Botox yaptiranlar

günaydın canım..ablama o kadar çok iğne yapılmamış alnına..iki üç tane göz kenarlarına iki üç de alnına yapılmış..neden o kadar çok yaptı bilmiyorum ama bir bildiği vardır.Senin doktor iyiymiş ki altı ayda geçer etkisi demiş dedğim gibi ablamınki ikibuçuk ay sonra tekrar botoks yapıyo sen sakın doktorun dediğinden şaşma iyi bi doktor sen istesen de kısa zaman sonra yapmaz..Ablamın yaşı senden büyüktü ama yüzü çok dolgun doğal lbotokslu gibi dudakları da çok güzel ve dolğundu çene altları da çok iyiydi ona doktor ben oraya botoks şimdiden yaparsam hiç sarkmaz 5.000 lira verip ilerde estetik olmaktan kurtulursunuz diyo ama çeneye yapıldığında eskisinden kötü hale gelince devamlı botoksa bağımlı oluyormuşsun daha önce yazdığım gibi bu yüzden çok bilinçli ve hastasını düşünen doktorlar pek önermiyolar yüz altını..Bana gelince 26 yaşındayım ama gülünce gözlerimin kenarı iyi durmuyo gözlerim açık renk tenim de açık zayıfım çok burun kenarımda iki çizgi beni rahatsız ediyo aama ablamın başına gelenlerden ben de cesaret edemedim..okuldan arkadaşım 20 sin de dolgu yaptırmıştı taa o zaman.Yani ben karşıyım aslında ama zaten tereddüt ediyorum ben de...izmir'de çok güvenilir birini bulursam bir iki aya yaptıracağım yüzün çok ince görünüyo ama botoks değil dolgu düşünüyorum sadece..sana da geçmiş olsun..Ben ailem de böyle bir konuyla karşılaştığım ve dokuz aydır üzülen ablam sayesinde bu konuda çok bilgi sahibiyim ve her zaman sana yazarım merak etme :KK9: ben burnumun üstü pul pul oluyo diye devlet hastahanesinde dermataloga gittim mesela ve o botoksu hiç önermedi..ama yaptıran yaptırıyo yüz yamulmadan ve ifade değişmeden merhametli doktorun eline düşünce sorun yok gibi geliyo bana..sevgilerimle
canim ben dra kendim onermistim cene altina yapmak istiyorum diye oysa cenemde zaten lpg ve radyo frekans yapmistim gayet net ve guzel duruyor yinede hafif yanlardaki fazlalik icin istemistim
ama dr bu yasta yapilmaz ileriki yaslarda uygun olur dedi ben kendimi taniyorum israrla yaptirirdim iyiki senin yazdiklarini okudum ve vazgectim
Hatta oyle korktumki komple vazgectim botoxtan
Sonra da deli cesaretiyle yaptirdim iste
sen daha cok gencssin illa da yapmak istiyorsan iyi arastir ona gore git
birde 4 gun egilme yazmissin dun dikkat ettim biraz ama 4 gun boyunca cok uzun illa unutarak egildigim oluyor insallah sorun olmaz
Alin ve goz cevremdeki cizgiler hala ayni duruyor bir degisme yok

