Botox yaptiranlar

Arkadaşlar çok zayıf olduğumdan yanak yok bende . Dolayısı ile burnum ve çenem çok çıkık çirkin görünüyor. Ben de yanaklarıma botox yaptırmayı düşünüyordum . Yazılanları okuyunca korktum vazgeçtim . Ne yapayım yağ dolgusu mu ?

canım,ablam yanlış doktor eline düştü..dört ay gibi kısa bir sürede yüzüne dört kere botoks uyguladı doktor ve o zamanlar ablam da herkesten gizlediği ve bu konuda bilgi sahibi olmadığı için doktor ne diyorsa onu dinledi..gözlerinin bakışları ve ifadesi değişti korkunç bir surat oldu ve daha da korkuncu yüzün sarkmasın ilerde ben şimdi çenene botoks yapayım demiş doktor ve çenesinin altına iğneler sokmuş yüzü yamuldu cilt gevşedi sarktı yassıldı yanaklar çöktü ve geçer diye bekledi tam dokuz ay oldu yüzü eskisinden çok yaşlı görünüyo ve botoks yaptırdığı da ortaya çıktı..gece gündüz doktora ah ediyo aynalara baktıkça ağlıyormuş telofonda söyledi sabah...en çok ağrına giden doktoru size öyle geliyo demiş çok çenebaz çok ukala davranmış ablam ben böyle miydim diyip botokstan önceki ve sonraki resimlerini yollayınca da engelllemiş telofonundan ablamı..ablam eski yüzüme dönmek için neler vermezdim diyo belki biraz çizgi de olsa yüzü normaldi hiç değilse ve çok genç bir tipi vardı ..yüzü sarktı resmen ama adam çok doz uygulamış ve sık aralıklarla göz çevresine...çenesine bir kez uyguladı ama yüzü yamuldu yüzü aşağı çekiyor sürekli hem de asimetri var..ve düzelmedi aylar geçince etkisi geçti ama yüz gevşedi ve yaşlandı eskiden olmayan çizgiler çıktı çene ağız çevresinde..ama bu dediklerim yüze yaptığı botoksla oldu...göz çevresine sık ve yüksek doz yaptırmazsan birşey olmaz..adam ablamın göz çevresine ve alnına dediğim gibi dört ay da ek dozla birlikte dört kere botoks yapmış ve yüzü tamamen değişti...bir iki çizgi olsun ama yeter ki normal olsun yüz..sen iyi bir doktora gidersen ve yanlızca göz çevresine yaptırırsan birşey olmaz sanırım..botoksun yüze dağılmaması için de dik pozisyonda yapmalı doktor iğneyi ve akşam yatana kadar yüzünü eğmeyecekmişsin ..bir de yüksek doz olursa yüz şişiyor..ben ailemde birebir bu olaya şahit oldum ve sekiz aydır araştırıyoruz herşeyi öğrendik ama geç oldu..keşke ablam izmirde internetteki sayfa sayfa ilanlara kanıp araştırmadan gitmeseydi diyoruz..parayı değil önce hastasını düşünen doktor siz yapın deseniz bile bazı şeyleri yapmayan doktordur...kaldı ki ablam sadece göz çevresine botoks istemiş yüzüne botoks asla düşünmüyor ve korkuyormuş doktor pimpiriklisiniz diyip durmuş ve yüzüne botoks yapalım burnunuzun kenarında çizgi var çenenizin altına da yapayım yaşlanınca hiç sarkmasın demiş...ablam da sonunda razı olmuş.. ablamın gözlerine uygulanan botoksu da çok sık aralıklarla yaptığı için gözlerinin ifadesi çok bozuldu..dediğim gibi iyi bir doktora gitmelisin ve doktor sana başına gelebilecekleri uzun uzun anlatmalı...avrupada doktorlar çok net bilgi veriyorlarmış riskler konusunda...oysa bu doktor ablama başına gelebileceklerden asla bahsetmemiş...umarım iyi bir doktora düşersin..ben şimdilik botokstan vazgeçtim ama yine de önümüzdeki yıl çok güvendiğim bir doktor bulduğumda yaptıracağım yüzüm ince uzun ve burun kenarında çizğiler var henüz 26 yaşında olmama rağmen..inşallah senin herşey yolunda gider...

merhaba benmde 5 ay oldu ve ilkkez yaptrdm gözaltlrm şişti ödem gbi biraz hafifledi ama daha tam gecmedi botoksn etkisi devam edyr geciyormu bu torbalanma

Ben bir kez yaptırdım. Dr um sadece göz kenarı, alın ve kaşarası için Botox öneriyor. Yüzün diğer bölgeleri için uygun bulmuyor. Etkisi hemen hemen 4,5 ay sürdü. Mimik kaybım veya doğal yüz ifademde bir değişim olmadı. Gülerken oluşan kazayaklarım vardı, onlardan kurtuldum bu süre içinde :KK66: işlemden Sonra herhangi bir şişlik veya iz olmadı. Etkisi geçtiğinde de Botox öncesi halime döndüm. Yani 5 ay önce kaldığınız yerden devam ediyorsunuz. Ekstra bir kırışıklık olmadı. Gelecek ay tekrar yaptıracağım. Tek tavsiyem çok iyi araştırıp yaptırmak gerektiği :KK66: Dr um " iyi Botox farkedilmiyor, sadece bir aydınlık geliyor yüze, etraftakiler sen de Bi güzellik var ama ne?!? Diyecekler" demişti. Dediği gibi de oldu. " sen ne güzel makyaj yapmışsın bugün!!", " Kaş'larını kim aldı?" ," pırıl pırılsın maşallah " ... Dediler :KK70:
Selam doktorunun adini rica ediyorum. Hala botoks yaptırıyormusun ?

X