 1.67 ve kilosu 65
Ne o benim kiloma takılıyor ne de ben onun boyuna siz buna takılır misiniz?

Hepimiz ilk önce fizik veya çekim olarak bakıyoruz yalan yok. Sonra tanıdıkça karaktere göre netleşiyor. Ben, uzun boyu severim ve benim boyum kısa olmadığı halde eşimin boyu uzun ve kısa kalıyorum ona göre

Bu benim şahsi fikrim ama ilk tercih kısa boylu tercih etmezdim. Ne bileyim erkek, benden daha görkemli olmalı.

Kendi boyu kısa diye belki sizin kilonuzu takmıyor ama kendisi uzun olsa yine aynı fikirde olur muydu?

Kilo sağlıksız bir beden ve zayıflıyormuşsunuz, ne güzel. Bu konunun cevabı siz de aslında. Sizin kilo gidince, siz onu beğenecek misiniz?

Ben takılırım. Boy önemli benim için. Günlük hayatta topuklu giyen biriyim kısa olunca hoş bi görüntü olmuyor. Ama siz mutluysanız kimseye bişi demek düşmez, mutluluklar.

Takılırım.
Erkeğin boy olarak en az 10 cm uzun olması gerekir diye düşünüyorum.

Merhaba gecmıs olsun
Tup mide amelıyatıyla kilo verimi devam edecek mi yoksa buraya kadar mı?
Devamını nasıl vereceksiniz

Ben takılıyorum valla.boyu boyuma severim.fazla uzun da sevmem fazla kısa da.benden biraz uzun olacak.bana çirkin ve kısa gelen biriyle olamam.sevince gözün görmüyormuş falan katılmıyorum.sevgi zaten bütün bileşenlerin beğenilmesi sonucu ortaya çıkıyor.hem maddi hem manevi bir paket program yani.severim de öyle hayran olarak tüm kalbimle sevemem.birşeyler eksik kalır.o da gitsin mini mini bir hanım bulsun.herkes kendi dengine.ki konusunu açtığınızda göre sizde de birşyler eksik kalmış.

Son düzenleme:
Ne alaka kompleks sizinki tamamen

Ne alaka kompleksle kendi düşüncem benim bu. Seninki farklıdır. Bi çok kişi dış görünüşe takılır önce bakarsın sonra tanırsın çoğu kişi böyledir. Siz kompleks diyorsunuz sanırım insanın kendi düşüncelerine lütfen saygı duyun bence.

Söyleyeceklerim çok da hoşunuza gitmeyecektir muhtemelen ama genelde doğru çıkar. Karşınızdaki insanı gerçekten ve gönülden seviyor olsaydınız şu an bu platformda bu soruyu sormadınız. Bence siz de bunu sorun yapıyorsunuz ve bunun için onay bekliyorsunuz. Hayatı başkalarına göre yaşayacaksınız karşınızdaki insana haksızlık etmeyin, siz kilo verip fit bir vücuda sahip olabilirsiniz ama karşınızdaki insanın uzama şansı yok. Belki de su an ben kiloluyum o da kısa mantığına ilerliyorsunuz ama fit bir vücut ortaya çıktığında karşınızdaki insanı beğenmeyeceksiniz. Eğer bu kafadan çıkmazsanız bu işin sonu daha da kötüye gider ve hakkına girersiniz. Ya kabullenin ya da yolları ayırın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…