yazdıklarımın faydası dokunuyorsa ve bir insanı sonradan üzülücek şeyler yapmaktan kurtarmışsa o kadar mutluyum ki..Alın ve göz çevrende bir değişme olmaz şimdi..iki hafta sonra farkedilirmiş..sakın telaş yapma...biraz eğildiysen de birşey olmazmış..ilk gün eğilmemen daha önemliymiş yüze yayılıyo ve yüz şişiyormuş o zaman..sen ilk gün dikkat ettin bu yüzden korkma:anneadayı:..keşke burayı herkes okusa botoks yaptırmadın önce..doktorların çoğu risk konusunda yeterince bilgi vermiyorlar çünkü..benim ablam aylarca botoksunu gizledi..yüzü yamulunca dudaklar ip gibi olunca gözler anormal bakmaya başlayınca anladık..o da daha önce çok araştırıp okusaydı başına bunlar gelmezdi:KK43:..ben hala araştırıyorum ve hep erteliyorum merak etme..yüzüm ince uzun çenem sivri dolgun görünsün istiyorum ama anormal bir yüzden yine iyidir bu yüzden yüzüm şimdilik doğal..daha gitmeye cesaretim yok :KK48:...senin yüzün güzel olucak bence..iki hafta sonra falan...ama dediklerimi unutma sakın iki üç ay sonra bir daha yaptırma...botoksun en güzel 1 ay sonra belli olucak ve oturacakmış bir arkadaşım daha anlattı botokslu olduğunu onda da böyle olmuş..bir ay sonra yüzüme bayıldım diyor..telaşlanma..haa bu arada seni kontrol randevusu için çağırdınğında sakın yüksek dozlu ek doz yaptırtma ...işte o dozlar yüzün anlamını değiştiriyo ve bağışıklık kazanmana doğru giden bi yolu başlatıyo..sonra ilerde botoks yaptırsan da etkisi olmuyomuş..ek doz yaparsa da hafif yapmasını söylersin canım

S selna selna sagol canim inan drumdan daha cok sen beni bilgilendirdin
Bu sabah yuzum iyi ama pek degisme yok hafif alin cizgilerim daha silik ama ben farkediyorum yinede
Benim dr beni bir kac gun sonra icin cagirmadi canim
Bitti gitti yani 4 yada 6 ay gider dedi hepsi o kadar
Bazan asilmetri olurmu diye korkuyorum ama sukur ki simdilik yok
Kendi yuzunu anlatmissin in e ve sivri diye
Ben de yuzum incelsin diye lpq yaptiriyorum canim ince yuz cok daha kibar duruyor
Yasinda genc ama cok istiyorsan tecrubeli drlardan birine danis derim dusuk doz da deneyebilirsin
Insallah hersey diledigin gibi olur

Ya ben pisman oldum botox yaptirdigima
Alin ve goz cevrem sanki betonlasmis gibi
Mimiklerim dondu hareket edemiyorum
Sag gozum alt kisimda sanki cukurkasti kaslardan olsa gerek
Kaslarim sanki once daha yukardaydi
Yuzumdeki ifade degisikligini hissediyorum
Umarim etkisi cabuk gecer botoxun
Bir daha yaptirmakmi tevbe!!!

Selam Arkadaşlar,
Ben dün botox ve dolgu yaptırdım.Yüzümde az bir şişlik var ama bakım yaptırmışım gibi.Öne eğilme yok bol su içiliyor.saat
17 de işlem oldu gece 24 kadar 2 litre su ve başını yatma pozisyonu yapma ayakkabı giyerken bile eğilme diye dr.tembih etti 10 gün sonra rutuş ve kontrol var.

yaz geliyor...botoks yaptırmayı düşünenler çoğunluktadır..Bilgi vermek amaçlı yazıyor ve uyarıyorum..Mümkünse ek doz yaptırmayın..mümkünse tabi....alın botoks için ideal ve en az riskli yer..burun kenarında çizgi varsa botoks değil dolgu düşünün..benim de burun kenarımda çizgi var ve benden çok büyük olduğu halde burun kenarındaki çizgi benden daha az olan ablama vicdansızın biri botoks yaptı..defalarca yazdığım gibi..burun kenarı çene çukurunun her iki yanı ve alt çene iki tarafa...hem de doktorun kendisi aklına sokarak yaptı bunu...botoksun etkisi varken yüz yamuldu yaşlandı yaratık gibi oldu...botoksun etkisi geçince de tamamen sarktı alt çene kenarları dudak kenarları ve hatta burun kenarına botoks yapıldğında eskisinden daha da çok çizgi oluştu ve şimdi çok daha yaşlı bir görünümde...Botoks sadece yüzün üst kısmı için idealdir..ama yüzünüz çizgi doluysa 60 yaş üstüyseniz cildiniz baya yaşlanmışsa kaybedicek birşeyiniz yoksa haa o zaman yüzünüzün altına yaptırın derim..ve tekrar tekrar yazdığım gibi ablamın ilk botoksu geçmeden göz ve alın gergin ve taş gibi botokslu iken tam tamına 2 ay 20 gün sonra bir daha botoks yapıldı tamamen doktorun daha iyi olur hiç kırışmazsınız demesi üzerine..sakın ve sakın kısa aralıklarla botoksu tekrarlattırmayın...yüz ifadeniz tamamen kaybolur bakışlarınız garipleşir eski günlerinizi mumla ararsınız...Aman ha aman sağlam karakterli insani yönünü kaybetmemiş vicdanlı ve ahlaklı doktorların eline düşmeye özen gösterin...yazınız ve hayatınız mahvolmasın..

