Boy uzatmak

doktor daha peki bi uzama olamayacağini söyledi ama :KK43: yüzme için imkanım yok şu an canm basket de öyle.fitnes da :KK43:

Doktor öyle söylemiş ama yinede sporla birazda zayıf kilo ile daha uzun gözükebilirsin. Hem boyun kaç merak ettim şimdi? birde İzmirde öğrenciyim demişsin, eğerki bir üniversite ortamında isen canım okulun spor akademi bölümünde felan spor yaman için bir imkan yokmu acaba?

inşallah faydasını görürsün canm kaç yaşındasın.pilatesin hangi hareketlerini yapıyosun.link verebilirmisin biz de yapalm

vala cnm ebru şallıyla yapıyorz mis gibi guclubacismile

hani pilates bi nevi düz duruşu sağlıyo ya o bakımdan 3-4 cm uzama mümkn..

sütü devamlı içemedim unuttum :gitme:

ama kızlar inanın derim.. Burat Kut pilatesle 40 yaşnda 4 cm uzamış yanii daha ne bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

pilates omurlarin arasini açiomus dik durus sagliomus ondan uzama oluomus die duydum bende. Bence en onemlisi spor çunku ben çocuklugumda ve gelisim donemimde her sabah sut içerdim duzenli olarak bi13-14 yasima kadar surekli her sabah soguk sut içtim ve boyum hala kisa gorenler 1.70 falan saniyor ama doktor da hep 1.62 çikio disarda 1.65 bende boyum uzasin istiyorum

sütün çok ta bir etkisi yok süt sadece kalsiyum verip kemikleri güçlendiriyor haftada 10 kilo süt içerim ben yoğurt peynir affetmem ama boyun 160 17 yaşındayım sadece kemiklerim çok güçlü ve dişlerim aynı şekilde boyun uzattığına değil kemiklerin güçlendirdiğine inanıyorum ilerde kemik erimesini de önlüyor önemli bir besin kaynağı ama boy uzatmazzzz. genetiktir boy uzaması ve sporla alakalı. gerçi yüzücü arkadasım var o da çok kısa boylu ama napalım . bende isterim uzamak şöyle bi 5 10 cm ama naasıııılll :))

ben bugün balık yağı hapı aldım (balya) inşallah uzarım :KK43:
17 yaşındayım ,boyum 1.58
senağlama balık yağı uzatıyor mu nolur bilen biri söylesin

ben bugün balık yağı hapı aldım (balya) inşallah uzarım :KK43:
17 yaşındayım ,boyum 1.58
senağlama balık yağı uzatıyor mu nolur bilen biri söylesin

kardeşime almıştık boyu uzasın diye uzadı epeyce bizde de işe yarar mı bilemiyorum ben de kullanmak istiyorum ama kilo aldırırmı bilemiyorum çünkü benim kardeşim çok zayıf ve kısaydı şuan 15 yaşında kilo aldı ve boyu uzadı toparlandı

kardeşime almıştık boyu uzasın diye uzadı epeyce bizde de işe yarar mı bilemiyorum ben de kullanmak istiyorum ama kilo aldırırmı bilemiyorum çünkü benim kardeşim çok zayıf ve kısaydı şuan 15 yaşında kilo aldı ve boyu uzadı toparlandı

bn zaten kiloluyum ama şu anda diyet yapıyorum..
dikkat edersem almam inşallah
ne kadar zamanda uzadı acaba ?
teşekkür ederim a.s.

bn zaten kiloluyum ama şu anda diyet yapıyorum..
dikkat edersem almam inşallah
ne kadar zamanda uzadı acaba ?
teşekkür ederim a.s.

