Göz Makyajı bourjois mascara ???

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Akitra

kelebekk εїз
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2009
5.522
7
bu rimeli kullananların görüşleerini merak ediyorum :1rolleyes:
kripikleri istenilen sekilde kaldırabiliormu yoksa at çöpemiii sengözlerimebaksanab

bir rimelden istenecek tüm özelliğe sahip ben çok memnunum kullanıyorum cok yoğun kırpıklerı hem kıvırıyor hem dolgunlaştırıyor hem up uzun yapıyor bence çok ıyı bır urun tavsıye ederım pişman olmazsınız bırde innova nın grii kutuda olanı var o da aynı etkılere sahıp innova 18 tl bourjois 30 ama ıkı urundende cok memnunum bu zamana kadar en pahallı rımellerı kullandım fakat bu ıkısı favorim tavsiye edilir

çok çok güzel bir rimel hem dolgunlşatırıyor hem kıvırıyor ama kiprikten çok zor çıkıyor diye ikinci kere lmadım diorshow balackout aldım hiç memnun kalmadım

diorshowu begenenler cok bu forumda
demekki herkesin kiripk yapısı farklı ondan dolayı CADIARZU

ben beğenmedim diorshowu bu rimel ondan çok çok daha güzel ama çok zor çıkyor diye kipriklerime zarar vermesinden korkuyorum

ben kullanıyorum ve çook memnunum...aman aman kirpiklerim yoktur ve bu rimel daha uzun gösteriyor kirpiklerimi. gözlerimin rimelli ve rimelsiz halleri arasında epey fark oluyor :)

bourjoisi ben tanittim bu siteye benim sayemde herkes bourjois aldi tatlim
al kullan cok memnun kalacaksin
ben 2 senedir kullaniyorum : )

bourjoisin başka bir rimeli var çift taraflı.o bunun 10 katı daha uzun ve dolgun yapıyor:)

Ben aldim ama hic memnun kalmadim kupkuru ya suremedim atim birkoseye ben bourjois liner efect kulaniyodum birde oburunu kulanim dedimamaberbat yine eskisi bourjois liner kulaniyorum vazgecemem

ya benim kirpiklerim uzun ama aşırı düz bir sürü rimel denedim ama hiçbiri istediğim gibi kıvrık yapmadı kirpiklerimi.kirpik kıvırma aletiyle kıvırmayı da beceremiyorum önerebiliceğiniz bir rimel varmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…