bence doğal olması sizin hakkınızda hayırlısı..doktorunuz adam gibi adammış...doktorluğundan önce insani özellikleri de barındırıyormuş bünyesinde...yoksa sizi yaratığa çevirip aaa siz zaten öyleydiniz diyebilirdi..Bırakın doğal olsun...doktorun da hastası manyağı oluyor..kişilik bozukluğu olabiliyor adamda..mağdur ettiği hastasından üste çıkıp dırdır dır dır çene yapıp bi de azarlayanlar var yamulttukları hastalarını ve bu kişiler bir de öyle bir renkli reklam yapıyorlar ki poz poz resimler can alıcı cümleler falan...ve o kadar da okumuş diploma almışlar bir de......valla çok doluyum yaz yaz bitmiyo:110: ailem ne yaşadı bir bilseniz...10 ay geçip de hala düzelir diye bekleyip de eskisinden kötü hale gelen bir yüzün sahibinin kızkardeşiyim..on ay ağladı ve çok pişman..şükredin sizin pişmanlık duyabilecek bir şey başınıza gelmedi..bırakın doğal kalsın yüzünüz ve kimse anlamasın..tutmuştur o bence..:spor:

Selam Arkadaşlar,
Ben dün botox ve dolgu yaptırdım.Yüzümde az bir şişlik var ama bakım yaptırmışım gibi.Öne eğilme yok bol su içiliyor.saat
17 de işlem oldu gece 24 kadar 2 litre su ve başını yatma pozisyonu yapma ayakkabı giyerken bile eğilme diye dr.tembih etti 10 gün sonra rutuş ve kontrol var.
benim dr beni hic uyarmadi
ben burdaki topiklerden ogrendim egilmemem gerektigini
simdide senden duydum canim bol su icilmesini
ben belkide bunlara dikkat etmedim diye sag goz cevremde haif bir halka ve siskinlik kaldi
artik botoxun etkisi gecince oda gecer insallah

hanimlar konuya vakif degilim ama bi arkadasim almanyadan gelen cihazları kullanarak anti angic yapiyor ve duzeliyor. bana kisilerin yuzlerinin resimleri atmisti. bayag bayag duzelmis. hem de oyle cooooook yuksek meblagda bi cihaz degil. hemde riskli degil. bilgi almak isterseniz ozelden yazin arkadasimin numarasini atayim.
tv film.dizi makyozu yeni isin ehli

hanimlar konuya vakif degilim ama bi arkadasim almanyadan gelen cihazları kullanarak anti angic yapiyor ve duzeliyor. bana kisilerin yuzlerinin resimleri atmisti. bayag bayag duzelmis. hem de oyle cooooook yuksek meblagda bi cihaz degil. hemde riskli degil. bilgi almak isterseniz ozelden yazin arkadasimin numarasini atayim.
tv film.dizi makyozu yeni isin ehli
canim cihazlarin adi hakkinda bilgin yokmu
fotolarada cok guvenmemek lazim ,o cihazlarin herkesteki etkisi ayni olmuyor
yinede merak ettim