2 yılda 20 cm falan uzadı zaten ergenlik döneminde ama uzaması çok yavaştı hızlandı bu yıl içinde de 10 15 cm arası uzadı toplamda 20 civarı uzadı tabi doktor kontrolünde uzadı. ve eğer uzamak istiyorsan git film çektir eklemlerin kapanmamışsa ancak uzayabilirsin eğer kapanmışsa çok bir şansın yok spor salonları programları var uzamak için 1 2 yıl uzun vadeli yanlız işe yarıyor en az 3 4 cm uzarsın en fazla 10 civarı 2 3 yıl spor yaparsan o programlar dahilinde.

pilates omurlarin arasini açiomus dik durus sagliomus ondan uzama oluomus die duydum bende. Bence en onemlisi spor çunku ben çocuklugumda ve gelisim donemimde her sabah sut içerdim duzenli olarak bi13-14 yasima kadar surekli her sabah soguk sut içtim ve boyum hala kisa gorenler 1.70 falan saniyor ama doktor da hep 1.62 çikio disarda 1.65 bende boyum uzasin istiyorum

ya evet ben de onu anlamıyorum.uzun gördğümüz biçok kişi doktorda ölçüldüğünde 160larda çıkıyor.ben hiç doktora gidip boyumu ölçmedim çok düşük çıkar diye.hatta bu bile psikolojimi bozdu..

vala cnm ebru şallıyla yapıyorz mis gibi guclubacismile

hani pilates bi nevi düz duruşu sağlıyo ya o bakımdan 3-4 cm uzama mümkn..

sütü devamlı içemedim unuttum :gitme:

ama kızlar inanın derim.. Burat Kut pilatesle 40 yaşnda 4 cm uzamış yanii daha ne bilmiyorumkismileaklinialirimsmile

şu sınavlar bi geçsin ben de başlayacağım artıkboshayallersmile

ya evet ben de onu anlamıyorum.uzun gördğümüz biçok kişi doktorda ölçüldüğünde 160larda çıkıyor.ben hiç doktora gidip boyumu ölçmedim çok düşük çıkar diye.hatta bu bile psikolojimi bozdu..

dimi canim yaaa ben arkadaslarima falan soyledigimde herkes yok artik canim senin boyun o kadar kisa degildir diyor hatta abimin boyu 1.80 eger bende 1.61 falansam boyumun onun yaninda çok kisa kalmasi lazim ama kalmiyor. hatta abim ilk duydugunda da sasirmisti ve hatta boyu 1.60 olanlarda hiçte kisa durmuomus falan dedi. Bence boyun sporlada alakasi çok antalyaya donunce pilatese baslicam bende 21 yasindayim ama belki uzar boyum birde ben egik duruyorum ondanda oldugumdan kisa gosteriyorum. hem boyum biraz daha uzarsa ajanstada daha iyi isler alirim :)))

dimi canim yaaa ben arkadaslarima falan soyledigimde herkes yok artik canim senin boyun o kadar kisa degildir diyor hatta abimin boyu 1.80 eger bende 1.61 falansam boyumun onun yaninda çok kisa kalmasi lazim ama kalmiyor. hatta abim ilk duydugunda da sasirmisti ve hatta boyu 1.60 olanlarda hiçte kisa durmuomus falan dedi. Bence boyun sporlada alakasi çok antalyaya donunce pilatese baslicam bende 21 yasindayim ama belki uzar boyum birde ben egik duruyorum ondanda oldugumdan kisa gosteriyorum. hem boyum biraz daha uzarsa ajanstada daha iyi isler alirim :)))

oooo sen ajans düşündüğüne göre baya uzun görünenlerdensin canm bnm omuzlarım düşük uzasam bile kısa görünürüm çocuk omzu gibi resmen :çok üzgünüm:

isin tuhafi ajansa ilk gittigimde boyumu 1.67 çikarmislardi ama doktorda oyle çikinca keske boyum biraz daha uzun olsa yaaa :S ajans dediysem mankenlik yapmiyorum:KK70: hostesim sadece :))

bence süt bi işe yaramıo ben çocukluğumda o kadar çok içerdimki ergenliğe kadar hergün sonrada bıraktım ama sürekli peynir yoğurt yiyorum ama faydası olmuo işte :S boy uzatmak için

X