Boy uzatmak

Benimde aynı sorunum var canım uzamax aldım ama düzenli kullanamadım akşamları süte karıştırıp içiyordum bunun yanında balık yağıda kullandım ve arada birde zıpladım ayda iki cm uzadım uzamax bittikten birkaç gün sonrada bir cm daha uzadım ikincisini almayı düşünüyorum tavsiye ederim

ben cemen tozunun faydasi var diye duymustum, bi sene duzenli kullanildiginda 10 cm e kadar uzama yapiyormus..

her sabah ve aksam su veya sutle bi cay kasigi cemen tozunu yutuyosunuz... ama kokusu ve tadi igrenc onu soyleyeyim

benim boyum 150 idi 12 yaşında 55 kiloydum 13 yaşında havuzdan denizden çıkmadım 45 kilo ve 160 boyum oldu.şimdi 1.68 boy kilo 54 .yıllar geçti anca 8 santim uzadım 13 yaşımdan bu yana.sütü pek sevmezdim ama sabahları okula giderken anam başımda dikiilirdi mecbur içerdim.yani yüzmek hep zayıflatır hemde boy uzatır.yüzme imkanı olan hemen koşsun

kesinlikle katılıorum ve sigara içmemelerinide öneriyorum. en azından 20 yaşına kadar spor ve sağloklı beslenme çok etkili

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…