Sağ olun arkadaşlar yazdıklarınız içimi rahatlattıKontol gününü değiştirdiler bu cuma gideceğim yani 10 gün denmişti 16 gün sonraya kaldı ne olacaksa?
.Birde prp yi denemek istiyorum şunun taksitleri bitsin de Kasım ayı olabilir.

benim dr beni hic uyarmadi
ben burdaki topiklerden ogrendim egilmemem gerektigini
simdide senden duydum canim bol su icilmesini
ben belkide bunlara dikkat etmedim diye sag goz cevremde haif bir halka ve siskinlik kaldi
artik botoxun etkisi gecince oda gecer insallah[/QUOTE

Kendimi ilk defa şanslı hissettim.

Son düzenleme:
bence doğal olması sizin hakkınızda hayırlısı..doktorunuz adam gibi adammış...doktorluğundan önce insani özellikleri de barındırıyormuş bünyesinde...yoksa sizi yaratığa çevirip aaa siz zaten öyleydiniz diyebilirdi..Bırakın doğal olsun...doktorun da hastası manyağı oluyor..kişilik bozukluğu olabiliyor adamda..mağdur ettiği hastasından üste çıkıp dırdır dır dır çene yapıp bi de azarlayanlar var yamulttukları hastalarını ve bu kişiler bir de öyle bir renkli reklam yapıyorlar ki poz poz resimler can alıcı cümleler falan...ve o kadar da okumuş diploma almışlar bir de......valla çok doluyum yaz yaz bitmiyo:110: ailem ne yaşadı bir bilseniz...10 ay geçip de hala düzelir diye bekleyip de eskisinden kötü hale gelen bir yüzün sahibinin kızkardeşiyim..on ay ağladı ve çok pişman..şükredin sizin pişmanlık duyabilecek bir şey başınıza gelmedi..bırakın doğal kalsın yüzünüz ve kimse anlamasın..tutmuştur o bence..:spor:

Bu gün kontrole gittim sag taraf biraz eksik kalmış 1 tık iğne yapıldı.Fakat ben biraz daha ileri gidip tek seans prp yaptırdım.Aslında 3 seanmış fakat maddi olarak tam sınırdayım kısmetse kasımda tam kür yaptırmayı düşünüyorum.

