Boya takilir misiniz

Merhaba merak ben bunu sorun yapan biri değilim ama size de sormak istiyorum. Ben geçen yıl eylülde tüp mide ameliyatı oldum 160 kiloydum şuan 110 kiloyum ve boyum 171
Sevgilimin ise boyu 1.67 ve kilosu 65
Ne o benim kiloma takılıyor ne de ben onun boyuna siz buna takılır misiniz?
Sen takilmiyorsan kime ne ? Zayıfladıkça adamı begenmemeye başladın sanki ?

Takılmam ama zamanında benden kısa bir erkekle karşılıklı hoşlanma olmasına rağmen olmamıştı o kişi istememişti kompleks yapıp. Siz mutluysanız gerisinin hiç önemi yok bana göre

Merhaba merak ben bunu sorun yapan biri değilim ama size de sormak istiyorum. Ben geçen yıl eylülde tüp mide ameliyatı oldum 160 kiloydum şuan 110 kiloyum ve boyum 171
Sevgilimin ise boyu 1.67 ve kilosu 65
Ne o benim kiloma takılıyor ne de ben onun boyuna siz buna takılır misiniz?
41 yasındayım ılk kez 63 kılo oldum

ama 8 sene once 115

yanı ben de tup mıde amelıyatlıyım hep 56-57 kılo oldum ama ınan sımdı kendımı obez gıbı hıssedıyorum zayıflık fıt goruntu demek her zaman her yasta

o yuzden once kendın ıcın kılo ver bence, ayrıca erkekler cıdden dıs goruntuye bakar her erkek

kaldı kı bız de oyleyız esımın sacı ve fızıgı bıle onemlı oluyor guzel gıyınınce gozumuze daha guzel gorunuyor

yas kac bılmıyorum ama kendının farkına varmak da karsıdakınden ne bekledıgın de zamanla oturuyor ben 33 lere kadar farkında degıldım ustelık evlıydım o zaman baskası ıle.

ıs gorusmesınde bıle fızıkı goruntu onemlı oluyor ınan

ayrıca kendımden asırı uzun da ıstemem kısa da ıstemem.

kılo da oranlı olmalı

kısacası yakısmalı ınsanlar bence bırbırıne, dısardan alınan yorumlar guzel oluyor senelerce olumsuz yorumlar aldım ama sımdı almıyorum hatta esımden daha guzel daha genc gorunuyor olmak benı daha mutlu edıyor.

X