canım,ablam yanlış doktor eline düştü..dört ay gibi kısa bir sürede yüzüne dört kere botoks uyguladı doktor ve o zamanlar ablam da herkesten gizlediği ve bu konuda bilgi sahibi olmadığı için doktor ne diyorsa onu dinledi..gözlerinin bakışları ve ifadesi değişti korkunç bir surat oldu ve daha da korkuncu yüzün sarkmasın ilerde ben şimdi çenene botoks yapayım demiş doktor ve çenesinin altına iğneler sokmuş yüzü yamuldu cilt gevşedi sarktı yassıldı yanaklar çöktü ve geçer diye bekledi tam dokuz ay oldu yüzü eskisinden çok yaşlı görünüyo ve botoks yaptırdığı da ortaya çıktı..gece gündüz doktora ah ediyo aynalara baktıkça ağlıyormuş telofonda söyledi sabah...en çok ağrına giden doktoru size öyle geliyo demiş çok çenebaz çok ukala davranmış ablam ben böyle miydim diyip botokstan önceki ve sonraki resimlerini yollayınca da engelllemiş telofonundan ablamı..ablam eski yüzüme dönmek için neler vermezdim diyo belki biraz çizgi de olsa yüzü normaldi hiç değilse ve çok genç bir tipi vardı ..yüzü sarktı resmen ama adam çok doz uygulamış ve sık aralıklarla göz çevresine...çenesine bir kez uyguladı ama yüzü yamuldu yüzü aşağı çekiyor sürekli hem de asimetri var..ve düzelmedi aylar geçince etkisi geçti ama yüz gevşedi ve yaşlandı eskiden olmayan çizgiler çıktı çene ağız çevresinde..ama bu dediklerim yüze yaptığı botoksla oldu...göz çevresine sık ve yüksek doz yaptırmazsan birşey olmaz..adam ablamın göz çevresine ve alnına dediğim gibi dört ay da ek dozla birlikte dört kere botoks yapmış ve yüzü tamamen değişti...bir iki çizgi olsun ama yeter ki normal olsun yüz..sen iyi bir doktora gidersen ve yanlızca göz çevresine yaptırırsan birşey olmaz sanırım..botoksun yüze dağılmaması için de dik pozisyonda yapmalı doktor iğneyi ve akşam yatana kadar yüzünü eğmeyecekmişsin ..bir de yüksek doz olursa yüz şişiyor..ben ailemde birebir bu olaya şahit oldum ve sekiz aydır araştırıyoruz herşeyi öğrendik ama geç oldu..keşke ablam izmirde internetteki sayfa sayfa ilanlara kanıp araştırmadan gitmeseydi diyoruz..parayı değil önce hastasını düşünen doktor siz yapın deseniz bile bazı şeyleri yapmayan doktordur...kaldı ki ablam sadece göz çevresine botoks istemiş yüzüne botoks asla düşünmüyor ve korkuyormuş doktor pimpiriklisiniz diyip durmuş ve yüzüne botoks yapalım burnunuzun kenarında çizgi var çenenizin altına da yapayım yaşlanınca hiç sarkmasın demiş...ablam da sonunda razı olmuş.. ablamın gözlerine uygulanan botoksu da çok sık aralıklarla yaptığı için gözlerinin ifadesi çok bozuldu..dediğim gibi iyi bir doktora gitmelisin ve doktor sana başına gelebilecekleri uzun uzun anlatmalı...avrupada doktorlar çok net bilgi veriyorlarmış riskler konusunda...oysa bu doktor ablama başına gelebileceklerden asla bahsetmemiş...umarım iyi bir doktora düşersin..ben şimdilik botokstan vazgeçtim ama yine de önümüzdeki yıl çok güvendiğim bir doktor bulduğumda yaptıracağım yüzüm ince uzun ve burun kenarında çizğiler var henüz 26 yaşında olmama rağmen..inşallah senin herşey yolunda gider...
Canim ben 32 yasindayim (aranizda kalsin)
Bende botox yaptirdim ayin 23de kas arama alin cizgime
Ve burun dudak arasindaki cizgiyede dolgu yaptirdim
Suanda memnunum
Ama 26 yasindaki birine onermem
Ben 4 hamilelik 2 dogum gecirdim
2 cocugum var hamilelik cocuklar uster istemez yuzde yorgun bir ifade veriyor
Ben 1 cc dolgu yaptirdim yani cok az burdaki bayanlar 2, 4 cc diyir ana bence ilk etapta alustira alistira gitmek gerekiyor
Doktorumda yag dolgusu onermisti
Ben hayir ddedim belki begenmem kalici hic bisey istemiyorum dedim
Benim yaptigi bolgelerde disardan gozukmeyen bezeler oldu
Sikayetcimiyim hayir cunku yuzum 10 yas genclesti. Igne yerlerinde sislik olabilecegini dedi krem verdi biraz kullandim ama bu ifadem gidecek diye onuda kestim yuzum zamanla geciriyor zaten bezeleri.
Onun disinda benim anlimda cizgiler vardi onlar botoksla gitti ustune kaşim sekle girdi
Gozlerim badem seklindedir iridirler
Ama botokstan once inan kas dusuklugu vardi minicik bir kaldirdi sadece ama gozum buyudu
Iyi yapilinca mukkemmel bir goruntu yapiyor
Ama 26 yasinda ne gerek var
Benim kucuk kizimda cok guldugunde goz cevresi kirisiyor
Yani onadami yaptiralim simdi
kucuk bir cocukta bile oluyor
Sende yapacagi dramatik bir degisikligi olmaz senin cildin hala cok gergindir
30u bir devir ondan sonra bence baslamali dusunmelisin:KK66:

Canim ben 32 yasindayim (aranizda kalsin)
Bende botox yaptirdim ayin 23de kas arama alin cizgime
Ve burun dudak arasindaki cizgiyede dolgu yaptirdim
Suanda memnunum
Ama 26 yasindaki birine onermem
Ben 4 hamilelik 2 dogum gecirdim
2 cocugum var hamilelik cocuklar uster istemez yuzde yorgun bir ifade veriyor
Ben 1 cc dolgu yaptirdim yani cok az burdaki bayanlar 2, 4 cc diyir ana bence ilk etapta alustira alistira gitmek gerekiyor
Doktorumda yag dolgusu onermisti
Ben hayir ddedim belki begenmem kalici hic bisey istemiyorum dedim
Benim yaptigi bolgelerde disardan gozukmeyen bezeler oldu
Sikayetcimiyim hayir cunku yuzum 10 yas genclesti. Igne yerlerinde sislik olabilecegini dedi krem verdi biraz kullandim ama bu ifadem gidecek diye onuda kestim yuzum zamanla geciriyor zaten bezeleri.
Onun disinda benim anlimda cizgiler vardi onlar botoksla gitti ustune kaşim sekle girdi
Gozlerim badem seklindedir iridirler
Ama botokstan once inan kas dusuklugu vardi minicik bir kaldirdi sadece ama gozum buyudu
Iyi yapilinca mukkemmel bir goruntu yapiyor
Ama 26 yasinda ne gerek var
Benim kucuk kizimda cok guldugunde goz cevresi kirisiyor
Yani onadami yaptiralim simdi
kucuk bir cocukta bile oluyor
Sende yapacagi dramatik bir degisikligi olmaz senin cildin hala cok gergindir
30u bir devir ondan sonra bence baslamali dusunmelisin:KK66:
teşekkür ederim...umarım yüzünüz çok güzel olmuştur..iyi bi doktora düşmüşsünüz...hjhjjjöpjöhjöhjhjhjhjhj....valla bu bi şans o zaman..benim ablamın dudak üstüne çenesine burun kenarına her yerine hele hele gözlerine çok yüksek doz uygulamış vicdansızın biri aylarca yamuk gezdi ağladığında gözyaşı yerine botoks zehiri aktı..ben yüzümden hep şikayet ediyorum ama dokundurtmam yine de...hoşçakallll...sevgilerrrr

Slm Kizlar
Daha once botox yaptiranlariniz yazarsa sevinirim
Kaz ayakkari icin haftaya rv Var botox yapilicak ama kafami karistiran dr hic sorun olmaz kimse farketmez dedi oysa hemsire onceden onleminizi alin morarma ve sislik icin dedi
Ben ertesi gun ise gidicem morarmis bir yuzle gitmek istemem tabiki
Sizde boyle bir sorun oldumu?
Morarma , sislik ??

Benim tanıdığım 2 kişi aynı doktora yaptırdı. Birisi sorunsuzdu ve muhteşem oldu, diğerinde zavallı kadın perişan oldu, morardı, sivilceler çıktı, mahvoldu kadının yüzü..
Düşün hemde aynı doktor yaptı ikisinide.. Tam doktor için aa muhteşem dedik, herkese önermeye başladık, derken ilk öneriyle gidende patladı doktor..

Benim botox.dolgu 1 ay prp 15 gün oldu tatilden döndüm yüzümdeki sağlıklı görüntüyü arkadaşlarım tatile yorumladılar.Benim göz kapağı düşüklüğüm vardı onu öne çıkardı gözlüksüz dışarda gezmek istemiyorum.Bir başladınmı bitmiyor yapılacak çok iş varmış
bir tarafı düzeltince diğer kötüler taraflar ortaya çıktı kolay gelsin ne diyelim.Allah iyilerle karşılaştırsın.

X